Skocz do zawartości

prośba o WRÓŻBĘ


nemo-omen

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj!Może zacznę od tego ,ze jesteś osoba wolną i niezależną ,ale czasami bywasz z byt impulsywny.Często Cie nosi. Nie możesz usiedzieć w miejscu.5 jest liczbą wędrowca, więc w swoim życiu możesz zaznać rożnych doświadczeń. Nie zawsze korzystnych (wolności ,miłości, seksu.) Liczba ta ostrzega, żebyś nie nadużywał swojej wolności.Jesteś teraz w 3 punkcje zwrotnym 4/13, to liczba karmiczna pracy,która powoduje różne zawirowania. Prawdopodobnie całe twoje życie będzie podporządkowane zmianom. Może być tak ,gdy już Ci się będzie wydawało wydaje, że sytuacja się stabilizuje, przychodzi nowa seria wydarzeń, które poruszą życie jak glebę przed siewem, by trud zaczął się od nowa.W Twoim portrecie występuję, tez nadmiar liczby4.Liczba ta może powodować u Ciebie upór, pedanterie, nadmierną krytykę,analizę i rutynę.Czasami ograniczenia i zamknięcie w swych poglądach.By polepszyć swój los powinieneś nauczyć się metodyczności, systematyczności i cierpliwości w rozwiązywaniu problemów egzystencjalnych, które staną się okazja do przebudowy całego Twego życia.Żeby nie było tak pesymistycznie powiem Ci, ze jesteś tez dzieckiem szczęścia. Masz opiekę Boża.Obojętnie co by się zawsze spadniesz jak kot na cztery łapy. Możesz osiągnąć sukces w każdej dziedzinie życia.Jesteś osoba magnetyczna, nie lubisz przeciętności.Masz trzeźwy umysł i kierujesz sie żelazną logiką.Za rozwiązaniem Twojej sytuacji przemawia to,ze Ty jesteś osoba,niezwykle energiczna ,osoba ,która ma wiele pomysłów.Mimo ogromnych problemów potrafisz wyjść z każdej sytuacji obronną ręką . Lata 2011-2012 będą dla Ciebie jeszcze trudne, ale po 2012 roku zaczniesz wychodzić na prosta.Karty pokazuje,ze powinieneś przewartościować swoje życie i pomocy szukać u starszego mężczyzny, u kogoś kto jest dla Ciebie autorytetem.On pomoże, podpowie Ci co masz zrobić,żeby wyjść z tych kłopotów.Życzę Tobie i Twojej rodzinie wszystkiego co najlepsze.

 

Dla Ciebie wyciągnęłam przesłanie anielskie.

 

Przy tasowaniu wypadła mi karta

Twórczy projekt

„Twoja dusza pragnie wyrażać się twórczo. Podążaj za nami, a natchniemy twe życie artyzmem i kreatywnością. Twórcza ekspresja napełnia cię witalnością i ekscytacją, ponownie rozpalając w tobie pasję życia.”

 

Ta karta mówi, że potrzebujesz więcej możliwości twórczego wyrazu. Anioły podpowiadają ci, żebyś postarał się znależć ujście dla swojej kreatywności w pracy i w domu. Np.: pisz, graj na jakimś instrumencie, zajmij się rękodzielnictwem, maluj, szyj albo zmień wystrój mieszkania. Nieważne, czy twoje dzieła nadają się na sprzedaż, czy nie. Najważniejsze, żebyś pozwolił swojemu wewnętrznemu artyście cieszyć się swobodą twórczej ekspresji.

 

Dodatkowe znaczenia tej karty:

 

Zajmij się ważnym projektem z rozpoczęciem którego dotąd zwlekałeś.

Zapisz się na jakieś twórcze zajęcia, np. weź lekcje fotografii lub tańca.

Cel życiowy i wyjątkowa praca pojawią się na twojej drodze dzięki wysiłkom twórczym, których obecnie nawet sobie nie wyobrażasz, więc nie zamartwiaj się tym, że nie wiesz na czym polega twój życiowy cel. Po prostu idz przed siebie.

