Jump to content

Proszę o interpretacje ;>


madziula614

Recommended Posts

Mój były chłopak ostatnio pisał mi jak rozmawialiśmy,że śniło mu się, że spotkaliśmy się tak jak to było gdy byliśmy razem(ponad2 lata temu), rozmawialiśmy sobie itd.,a później jak poszłam od niego to napisałam mu sms-a,że zapomniałam mu powiedzieć,że będziemy mieli razem dziecko. i się obudził . Co może oznaczać ten sen??

Link to comment
Share on other sites

Madziu, ciężko zinterpretować sen opisany pośrednio.

Jest tutaj pewna niejasność, ponieważ we śnie nie występuje symbol dziecka jako takiego, jest tylko wiadomość o dziecku. Żaden sennik nie objaśnia jeszcze symbolu sms'a :) jednak ja osobiście traktuję go jak 'list'. Jeśli tak miałabym rozpatrywać ten sen, to po prostu Twojemu byłemu przyśnił się sen zwiastujący jakieś wieści o zmianach w Twoim życiu.

Nie podważam tutaj interpretacji Princess,możliwe, że on również myśli o nowym początku między Wami, jednak aby stwierdzić to na pewno musiałabym znać szczegóły - jak on zareagował na tę wiadomość - czy sie cieszył, czy raczej wystraszył.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Poczatek nowej znajomosci czy nowego etapu w zyciu tych dwojga nie zawsaze znaczy powrot.... jedynie poczatek... czy to nowej znajomosci, czy zycia calkiem bez siebie czy czegos tam innego jest to poczatek...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...