Skocz do zawartości

Czym jest to zjawisko ?


ShadowDefender

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na wstępie mojego postu pragnę poinformować forumowiczów, iż jestem dość mocno wtajemniczony w świadome śnienie..Dawniej każdego dnia miałem swoje LD, teraz zdecydowanie rzadziej..

Do rzeczy : Opiszę pewien stan który od czasu do czasu przeżywam w swoich snach, jednakże nie potrafię zrozumieć danego zjawiska, być może wymiaru ?

Zazwyczaj jest to świadomy sen, bywa, iż nie jest on kontrolowany przeze mnie w 100 %, . Podczas śnienia wywieram na swoje ciało energie, nacisk, pod wpływem tej energii moje ciało samoistnie zaczyna się unosić do góry, po czym frunę..Po upływie kilku sekund znajduje się zawsze w przepięknych krainach, pełnych zieleni, kolorów, słońca. Moje ciało leci z wysoką prędkością, przemierzam przez przepiękne miejsca. W tych miejscach nie ma żadnych ludzi, człowieka, sama przyroda. Najbardziej zadziwia mnie fakt, iż kiedy frunę czuję przyjemny, chłody a zarazem ciepły letni wiatr ( pojawia się za każdym razem )

Co wtedy przeżywam ? Jestem przepełniony szczęściem, radością, bywa, iż krainy, ta zieleń kolory są tak cudowne, intensywne, że zaczynam się wzruszać. Płaczę a od łez, nadmiaru emocji przebudzam się..

 

Pytanie do forumowiczów : Czym, że jest wyżej opisane zjawisko ? Czy znajduje się w innym wymiarze ? Istnieje nazwa mojego stanu ?

 

Bardzo proszę o odpowiedź.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez ShadowDefender
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ciężko powiedzieć,ale jednego jestem pewien: napewno nie znajduje się w innym wymiarze,wtedy odczuwałbyś wszystko inaczej,tutaj ma to ścisły związek ze spokojem oraz przyjemnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...