Skocz do zawartości

prosze o wrozbe do goya


aniss32

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry bardzo prosze o wrózbe tak do konca roku co mnie jeszcze czeka przyznam ze nie wiem dlaczego ale mam duzo pod górke od dłuzszego czasu moja data to 01.06.1977 Ania i moj maz 22.03.1981 Marcin dziekuje z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aniu, jasnowidzem nie jestem…:bezradny:

Trudno mi więc odpowiedzialnie odpowiedzieć na pytanie „co mnie czeka.. bo mam pod górkę”.

Masz chaos w głowie, coś burzy Twój świat i powoduje cierpienie. Jakieś nieczyste zagrania, posunięcia , zburzyły harmonię wokół Ciebie… Widzisz w tym zagrożenie dla rodziny. Sama się trochę do tego przyczyniłaś. Jakiś czas ten stan zawieszenia potrwa. Ale – powinno się wszystko ułożyć

:_pocieszacz:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, jasnowidzem nie jestem…:bezradny:

Trudno mi więc odpowiedzialnie odpowiedzieć na pytanie „co mnie czeka.. bo mam pod górkę”.

Masz chaos w głowie, coś burzy Twój świat i powoduje cierpienie. Jakieś nieczyste zagrania, posunięcia , zburzyły harmonię wokół Ciebie… Widzisz w tym zagrożenie dla rodziny. Sama się trochę do tego przyczyniłaś. Jakiś czas ten stan zawieszenia potrwa. Ale – powinno się wszystko ułożyć

:_pocieszacz:

 

 

Zgóry dziekuje za odpowiedz wiem ze jasnowidzem nie jestes:mruga_na: jednak spodziewałam sie obszerniejszej odpowiedzi podałam date moja i meza jakies szczegoły by mnie interesowały co karty maja mi do powiedzenia moze jakies wskazówki podpowiedzi itd mysle ze rozumiesz co chce przez to powiedziec:zawstydzony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Regulamin działu „Prośby o wróżbę”

1. Osoba prosząca o wróżbę, jest zobowiązana do:

a) Wyraźnego postawienia pytania, jeśli to możliwe z krótkim opisem zaistniałej sytuacji.

B) Podania swojego imienia i daty urodzenia, (jeśli pyta o inną osobę powiązaną, także należy podać chociaż imię) w poście lub na pw z odpowiednia adnotacją.”

 

Datę podałaś, bo taki jest wymóg forum.

Interpretacji numerologicznej nie robię.

Napisałam Ci, co zobaczyłam w kartach, nic nie poradzę, że nie wystarczająco…:_mysli:

Może potrzebujesz zwrócić się do kogoś …zdolniejszego niż ja….?:_zmeczony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...