Skocz do zawartości

Prośba o interpretację - 2 z 8 czy 2 z 4?


Krzysiek82

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o interpretację. Ja 23.04.1982 i jedna kobieta 07.07.1983 oraz ja 23.04.1982 i druga kobieta 25.10.1985. Od razu uprzedzam pytania: nie jestem z żadną z pań, nie kręcę na dwa fronty. Po prostu obie znam, obie są wolne, obie nie mają facetów, ja nie mam kobiety. Znam po prostu daty urodzeń. Z tego co wyczytałem oba związki nie byłyby straszne i oba nie są karmiczne. Ale co więcej można powiedzieć? Który byłby bardziej "lepszy" czy praktyczniejszy, jeśli w ogóle można tak to określić? Z którą kobietą będzie lepsze życie?

 

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 23.04.1982

jedna kobieta 07.07.1983

 

Ty będziesz ją wykańczał a Ona Ciebie.

 

Ja 23.04.1982

druga kobieta 25.10.1985

 

Jeśli ta kobieta nie została poczęta końcem stycznia to będziesz dla niej dobry. Ona Ciebie za to może denerwować aczkolwiek jeśli zostałeś poczęty w sierpniu '81 to będziesz do niej tęsknić. Ale zauważ, że rocznik '85 to rocznik ludzi zaborczych, którzy nie dostali miłości od któregoś z rodziców - Ona Ci prawdopodobnie będzie matkować, poświęcać się a Ty pewnie masz jej zastąpić miłość ojcowską - tak nie powinno być. Możecie mieć fajnie ale trzeba by było najpierw pozałatwiać rzeczy energetyczne z rodziną na ustawieniach hellingerowskich ale nie wiem czy Ona na to pójdzie bo u niej to prawdopodobnie czyste Ego jest, czyli sama logika, jak najmniej uczuć a powinna mieć mimo wszystko dobrą intuicję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie skomplikowana ta odpowiedź i trochę "fachowych" słów zawiera. Ta druga kobieta wydaje się taka trochę niedostępna, trochę taka zamknięta w sobie / trzymająca się na dystans. Albo inaczej: ciężko u niej zobaczyć emocje na twarzy. Aczkolwiek teraz jest trochę lepiej (trochę już popracowała w firmie), może to nieśmiałość? Nie wiem.

 

Ta pierwsza z kolei przeraża mnie sposobem bycia - taki żywioł trochę, rozrywkowa, chyba "za szybka" na mnie, mogę nie dotrzymać jej kroku...

 

A taka kobieta: 09.04.1981?

 

Tą trzecią znam bardzo dobrze, ale ponoć ona na pewno nie jest dla 2. To prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj piszę na podstawie cyfrologii a nie numerologii. Jesteś cyfrologiczną 9 i nie ma to żadnego związku z numerologią.

 

Ona: 09.04.1981 - 9.5.1 - 6.9

Ja: 23.04.1982 - 5.2.9

 

Jeśli została poczęta w lipcu '80 to byś ją wykończył, jeśli w sierpniu to jesteś dla niej dobry - to można sprawdzić mając daty rodziców. 9 rządzi 5 a 5 idzie w parze z 2 więc na codzień i duchowo powinniście się dogadywać. Ale Ona Ciebie będzie denerwować - Ona jako rocznik cyfrologiczny '81 to Pani Dyrektor jest :) Uczuciowa powinna być ale i straszny nerwus, kombinatorka, krzykliwa, więcej szczęścia niż rozumu w życiu. Powinna mieć 2 fakultety i dobrą intuicję. Ma silną osobowość - cokolwiek się jej powie to i tak zrobi po swojemu, ma rozchwianą psychikę - lata z jednej skrajności w drugą zapewne. Szuka przyjaciół, idealnej miłości i kontemplacji. Ty mimo swojej kobiecej energii szukasz idealnej miłości, towarzystwa, władzy.

 

No ta pierwsza kobieta to baaardzo towarzyska i rozrywkowa, w dodatku też nerwus - zapewnisz jej rozrywkę i zajęcie to będzie Ci jeść z ręki.

 

Ta druga mimo "pracoholizmu" jest bardzo wrażliwa i skryta, mógł ją ktoś z rodziny skrzywdzić w przeszłości albo jakiś zawód miłosny i potrzeba jej czasu na przetrawienie doświadczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj piszę na podstawie cyfrologii a nie numerologii. Jesteś cyfrologiczną 9 i nie ma to żadnego związku z numerologią.

