Jump to content

Czym jest to zjawisko ?

ShadowDefender

Recommended Posts

Witam,

Na wstępie mojego postu pragnę poinformować forumowiczów, iż jestem dość mocno wtajemniczony w świadome śnienie..Dawniej każdego dnia miałem swoje LD, teraz zdecydowanie rzadziej..

Do rzeczy : Opiszę pewien stan który od czasu do czasu przeżywam w swoich snach, jednakże nie potrafię zrozumieć danego zjawiska, być może wymiaru ?

Zazwyczaj jest to świadomy sen, bywa, iż nie jest on kontrolowany przeze mnie w 100 %, . Podczas śnienia wywieram na swoje ciało energie, nacisk, pod wpływem tej energii moje ciało samoistnie zaczyna się unosić do góry, po czym frunę..Po upływie kilku sekund znajduje się zawsze w przepięknych krainach, pełnych zieleni, kolorów, słońca. Moje ciało leci z wysoką prędkością, przemierzam przez przepiękne miejsca. W tych miejscach nie ma żadnych ludzi, człowieka, sama przyroda. Najbardziej zadziwia mnie fakt, iż kiedy frunę czuję przyjemny, chłody a zarazem ciepły letni wiatr ( pojawia się za każdym razem )

Co wtedy przeżywam ? Jestem przepełniony szczęściem, radością, bywa, iż krainy, ta zieleń kolory są tak cudowne, intensywne, że zaczynam się wzruszać. Płaczę a od łez, nadmiaru emocji przebudzam się..

Pytanie do forumowiczów : Czym, że jest wyżej opisane zjawisko ? Czy znajduje się w innym wymiarze ? Istnieje nazwa mojego stanu ?

Bardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam.

Edited by ShadowDefender

• 1 month later...

Ciężko powiedzieć,ale jednego jestem pewien: napewno nie znajduje się w innym wymiarze,wtedy odczuwałbyś wszystko inaczej,tutaj ma to ścisły związek ze spokojem oraz przyjemnością.