 

 

Wyciągnęłam

Przewodnictwo Godne zaufania

„W odpowiedzi na swoje modlitwy otrzymałeś wspaniały pomysł. Możesz mu zaufać i bezpiecznie go realizować, wiedząc, że jesteśmy u twojego boku przez cały czas. Poproś o nasze wsparcie i bądź gotowy na jego przyjęcie zawsze i wszędzie tam, gdzie będzie ci potrzebne.”

 

Otrzymałeś tę kartę ponieważ anioły chcą żebyś wierzył w swoje pomysły, bowiem stanowią one godną zaufania odpowiedz na twoje modlitwy. Będziesz wspierany podczas kolejnych etapów realizacji swoich zamierzeń, jeśli tylko będziesz stale prosił swoje anioły o wskazówki i przewodnictwo. Jeżeli poczujesz się niepewnie, poproś by dodały ci otuchy pod względem emocjonalnym, duchowym i materialnym.

 

Dodatkowe znaczenia tej karty:

 

Nie martw się o szczegóły, bo stopniowo wszystko samo się ułoży.

Zrób to!

Twój pomysł jest wynikiem boskiego natchnienia.

Możesz bezpiecznie dokonywać zmian i iść naprzód.

 

Wiec widzisz nawet Aniołowie Ci sprzyjają .Powodzenia!!! Ściskam cieplutko

Edytowane przez miriam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO DZIĘKUJĘ.....dostałem trochę do głowy, gdyż faktycznie zgadzam się z oceną mnie jako człowieka. muszę to wszystko przemyśleć i wyciągnąć wnioski. nie bardzo rozumiem odpowiedź na moje pytanie. mamy "teraz" bardzo duże kłopoty finansowe. obawiam się o nasz dom- czy zdołamy go utrzymać dla siebie. wróżba jest dla mnie mało czytelna, lub stres i nerwowość przyćmiewają mój umysł. w zasadzie wróżba niesie nadzieje i tak ją odczytuję. dużo się modlę. proszę Stwórcę o cud. mam nadzieję go doświadczyć- jak to już w moim życiu bywało wielokrotnie. myślę o starszym mężczyźnie...jedynym autorytetem był mój nieżyjący już Tato. bardzo mi go brakuje...mimo, że jestem sam bardzo dorosły.

pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Dziękuję za Twoją wypowiedź. Pytałeś mnie, czy wyjdziecie ze swoich kłopotów.Tak, wyjdziecie ,ale to będzie dłuższy proces i tak jak napisałam po 2012 kłopoty rozwiążą się.Możliwe,ze prowadzicie jakąś działalność gospodarczą ,albo zaczniecie prowadzić, która umożliwi Wam spłacenie Waszych należności. Jeśli chcesz napisz do mnie,na dole jest adres mego bloga na nim jest e-mail. Może znajdę sposób, by pomóc Tobie i Twojej rodzinie. (nie chodzi mi o wróżbę ,ani o pożyczkę ) ;) Pozdrawiam ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witaj. długo sie nie odzywałem, lecz tak szybko życie upływa- a jak są problemy to jeszcze szybciej.....zmieniłem adres skrzynki. teraz mam . mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętasz.....

pozdrawiam

 

Leszek

Edytowane przez nemo-omen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Leszku ! Pewnie , ze pamiętam. Jednak z braku czasu trochę rzadziej zaglądam na forum . Mam nadzieje ,ze u Was wszystko zaczęło się dobrze układać . Zycze Wam tego . Ma do Ciebie mała uwagę , lepiej będzie jak edytujesz swój post i usuniesz z niego swój adres . Chyba nie chcesz , być zasypywany mailami .

Pozdrawiam Miriam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czynimy dużo starań aby wyjść z problemów. trochę udało nam sie dostać możliwości zawieszenia na 2 m-ce spłat. Bądź tak dobra i zerknij jak teraz nasze sprawy wyglądają. będę wdzięczny. miałem kiedys adres mailowy do Ciebie prywatny- tak sądzę- jeśli to możliwe lepiej może abym tam korespondował do Ciebie. pozdrawiam.

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...