 

Aha, przepraszam za zamieszanie w takim razie.

 

Ona: 09.04.1981 - 9.5.1 - 6.9

Ja: 23.04.1982 - 5.2.9

 

Jeśli została poczęta w lipcu '80 to byś ją wykończył, jeśli w sierpniu to jesteś dla niej dobry - to można sprawdzić mając daty rodziców. 9 rządzi 5 a 5 idzie w parze z 2 więc na codzień i duchowo powinniście się dogadywać. Ale Ona Ciebie będzie denerwować - Ona jako rocznik cyfrologiczny '81 to Pani Dyrektor jest :) Uczuciowa powinna być ale i straszny nerwus, kombinatorka, krzykliwa, więcej szczęścia niż rozumu w życiu. Powinna mieć 2 fakultety i dobrą intuicję. Ma silną osobowość - cokolwiek się jej powie to i tak zrobi po swojemu, ma rozchwianą psychikę - lata z jednej skrajności w drugą zapewne. Szuka przyjaciół, idealnej miłości i kontemplacji. Ty mimo swojej kobiecej energii szukasz idealnej miłości, towarzystwa, władzy.

 

O rzesz... No prawdy w tym jest trochę. Z tej skrajności w skrajność to prawda. Pani dyrektor to też prawda, musi być na jej. Tej szczęśliwej miłości faktycznie szukała, niby znalazła mnie, ale z niej zrezygnowała. A tak pięknie, tak ładnie, tak dobrze było. Nagle odpuściła. Często zmieniała zdanie...

 

No ta pierwsza kobieta to baaardzo towarzyska i rozrywkowa, w dodatku też nerwus - zapewnisz jej rozrywkę i zajęcie to będzie Ci jeść z ręki.

 

Hmmm, sama mówiła, że jej ojciec to straszny nerwus i ma nadzieję, że tego nie odziedziczyła. Ciekawe...

 

Ta druga mimo "pracoholizmu" jest bardzo wrażliwa i skryta, mógł ją ktoś z rodziny skrzywdzić w przeszłości albo jakiś zawód miłosny i potrzeba jej czasu na przetrawienie doświadczeń.

 

To trudno powiedzieć, ale faktycznie troszkę taka skryta jest, aczkolwiek da się zauważyć, że cieszy ją moje zainteresowanie jej osobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo... nie za bardzo rozumiem tą numerologię jednak. I raczej nie mam pojęcia jak się robi ten horoskop. Zresztą gdyby horoskopy były prawdziwe, dzisiaj byłbym bogaty, miał chyba 5 Mercedesów i 10 willi :) Bardzo dużo czytałem o numerologi, o drogach życia, itp., o związkach i miłości karmicznej, o tych wibracjach, karmach. Edukowałem się w tym, ale... nawet te opisy wibracji każdy podaje inne. Na jednym forum inaczej tłumaczą, na innych inaczej. To jednak nie na moją głowę. A dlaczego w ogóle pytam? Bo mam za sobą jeden długi związek i potem z tą właśnie trzecią kobietą. Było naprawdę super, dogadywaliśmy się we wszystkim, wspólne zainteresowania i nagle stop. Bardzo często zmieniała zdanie, itd. Dziwne, smutne, bolące... Po prostu chciałem się dowiedzieć czy to prawda, że wykorzystując numerologię / cyfrologię można przewidzieć jaki związek / osoba będzie. Czy to dobra dla nas partia czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rzetelnego horoskopu partnerskiego potrzeba jest wielu danych obu osób. Wykreśla się go ok 2 tygodni i żaden program komputerowy nie zastąpi tu człowieka. Wymaga to odpowiedniego nakładu czasu,precyzyjnych danych osobowych i znajomości związków karmicznych, że nie powiem już o wprawnym astrologu.

Gdy 30 lat temu wykreśliłem sobie i rodzinie horoskop sam nie uwierzyłem co wyszło.Dzisiaj po tych 30 latach spełniło się wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ja tego na pewno nie zrobię sobie...

