Skocz do zawartości

Wizje, trans


Maciekkk

Rekomendowane odpowiedzi

od pewnego czasu przezywam pewne stany ktore nie wiem czym sa spowodowane niedawno trafilem na to forum a wczoraj znowu sie to przydazylo pomyslalem ze moze tu mi pomozecie a ten temat wydal mi sie najodpowiedniejszy wiec jest tak...

 

 

TO NIE SEN!!

wczoraj byla juz noc mylem zemby godzina okolo 24 byc moze 1 nie myslalem o niczym gdy nagle tak jak bym przeniusl sie w inny wymiar ta akcja trwala tylko kilka chwil moze 2-3 sek wiec widzialem jak ogromna postac wdeptuje mnie w ziemie to wydaje mi sie bardzo fantastyczne chodz myslalem ze moze wy znajdziecie w tym jakis sens wydawalo mi sie ze byla to jakas walka wojna bitwa 2 ras lub nacji czulem smierc i krew jak spadala na mnie to cos czulem ciarki na plecach... innego razu kilka tyg temu gdy bylem sam w domu i szedlem do kuchni czy do pokoju przez korytarz znow wpadlem w pewien nie wiem jak to nazwac stan ciala trans nie wiem... znowu si gdzies przenioslem tym razem byl to moj dom to samo miejsce stalem idealnie w tym samym miejscu a na 2 koncu korytarza stal jakis duch zjawa... w bialych oszarpanych szatach ie moge sobie rpzypomniec czy byla to szkielet czy kobieta czy meszczyzna nie pamietam ale bylo to tak realistyczne jak kazda chwila w moim zyciu po kilku sek znowu stalem w tym miejscu a na koncu korytarza nic nie bylo... kolejna sytuacja caly czas w moim domu to bylo dawno wiec nie pamietam w jakich okolicznosciach ale bylem ubrany w szaty krola siedzialem na tronie ktory mial 4 miejsca siedzace oparcza byly tylami do siebie caly obiekt tworzyl swego rodzaju kolo ja siedzialem spogladajac na pusta sale gdy z boku uslyszalem glos dziecka gdy sie odwrocilem zobaczylem szkieleta w koronie czarnej szacie trzymajacego na rekach dziecko owiniete w jakas biala szate lub cos w tym rodzaju bardzo konstrasowal na tle tego szkieleta i znowu sie urwalo BLAGAM NIECH KTOS MI POWIE CO SIE ZE MNA DZIEJE :////

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLAGAM NIECH KTOS MI POWIE CO SIE ZE MNA DZIEJE :////
- czy te wizje mają jakiś związek z następującymi po nich wydarzeniami? Czy istnieje taka relacja? Spróbuj to wychwycić. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy teraz tak o tym mysle..., po tej wizji ze szkielete w koronie trzymajacym dziecko kilka dni pozniej dowiedzialem sie ze ciotka jest w ciazy, po tej wizji jak cos mnie miardzylo ... ostatniej... nastepnego dnia stracilem przytomnosc a z ta dusza niepotrafie skojarzyc nic konkretnego hmmm mysle.... ale nic

 

[ Dodano: 2006-06-15, 16:26 ]

i going t lost my mind :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę, żebyś wiedział, ze formułuję to zdanie bardzo ostrożnie i musisz tutaj założyć margines błędu - myślę, że Twoje wizje działają na zasadzie przebłysków intuicji. Ludzie mają różnie, ja np. najczęściej z samego rana "otrzymuję" myśl, która się realizuje. U Ciebie przybiera to formę "obrazków". Generalnie sprowadzam to do jednego mianownika - przeczucia. W Twoim przypadku sytuacja jest dość trudna do rozwikłania, bo sam nie znasz symboliki, którą operuje Twoja podświadomość. najlepszym rozwiązaniem, przy założeniu że Cię temat Cię w ogóle interesuje, jest prowadzenie zapisków - wizja, wydarzenie w realu. Po jakimś czasie zauważysz relację i będziesz w stanie odczytać hasło. Fakt, że to wymaga cierpliwości i samozaparcia, dużo zależy od odpowiedniej motywacji. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

od kilku dni czulem sie naprawde niespokojny bolala mnie glwoa wiedzialem poprostu wiedzialem ze cos jest nie tak, okazalo sie ze zmarl moj kolega czuje sie naprawde fatalnie spadl z rusztowania... i tu wlasnie mam pewnie watpliwosci wspominalem juz o swoich wizajch... kilka tyg temu tez spadlem z rusztowania tylko mi sie nic nie stalo... zbieg okolicznosci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku dni czulem sie naprawde niespokojny bolala mnie glwoa wiedzialem poprostu wiedzialem ze cos jest nie tak, okazalo sie ze zmarl moj kolega czuje sie naprawde fatalnie spadl z rusztowania... i tu wlasnie mam pewnie watpliwosci wspominalem juz o swoich wizajch... kilka tyg temu tez spadlem z rusztowania tylko mi sie nic nie stalo... zbieg okolicznosci ?
- ... nie sądzę, o ile chodzi o ból głowy... natomiast jeżeli chodzi o upadek - nie mam zdania, po prostu nie wiem - bo zważywszy na fakt, że wykonywaliście podobną pracę, związaną z jakimś ryzkiem... tak się mogło zdarzyć. To podobnie jak w przypadku chorób zawodowych, stomatolog ma np. problem z kręgosłupem ze względu na pozycję, którą przyjmuje podczas pracy. To, że dopadnie to wielu, to jeszcze nie znaczy, że ból jednego ma wpływ na samopoczucie drugiego, wspólnym mianownikiem jest specyficzny zawód. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciekkk - czasami jest tak, ze niektórzy ludzie przezywają Projekcje Astralna na Jawie. Czyli częśc naszej duszy zaglada w jakas strefe czasu lub snu. Objawami tego jest słyszenie glosów w głowie, widzisz rzeczy, ktorych niema, czujesz zapachy, których niema i tak dalej. Co moge Ci poradzic - zajmij sie Rozwojem Duchowym i poczytaj sobie o Projekcjach Astralnych, Snach i możliwosiach duszy.

 

Zadaj sobie pytanie: W co tak naprawdę wierzysz! Jesli nie umiesz znaleśc jednoznacznej odowiedzi skup sie na ustaleniu tego w co wierzysz i dlaczego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objawami tego jest słyszenie glosów w głowie, widzisz rzeczy, ktorych niema, czujesz zapachy, których niema i tak dalej.
- to są jeszcze objawy schizofrenii, tak na marginesie Rave. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

mi się zdarzałoi czuć zapachy których naprawde nikt nie czuł. i po pewnym, czasie potrafiłam rozszyfrować co mogło mnie potem czekać. ale narazie to się nie powtarza, a szkoda bo naprawde troche lepiej jest wiedzieć czego się spodziewać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...