Skocz do zawartości

serdeczna prośba o wróżbę do Katjo


gusia1967

Rekomendowane odpowiedzi

Miła Katjo, bardzo Cię proszę odpowiedz mi co mówią karty: czy powinnam pójść do pracy w UK w firmie gdzie aplikowałam i już byłam na interview, gdzie jestem bardzo poważnie brana pod uwagę, aby objąć stanowisko w tej firmie, ale czekam na ostateczna odpowiedź ( manager powiedziała mi, że w tej chwili rozpatrują moją kandydaturę i jeszcze jest tylko jedna osoba jako moja konkurentka) czy nie decydować się iść tam do pracy tylko podjąć i ukończyć kurs profesionalnego angielskiego dla asystentek i recepcjonistek ( będzie dla mnie bezpłatny, jeśli nadal zostanę jako poszukująca pracy ). Na ten kurs wysłałam już swoja aplikację i czekam na odpowiedź ( są jeszcze wolne miejsca więc powinnam się teraz dostać). Prosze Cię sprawdż co będzie dla mnie lepsze. Nadmieniam, że jeśli podejmę tę pracę, to już nie będę mogła skorzystać z tego darmowego kursu. Co w ogóle karty mówią o tej pracy, w której 3 dni temu byłam na interview ?

 

Agnieszka 30-03-1967

 

pozdrawiam cieplutko z bardzo słonecznego Londynka,:oczko2:

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doga Katjo ten kurs już jest nieaktualny, natomiast połóż karty bardzo proszę na tę pracę, co już Ci powyżej pisałam. Moje pytania dotyczące tej pracy:

Jak byłam postrzegana na rozmowie kwalifikacyjnej, która odbyła się w zeszłym tygodniu ? Czy się do mnie ten manager odezwie jak obiecał i czy dostanę tę pracę. Jak się będę w niej czuła i czy jest na długo.

 

pozdrawiam i czekam na twoją odpowiedź,

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko - na rozmowie wypadłaś wyśmienicie. Karty mówią, że bardzo się spodobałaś i dostaniesz tę pracę. Odezwać powinni się do dwóch tygodni.

W pracy będziesz się czuła spełniona i będziesz się mogła wykazać. Szybko zdobędziesz uznanie i może nawet awansujesz, zyskasz więcej samodzielności.

Jedyne ostrzeżenie to Diabeł wychodzący z sumy kart odpowiadających na ostatnie pytanie... Może oznaczać jakieś męskie zakusy lub uzależnienia... Uważaj by nie wdawać się w żadne dziwne sytuacje. Rób, co do Ciebie należy i pozostań profesjonalistką, a wszystko będzie ok.

Pozdrawiam

KatiJo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...