Skocz do zawartości

prosba o wróżbę do KatiJo


basiaxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, proszę o wróżbę.

Mam na imię Barbara urodzona 25.09.1962 r.

Jestem osobą bezrobotną, obecnie odbywam staż 3 miesięczny w Banku, bez gwarancji zatrudnienia. Oczywiście cały czas szukam stałej satysfakcjonującej pracy.

Czy otrzymam i kiedy dobrą pracę? A może jestem skazana na dorywcze prace?

Pozdrawiam

Barbara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Basiu - karty mówią, że jest szansa na zatrudnienie w Twoim banku...

Pokaż się z jak najlepszej strony, zabłyśnij, bądź kompetentna...

Karty mówią, że czujesz się tam samotna taka trochę, ciężko Ci nawiązać kontakty z ludźmi... Postaraj się to zmienić, na pewno znajdą się jakieś fajne, życzliwe osoby...

Zmiana branży niestety odbije się na finansach niekorzystnie... Powinnaś pozostać przy bankowości i - jak pisałam - najlepiej tam, gdzie jesteś, gdzie już dałaś się poznać... Jeśli się uda - powinna pojawić się i satysfakcja i pieniądze...

Pozdrawiam

KatiJo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga KatiJo

Dziękuję Ci serdecznie, próbuję i staram się być pomocna i kompetentna. Ale trudno jest o wakat. Mam nadzieję, że uda się.

Mam jeszcze jedno pytanie, spotykam się od kilku miesięcy z Panem, nie jest złym mężczyzną, ale mam trochę zastrzeżeń do niego. Przede wszystkim nie chcę być sama, sama rozumiesz brak stałej pracy i faceta i depresja gotowa. Zresztą chyba ją mam. Zastanawiam się .... i nie wiem czy kontynuować znajomość. Może karty coś podpowiedzą? Ma na imię Jacek ur. 04.01.1959 r

Proszę postaw karty na niego, a może ktoś inny jest mi pisany

Pozdrawiam cieplutko

Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Basiu kochana, przepraszam, biję się w piersi...

Umknął mi ten wątek i to, że o coś jeszcze pytałaś...

A poza tym ostatnio jakoś z niczym się nie wyrabiam :(

Spróbuję zdziałać coś jutro...

Pozdrawiam i przepraszam raz jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu miła - nie mogłam dziś sprawdzić Waszej relacji. Zablokowała mnie moja strażniczka talii - Kapłanka.

W niedziele nie wróżę, spróbuję w poniedziałek. Jeśli jednak Ona znowu wyjdzie mi w przełożeniu - nie będę już próbować. Tak się czasem dzieje. Kiedy osoba pytająca nie jest gotowa na to, co karty pokażą... Kiedy czas nie jest ku temu odpowiedni. Różne są powody.

Dziś sprawdziłam relację jedynie numerologicznie. Jest dość trudna, bo to związek karmiczny. Prawdopodobnie oboje jesteście po przejściach i przez to zdystansowani nieco i wycofani. Problemy jakie mogą się w związku pojawić to kłopoty z okazywaniem uczuć, brak spontaniczności, zamknięcie w sobie... Jeśli oboje partnerów tak ma - może być naprawdę ciężko. W razie konfliktu nikt nie wyciągnie pierwszy ręki...

Na razie tyle... Zobaczę czy w poniedziałek karty zechcą mówić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Basiu.

Wybacz, nie miałam wczoraj czasu,m postawiłam karty dziś.

Związek dobrze rokuje, jeśli tylko uda Wam się przewalczyć to, o czym pisałam wcześniej. Na chwile obecną oboje jesteście otwarci na uczucie i przyszłość.

Wydaje się to być jednak bardziej przyjaźnią, tak jakby każde z ostrożnością badało grunt...

Problemem poza uczuciami i niejaką oschłością mogą być pieniądze... Nie jestem do końca pewna z czyjej strony, wydaje się jednak, że z Twojej...

Czy z uwagi na swój brak pracy czujesz się gorsza od Jacka? Może on Cię zaprasza, a Ty czujesz się skrępowana? Jeśli tak, postaraj się to zmienić. W końcu jesteś kobietą, mężczyźni jak świat światem o nas zabiegali. Poprzez fundowanie kina czy kawiarni również... W niedalekiej przyszłości - do dwóch miesięcy mogą nastąpić między Wami nieporozumienia prowadzące nawet do zerwania lub ochłodzenia relacji. Jednak w dłuższej perspektywie wydaje się, iż wrócicie do siebie i wszystko się pięknie ułoży...

Pozdrawiam

KatiJo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana KatiJo, bardzo dziękuję za wróżbę.

Bardziej zależy mi na pracy, bo jeżeli będzie stabilność finansowa to na pewno sprawy uczuciowe ułożą się.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję:oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Droga KatiJo,

Pracy w Banku w którym byłam na stażu - nie dostałam, ale ....... otworzyła sie szansa gdzie indziej. Mianowicie dostałam propozycję pracy w SKOKu od 1 grudnia, pieniędzy raczej dużych nie zarobię, najważniejsze że mam pracę. Jak potoczy się tutaj moja kariera??? Sprawdzę się??? Może uda się awansować???? I lepiej zarobić?????

Bardzo Cię proszę spójrz na karty.

Pozdrawiam

Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...