Jump to content

Ślub z hinduską z trzecim okiem...


spaceman

Recommended Posts

Dzisiaj ok 12 zapadłem w drzemkę i śnił mi się dziwny sen. Mianowicie śniło mi się że brałem ślub z kobietą -- hinduską która miała czarne jakby zabrudzone zęby.Jak na nią patrzyłem to po lewej stornie (czyli jej prawej) miała jakby zabrudzone te zęby jeden/dwa na górze i jeden/dwa na dole. Miała też w miejscu trzeciego oka tajemniczy kamień z czarną materią w środku która jakby pływała.

 

Co on może oznaczać ?

Link to comment
Share on other sites

Nie specjalnie , raczej nawet przestałem się tym interesować a tu taki sen. Myśle że to może być jakiś znak w jakim kierunku mam iść gdyż kilka lat temu śnił mi się bardzo realistyczny sen że szedłem przez mgłę aż doszedłem do posągu z głową słonia i rękami człowieka... najbardziej kształtowi odpowiada ten z hinduizmu o pogromcy demonów czy coś takiego....eh nie wiem...może w poprzednim życiu byłem hindusem ;-)

Link to comment
Share on other sites

He, może... Czyli interesowałeś się kiedyś tą religią? Jeśli czujesz, ze to znak, że powinieneś zwróć się w tym kierunku to bardzo możliwe, bo w końcu w nas samych jest odpowiedź na to wszystko. Może powinieneś bardziej zaufać właśnie intuicji - czakra trzeciego oka. Szkoda, ze nie wiemy jaki to kamień był... Ale kolor czarny może wskazywać własnie, że zaniedbałeś swój rozwój duchowy.

Link to comment
Share on other sites

To że zaniedbałem swój rozwój duchowy to jest pewne na bank ;-) dużo w życiu przeszedłem i możliwe że to znak żebym bardziej ufał własnej intuicji a co do kamienia to wyglądał on jak kanciaste oczko, czarne w środku ale ta czerń to jakby pływała, falowała...

Link to comment
Share on other sites

Wiesz bardziej chodziło mi o to jaki to konkretnie kamień był. Ale myślę, że Ty bardzo dobrze tłumaczysz ten sen. Zaufaj intuicji.

 

Pozdrawiam (:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...