Skocz do zawartości

Proszę o postawienie kart


aicha34

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o postawienie kart, co do mojego życia uczuciowego. Jestem sama od półtora roku, zaczynam coraz bardziej odczuwać samotność, pustkę. Czy w końcu coś drgnie w moim sercu?

Joanna 08.10.1976

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lauralaura

a czy nie jest tak ze chcesz zapełnic pustke w sercu a sie tego boisz??nie robisz nic w tym kierunku czy jestes tak zapracowana ze niemasz czasu nawet dla siebie?karta 1wsza rydwan to zapowiedz spotkania partena! wszystko pójdzie w nieoczekiwanie krótkim czasie wkońcu do przodu- nowy wyczekiwany etap w twoim zyciu Joanno, czy masz prace w ciągłym ruchu wyjazdy? ? i niemasz czasu tak naprawde dla siebie czy boisz sie kolejnego zwiazku ? kolejne 2karty to 8ka mieczy i wisielec.8ka mieczy tak jak pisałam wczesniej masz w sercu jakies rany które powoduja ze czekasz na miłosc a jednak sie boisz?powstrzymujesz kontakty z otoczeniem? 3 karta wisielec- czy podejmujesz działania zeby kogos poznac?czy jestes bierna?czy nie odciełas sie troche od znajomych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, stałam się bierna i tak jak piszesz, chcę miłości, ale jednocześnie boję się, że to, co było może powtórzyć się z następnym partnerem, ale cieszy mnie, że mimo wszystko z tego, co piszesz przełamię się. Co do pracy, możesz zobaczyć w kartach, czy zmienię dotychczasowe zajęcie (moja firma stoi na skraju bankructwa). Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lauralaura

3denarów ,10mieczy,świat. 10miecz i 3denarów chyba praca która była uczciwa spełniałas sie w niej wykonywałas ja z dokładnościa etap tej pracy został zakończony powinnac znalesc prace w przeciagu do 3mscy (choc najtrudniejsza rzecza w stawianiu kart to określenie czasu dokładenego czasu)wejdziesz w nowej pracy na wyzszy poziom szybki awans !!!.karta Świat mówi o tym ze praca która podejmiesz bedzie dla ciebie spełnieniem marzeń jeśli chodzi o prace i finanse,przyniesie Ci satysfakcje,oraz spore korzysci materialne,karta ta równiez mówi ze bedziesz w harmonii z otoczeniem,mozesz w niej miec konakty z obokrajowcami i wyjazdy słózbowe o czym takze mówiła karta rydwan w poprzedniej wrózbie:) tak jak bys juz miała jakies plany co do nowej pracy ...czy to prawda??jesli to prawda podejmij działania a wszystko ułozy sie po twojej mysli .powodzenia:slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam niestety żadnej pracy na widoku (na razie), ale jestem w trakcie kursu na prawo jazdy (nie idzie mi najlepiej opanowanie ustrojstwa jakim jest samochód :icon_smile:,) może to początek drogi, która umożliwi mi podjąć pracę, o której piszesz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...