Jump to content

Czym jest to zjawisko ?


ShadowDefender

Recommended Posts

Witam,

 

Na wstępie mojego postu pragnę poinformować forumowiczów, iż jestem dość mocno wtajemniczony w świadome śnienie..Dawniej każdego dnia miałem swoje LD, teraz zdecydowanie rzadziej..

Do rzeczy : Opiszę pewien stan który od czasu do czasu przeżywam w swoich snach, jednakże nie potrafię zrozumieć danego zjawiska, być może wymiaru ?

Zazwyczaj jest to świadomy sen, bywa, iż nie jest on kontrolowany przeze mnie w 100 %, . Podczas śnienia wywieram na swoje ciało energie, nacisk, pod wpływem tej energii moje ciało samoistnie zaczyna się unosić do góry, po czym frunę..Po upływie kilku sekund znajduje się zawsze w przepięknych krainach, pełnych zieleni, kolorów, słońca. Moje ciało leci z wysoką prędkością, przemierzam przez przepiękne miejsca. W tych miejscach nie ma żadnych ludzi, człowieka, sama przyroda. Najbardziej zadziwia mnie fakt, iż kiedy frunę czuję przyjemny, chłody a zarazem ciepły letni wiatr ( pojawia się za każdym razem )

Co wtedy przeżywam ? Jestem przepełniony szczęściem, radością, bywa, iż krainy, ta zieleń kolory są tak cudowne, intensywne, że zaczynam się wzruszać. Płaczę a od łez, nadmiaru emocji przebudzam się..

 

Pytanie do forumowiczów : Czym, że jest wyżej opisane zjawisko ? Czy znajduje się w innym wymiarze ? Istnieje nazwa mojego stanu ?

 

Bardzo proszę o odpowiedź.

 

Pozdrawiam.

Edited by ShadowDefender
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ciężko powiedzieć,ale jednego jestem pewien: napewno nie znajduje się w innym wymiarze,wtedy odczuwałbyś wszystko inaczej,tutaj ma to ścisły związek ze spokojem oraz przyjemnością.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...