Skocz do zawartości

Serdecznie prosze o rozlozenie kart:D


fanka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Poznałam niedawno niezwykle interesującego chłopaka, ale nie potrafię w pełni odczytać jego ewentualnych zamierzeń wobec tego prosiłabym o rozłożenie kart:) Czy miedzy nami coś zaiskrzy? O czym mówi karta przyszłości...?

 

ja, Barbara 18.10.1986

on, Piotr 10.12.1985

 

dziekuje :roza_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj !Rzeczywiście jest to niezwykły i bardzo tajemniczy człowiek.Może trochę zamknięty w sobie,ale przez to bardziej interesujący.Jest to namiętny facet.Ty jak i on jesteście obdarzeni pewna duchowością.Wasze spotkanie nie jest przypadkowe .Macie tzw zwiazek karmiczny .Tylko od Was będzie zależało od Waszego wzajemnego stosunku ,czy będzie to udany zwiazek ,czy pełen zawirowań ,bólu i cierpienia .Karty pokazują że zawrócił Ci w głowie .On również myśli o Tobie bardzo ciepło.Chciałby czegoś więcej, ale boi się tak do końca otworzyć,boi się ponownego zranienia.Ty darzysz go takim" ojcowskim "uczuciem.Patrzysz na niego jak na osobę z która można zbudować solidny związek.On jeszcze tak do końca nie wie co czuje do Ciebie .Jedno co można powiedzieć to to,ze jest miedzy wami ogromne przyciąganie, więź i radość z przebywania ze sobą.Wasza znajomość zapowiada się bardzo interesująco .Może na pewien czas ulec zawieszeniu ,ale później rozkwitnie na nowo i może z tego powstać trwały, nawet formalny związek. Życzę powodzenia.

 

Dla Ciebie wyciągnęłam przesłanie Aniołów

 

Przedsiębiorca

Samozatrudnienie jest zgodne zarówno z twoim usposobieniem jak i celem. Pracując na własny rachunek, możesz podążać za głosem intuicji i boskiego przewodnictwa. Współpracujemy z tobą i lojalnie stoimy u twego boku, zapewniając ci sukces w każdej dziedzinie.”

 

Ta karta pojawiła się, ponieważ znakomicie nadajesz się do samozatrudnienia. Masz odpowiednie pomysły, zapał i samodyscyplinę, których wymaga takie przedsięwzięcie. Wahasz się przed zrobieniem tego kroku, ponieważ wątpisz w siebie. Anioły zapewniają cie, że masz wszystko czego potrzeba, żeby odnieść sukces jako przedsiębiorca. Będą cię prowadzić i wspierać na tej drodze i jeśli tylko na niej wytrwasz, z pewnością odniesiesz sukces.

 

Dodatkowe znaczenia tej karty:

Twój pomysł założenia firmy jest słuszny.

Zacznij sobie dorabiać, realizując swój pomysł na firmę, a w końcu stanie się ona twoim głównym zajęciem.

W sferze pracy zawodowej niech poprowadzi cię głos intuicji.

Pracuj z najwyższym zaangażowanie nad sukcesem swojej nowej firmy.

 

Edytowane przez miriam 1
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziekuje droga Miriam,

 

szczegolnie tez za przeslanie Aniolow:) chyba bardziej trafne nie moglo byc, poniewaz od ok 3lat szykuje sie do otwarcia wlasnej dzialalnosci. Wielu ludzi mowilo mi ze nadaje sie idealnie, ale zawsze tchorzylam w ostatniej chwili. Pora cos z tym w koncu zrobic....:D

 

Mam tylko male pytanko, oczywiscie w miare mozliwosci, czy mogla bys mi powiedziec cokolwiek wiecej na temat zwiazku karmicznego pomiedzy nami, bardzo prosze...

 

Pozdrawiam cieplutko:buzki:

Edytowane przez fanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko male pytanko, oczywiscie w miare mozliwosci, czy mogla bys mi powiedziec cokolwiek wiecej na temat zwiazku karmicznego pomiedzy nami, bardzo prosze...

 

Jaki ma on charakter, jakie rzeczy mamy do przepracowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...