Jump to content

Interpretacja dla cyganichy :)


pawellewczuk35

Recommended Posts

hej. witam po długiej przerwie wakacyjnej. Otóż śniła mi się moja koleżanka. Ona jest blondynką.Ja wychodziłem z drogi dojazdowej na ulicę widzę moją koleżankę jak maluje płotek. Płot znajdował się od strony ulicy.a kolor farby to bordowy, gdy już byłem blisko ulicy to widzę jak ona się chowa za ten płotek i chciała zębym jej nie zobaczył. Ja jak już doszedłem do ulicy kątem oka patrzę się na nią ale głowa moja jest odwrócona w drugą stronę. Jak wracałem do domu to spotkałem suczkę a jej sierść była jak kolor sierści lwa(najbardziej podobny jak mogę opisać), ale też jakby miała kolor włosów tej mojej koleżanki. Pogłaskałem ją po brzuchu i poszedłem w stronę domu. Jak wychodziłem na ulicę to miałem na sobie spodnie robocze koloru niebieskiego z mieszanego z szarym. A co do spodni to ja je na co dzień w nich pracuję teraz a ona miała na sobie fioletową bluzkę, ona często w niej chodzi w niej i ta bluzka mi się podoba jak ma założoną. A płot tak w rzeczywistości należy do mojego sąsiada.

 

PS. Próbowałem sam trochę interpretować. myślę że ona mnie się boi lub unika mnie, tylko nie wiem co oznacza ten kolor bordowy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest cyganicha

:oczko2: hej

kto miał tą przerwę wakacyjną ten miał ;)

Koleżanka z reala próbuje jakoś swoje zycie uczuciowe,wewnętrzne odświeżyć poukładać ale na zmiany nie jest gotowa.Swiadczy o tym kolor farby jaką malowała płot oraz to,że chowała sie, nie chciała bys ja widział. Ona jest smutna uczuciowo i nie chce bys Ty o tym wiedział.Plany masz związane z ta dziewczyną, chcesz dać jej miłość,doświadczenia życiowe jej przykre złagodzić.Chcesz prawdy,lojalności, wierności, mądrości a to nie zawsze udaje się Tobie osiągnąć w stopniu który by Ciebie usatysfakcjonował. Dlatego czasem czujesz się zrezygnowany, siły i optymizm Twój słabnie, odsuwasz się na dalszy plan ze swoimi pragnieniami. Pozdrawiam, optymizmu i mnóstwo radości zyczę :)

Link to comment
Share on other sites

dzięki za interprtetację. ale mam jeszcze jedno pytanie dotyczące snu tylko innego. Co może oznaczać biustonosz kolory niebieskiego. leży on na stole zapięty. On jest nowy i ładny.

Edited by pawellewczuk35
Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Bardzo proszę :)

Twoje uczucia,emocje,przystosowanie do aktualnej i nadchodzącej sytuacji, pozytywne relacje z kobietą przy zachowaniu równowagi pomiędzy mądrością , wiernością, dobrem.Stabilizację da sie osiągnąć.Czegoś się nie spodziewasz,nie jesteś świadomy teraz nadchodzącego jakiegoś wydarzenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...