Skocz do zawartości

Praca-co dlalej mnie czeka? Prośba do kogokolwiek z wróżących


natii2911

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Dziś od pewnego dłuższego czasu i nastu wysłanych aplikacji odezwano się do mnie

z propozycją spotkania rekrutacyjnego,na które mam się jutro stawić,zaproponowano

mi dwa stanowiska do wyboru,albo obsługa klienta w salonie optycznym,lub wykładanie towaru

ze sprawdzaniem dat ważności w markecie.Jestem zdecydowana na pracę w optyku i tu mam pytanie

co dalej mnie czeka jeśli mnie przyjmą,czy będę z tej pracy zadowolona,głównie chodzi mi o stosunki

miedzypersonalne.Proszę o wskazówki.A może bardziej się sprawdzę w wykładaniu towaru?

Natalia ur.26.10.76r

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema,

a więc tak,

jesli chodzi o stosunki interpersonalne w pracy to, bedziesz rywalizowac badż tez odczuwać rywalizacje z innymi pracownikami.lek, towarzystwo w tej pracy to ponuracy, pesymisci, nie będziesz potrafila tam znalesc bratniej duszy ani nie będziesz czuc przynaleznosci do rzadnej grupy, utracisz punkt zaczepienia( wiesz o czym mówie), bedziesz sie czula tam ograniczona, uwiezina, nie bedziesz czuła sie bezpiecznie, bedziesz wołać o pomoc, upadniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy bedziesz zadowolona to juz chyba sama potrafisz sobie odpowiedziec, ale co mowia kart: nie bedziesz szczęsliwa, doskwierac ci bedzie poczucie waskich horyzontow, niemożność pokonania własnych ograniczeń, egoizm, uwikłania w malo istotne a pozornie wazne sprawy, brak wsparcia i miłosci ze strony rodzicow, brak opieki, wewnetrzne osamotnienie, rasizm?, fanatyzm religijny?, n ietolerancja, glupota, Faszyzm?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wskazówki: Bądź wierna swoim ideałom, zyj zgodnie z zasadami. Winni I PODLI za swoje DOSTANA. zAJŻYJ W GŁĄB SWOJEJ NATURY I ZASTAN ÓOW SIE CO SPRAWI ZE BEDZIESZ CZUC SIE PEWNIE I BEDZIESZ W KONCU SZCZESLIWA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O MATYLDO... LAWINA dziękuję Ci za odpowiedz,niezbyt optymistyczną wprawdzie mogę sie takich rzeczy spodziewać

w mieście w którym mieszkam otwierają nową Galerię handlową jedyną jak narazie także powstaje nawy znany market

nie podaję jaki by nie robić kryptoreklamy,przyjmują dużo osób,ale nie spodziewałam się że będzie aż tak żle.

rywalizacja jest wpisana w tego typu pracę,ponuracy,pesymiści,owszem mogą być,przy tylu nowych ludziach

nieznanych sobie może się to zdarzyć.

Czy będąc tam ograniczoną,uwięzioną masz na myśli coś na zasadzie"obóz pracy"?jeśli tak to ja nię będę wołać o pomoc

mam swoją godnść,nie dam się wykorzystywać,nie wiem co masz na myśli z tym brakiem wsparcia i miłości rodziców?

rasizmem?fanatyzmem religijnym?głupotą?Faszyzmem?A czy są jakieś pozytywne strony przyjęcia tej pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze sa!!!

pojawia sie swiatlo w cioemnosci.

co kolwiek bys ie nie dzialo bedzie to zwiastun pokoju i blogoslawienstwa.

widze zielony sad, lato, jakoas wycieczke?? wakacje??? w kazdym badz razie przyjemnosc. ktos wyciagnie do ciebie dlon pomimo ze o pomoc prosic nie bedzoesz. pojawi sie kto na kogo bedziesz mogla liczyc. nauczyciel, dyplomata? filozof?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Lawino za odpowiedz,byłam wczoraj na rozmowie kwalifikacyjnej i nawet nie musiałam wybierać stanowiska dostalam pracę w salonie optycznym,mam jeszcze pytanie odnośnie tej pracy,jako że jestem laikiem w tej dziedzinie będziemy przechodzić szkolenia,dostałam bardzo dużą szanse od tej firmy gdyż mogę zdobyć nowe kwalifikacje i tu mam pytanie czy sobie poradzę w ogarnięciu tego nowego?czy da mi satysfakcje ta praca?

Jeżeli Lawino możesz udziel mi jakichś wskazówek,jeśli brak Ci czasu proszę o pomoc kogoś innego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na Twoje pytania sformułowane bardzo ogolnie, wyciagnelam dla Ciebie karte kamien sloneczny, jest to karta bogactwa. Pieniądze zawsze przynosza szczesccie, wbrew znanemu przysłowiu. Mysle, ze jakby tego nie interpretowac, bedziesz zadowolona. Nie zaszkodzi oczywiście spytac dla pewnosci kogos innego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zeby pytac czy sobie poradzisz z kursami i nowa wiedza, nie musze patrzec w karty. szkolenia nie bede na pewno az tak skaplikowane, ewentualnie moze prowadzic je niekopmetentna osoba, nie potrafiaca przekazac wiedzy. Nie boj sie zadawac pytan, nawet kilka razy, bedzie to tylko swiadczyc o Twoim zaangazowaniu i chceci rozwoju. A instruktor jest od tego zeby szkolic, jezeli nie nauczy to znaczy ze powinien zmienic zawod. WSYSTKO BEDZIE DOBRZE!:) Uwiez w siebie, nawet nie zdajesz sobie srawy ile wartosci i zdolnosci w Tobie drzemie i czeka na obudzenie. Jezeli masz w cokolwiek wiezyc to uwiez wlasnie w to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

 

Kochana Lawino przepraszam,że za ostatnią odpowiedz nie podziękowałam,

co teraz czynie,ale byłam tak pochłonieta sprawami zawodowymi,odbywanym szkoleniem,

że nie miałam nawet czasu na zagladanie na forum,wszystko to co mi wcześniej napisałaś

ma 100% sprawdzalność,kazde Twoje słowo potwierdziło się w ciągu ostatnich dwóch tygodni,

okazuje się że cale to tygodniowe szkolenie

które przechodziłam jest nic nie warte,powiedziano mi że mam o tych wiadomościach zapomnieć,

jest to trochę zakręcony temat o szczegółach którego nie chcę pisać na forum publicznym,

dowiedziałam się że ja i dwie moje inne koleżanki nic nie umiemy i będziemy

musiały wyjechać jeszcze do innego miasta na przeszkolenie,w zwiazku z tym mam jeszcze pytanie

jeśli mogę Ciebie lub kogoś innego prosić

o wskazówki czy do tego wyjazdu dojdzie? A nawet jesli,czy dużo z tego wyjazdu wyniosę?,

bo jak narazie jestem pełna obaw,pomimo dużego zapału i chęci do pracy,idac do niej kosztuje mnie to mnóstwo nerwów,

mając odgórne wytyczne co do ilości sprzedawanego towaru,nie mając nawet przeszkolenia z technik sprzedaży,

oraz ostatnie pytanie w moim zespole panuje straszna rywalizacja,fałsz czy jest szansa że to się skończy?

Będę wdzięczna za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...