 

Rozumiem, że ten horoskop może być wykonany w dowolnym wieku czy to będąc samym czy z kimś. Innymi słowy: jesteśmy z kimś w związku, a taki horoskop jest niezależny z kim jesteśmy i może pokazać, że będziemy za parę lat z kimś innym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak tyle,że:

partnerski robisz z osobą z którą już jesteś lub chcesz być( w tym przypadku powinieneś zrobić z obiema Paniami) a indywidualny pokaże Ci tylko czy będziesz w jednym związku,czy w dwóch i w mniej więcej w jakim czasie.To tak w skrócie bo temat rzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, przepraszam za zamieszanie w takim razie.

 

Poczytaj sobie temat Prawa Natury w dziale Cyfrologia to przestaniesz przepraszać...

 

Możnaby się dowiedzieć czy ta kobieta jest schizofreniczką gdybyś mi podał daty urodzenia rodziców, wtedy mając datę ojca mogę sprawdzić funkcje mózgu danej osoby.

 

Po co horoskopy? Zależności, które są pokazane w cyfrologii pokazują zawsze dokładnie kto odbiera jakie wibracje. A czy to się ujawni za 2 czy 20 lat to widocznie tak ma być bo każdy ma wolną wolę ale i też powinien czegoś doświadczyć aby coś zrozumieć.

 

Bardzo ważna jest też data rozpoczęcia związku/ślubu - czasami super związki się rozpadają z powodu złej daty ślubu, która niszczy nagle coś fajnego między partnerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie, sorrki, że się wtrącam... ale tego jeszcze nie słyszałam, wyczytałam mianowicie jedno zdanie... Rocznik '1985' to rocznk ludzi zaborczych... -to prawda. Chciałam tylko potwierdzić, bo ja też nie zaznałam Miłości jednego (a może nawet i dwóch? ) Rodziców... ogólnie to chyba nie taki prosty i przyjemny rok dla daty urodzenia, (faktycznie do tej pory szukałam w partnerach -czegoś niemożliwego tzn. takiej miłości bezwarunkowej...) wymaga na pewno czasu. Do tej pory "5" kojarzyło mi się tylko z impulsywnością, nerwowością, nadmiarem energii... ale zaborcza jestem rówież... oj tak.. mało tego jestem byczycą i to jeszcze numerologiczna "8". Jednym słowem masakra! dlatego stawiam na samotność!

Pozdrawiam zainteresowanych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używaj słowa "masakra" bo życie dopiero Ci pokaże masakrę, jak tak chcesz.

 

Ucieczka niczego nie zmieni, tylko pogorszy sprawę ze względu, że ktoś inny w takim razie z Twojej rodziny przejmie energię, którą masz na sobie i którą należy naprawić. Te energie po przodkach są do naprawienia, czyli, że po naprawie możesz mieć normalnego faceta, od którego przyjmiesz miłość mężczyzny a nie ojcowską. A pewnie zaczęło się to od złości na ojca u Ciebie ... Chcesz pogadać to odezwij się na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz racje -wszystko zaczęło się od Ojca... i masz racje -nie należy uciekać ani używać słowa "masakra" :) Dzięki, biorąc pod uwage mój 7.rok osobisty rozwijam się właśnie wewnętrznie (duchowo) po "ciężkich" trudnych związkach, które jak widać były mi potrzbne. Ale najważniejsze, że już WIEM co jest ze mną nie tak co jest "na rzeczy" ... i z tego już sie ciesze a reszta to tylko praca nad sobą... Raczkuje w numerologii ale zaczęłam się interesować ostatnio właśnie 'energiami' o których wspomniałeś.. domyślam się, że w moim przypadku chodzi o to "odcięcie energetyczne" i oczyszczenie właśnie chyba bo z tego co się orietowałam to mogą być ślady nawet do kilkunastu zeszłych pokoleń... Właśnie w ostatnim czasie szukam i czytam na forach do kogo powinnam się udać... w tej kwestii... a Twój post zobaczyłam przypadkiem. Dzięki za zainteresowanie:) Mogłabym pogadać ale gdzie mam się dokładnie odezwać na "PW"? (nie orientuje się tak bardzo na tym forum:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest przypadek, że przeczytałaś ten post, bo ja właśnie znam osobę, która "oczyszcza", sam jestem po czymś takim i mnóstwo osób znam po czymś takim i u niej to działa. PW to prywatna wiadomość :) Ale zawsze możesz napisać maila na [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...