Skocz do zawartości

Prosba o wróżbę


tylkoja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lauralaura

hmmmmmmm marzysz marzysz o szczescliwym zwiazku ,marzenia sie spełniają 9kielichów tyle ze ;ciagle masz negatywne msli, jestes w martwym punkcie nie posuwasz sie w swoich działaniach do przodu, ciagle sie obwianiasz tylko o co? nie widzisz rozwiaznia? zostałas zraniona? 8kielichów odizolowałas sie od ludzi? tak nie mozna w ten sposób w uczuciach nic sie nie zmieni jesli jestes ciagle zamknieta nie zauwazysz ze ktos bedzie chciał sie do ciebie zblizyc.powinnas odpocząc gdyz małymi kroczkami karty pokazły deprsje nerwy i kłopoty z kregosłupem.zacznij jutrzejszy dzień od dokończenia spraw które czekaja ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem zraniona dziewczyna i mialam za soba ciezki okres...myslalalm ze to juz mi przeszlo i ze jestem gotowa na poznanie kogos i na szczere uczucie.To odpowie mi Pani kiedy nastapi ten magiczny moment poznania kogos?bo naprawdę bym chciala kogos poznac...przezyc prawdziwa ODWZAJEMNIONA milosc?spotka mnie cos?Pozdrawiam cieplo Laura.

Zanetka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lauralaura

Karty i w tym rozkładzie wskazuja na to ze jeszcze nie doszłas po tamtej sytuacji, nie pogodziłaś sie z nią, jesteś jakby w samotnej ciagle walce,chcesz wierzyc ze jestes gotowa na miłosc a tak nie jest-7mieczy, dopiero wtedy kiedy bedziesz wolna od ciagle negatywnych pojawiajacych sie mysli w twojej głowie przyjdzie czas na poznanie kogos dla Ciebie .Karta gwiazda mówi o tym ze poradzisz sobie szybciutko, szybko nadejdzie spokój po tamtej burzy miłosc czeka na horyzoncie ale tylko wtedy kiedy uporasz sie ....z tym co masz jeszcze w głowie, a giermek mieczy symbolizuje Ciebie i znów pokazuje niezdecydowanie wahanie bojazliwosc . Karty nie pokazały do końca roku twojej drugiej połóweczki. Zanetko nie dołuj sie od DZIŚ otrzasnij z tego co było ....i.... zobaczysz ze spotkasz tego na ktorego czekasz...wszystko zalezy od Ciebie!:onajego:jak bedziesz chciała postawie karty za miesiac,powodzenia;)

Edytowane przez lauralaura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lauralaura

karty pokazuja po raz trzeci ze jestes na chustawce , raz na wozie raz pod wozem ,przezywasz taka sinusoide ,czyli zalezy to Tylko od Ciebie kiedy twoje marzenie stanie sie realne , moze trzeba porozmawiac z przyjacłóka czy mamą i moze pomoga ci dojsc do tego czego do końca nie widzisz ...i nie mozesz sie uporać, zycze powodzenia!!!:onajego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...