Skocz do zawartości

Rozmowa - ZAKOŃCZONE


miriam 1

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra wiedźmy i wiedźminy. Mam nadzieje,że jakiś wiedźmin, też dołączy da tego ćwiczenia:icon_smile:

 

Nie wiem doprawdy jak mam zacząć trochę się obawiam,ze po tym ćwiczeniu to sobie możecie nie jedno pomyśleć,ale to co mnie spotkało jest na tyle fajne ,ze postanowiłam podzielić się tym z Wami.Obiecuje, że tym razem wyjaśnienie napisze szybko. No to do dzieła.

 

1.Z kim rozmawiałam (mężczyzna ,kobieta, dziecko, chłopak, dziewczyna)

2.W jakich miejscu , okolicznościach przeprowadzona była ta rozmowa

3.Czego dotyczyła.

4.Jak zareagowałam na nią.(rozmowę oczywiście)

No to do dzieła

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Z kim rozmawiałam (mężczyzna ,kobieta, dziecko, chłopak, dziewczyna)- królowa buław- z kobietą, wypadła mi przy niej 7 buław, więc chyba za nią nie przepadasz ;)

2.W jakich miejscu , okolicznościach przeprowadzona była ta rozmowa- 3 mieczy, rycerz kieli, król kieli- w pracy, może w barku dla pracowników- obawiałaś się tej rozmowy, ale w sumie było bardzo miło

3.Czego dotyczyła- 2 kieli, głupiec, księżyc- naprawienia relacji, które kiedyś zostały zaburzone, zaczęcia przyjaźni od nowa

4.Jak zareagowałam na nią.(rozmowę oczywiście)- paź mieczy, rycerz buław, królowa mieczy- wietrzyłaś podstęp, byłaś początkowo bardzo sceptyczna, ale postanowiłaś dać jej szansę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo trudne :zeby:

 

1.Z kim rozmawiałam (mężczyzna ,kobieta, dziecko, chłopak, dziewczyna)

Księżyc, Wieża, 4 buław

hm... trudne karty, wydaje mi się, że była to kobieta, ktoś z domowników, może córka

2.W jakim miejscu , okolicznościach przeprowadzona była ta rozmowa?

6 pucharów, 6 mieczy, 10 monet

możliwe, że w domu, ale tak jakby jakoś z oddali, czyli może przez internet albo telefon

3.Czego dotyczyła?

Cesarz, Król monet, 5 pucharów

rozmowa dotyczyła jakieś mężczyzny, na stanowisku, może szefa lub męża tej osoby, możliwe, że ta osoba zrobiła przykrość osobie, z którą Ty rozmawiałaś, rozczarowała ją swoją postawą bądź zachowaniem

4.Jak zareagowałam na nią.(rozmowę oczywiście)

Rycerz pucharów, Król mieczy, Rycerz monet

na początku pocieszałaś i byłaś bardzo miła, ale potem zaczęłaś racjonalnie wyjaśniać i komentować zachowanie tego mężczyzny, może nawet skrytykowałaś jego postawę lub postawę tej osoby, z którą rozmawiałaś, może nawet padło zdanie: "a nie mówiłam?", starałaś się być również niestronnicza i obiektywna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Z kim rozmawiałam (mężczyzna ,kobieta, dziecko, chłopak, dziewczyna) - ja stawiam na dwie osoby, męzczyzne i kobiete, zaręczony/po slubie,albo bliskich przyjaciół. ale sa połaczeni ze soba jakąs wiezią 4 kije

2.W jakich miejscu , okolicznościach przeprowadzona była ta rozmowa 4 denary, gwiazda, as buław - ja mysle,ze gdzies na zewnatrz moze poza mioastem,wiez jakis las.. na pewno na powietrzu

3.Czego dotyczyła czegos smutnego, co sporo bólu moglo kosztowac, mysle,ze zwiazanego z przeszloscia i kobieta tu jakas role miala.. byc moze sie poklocili i Ty ich godzilas..? sama nei wiem lub cos zwiazanego z wyjazdem 5 kielichow, krolowa kielichow, slonce

4.Jak zareagowałam na nią.(rozmowę oczywiście) na poczatku nie czaiłaś o co chodzi, podejrzanie badalas.. potem widzialas szanse na wyjasnienie..ale w efekcie rozmowa Cie wkurzyla i sobie poszlas ;/ ksiezyc, znowu k. kielichow, znowu 5 kielichow i swiat

No to do dzieła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Z kim rozmawiałam (mężczyzna,kobieta,dziecko,chłopak,dziewczyna) 2 pucharów,9 denarów,8 buław -była to niespodziewana rozmowa i tu z mężczyzną i kobietą którzy są bardzo bliscy sobie.

2.W jakim miejscu,okolicznościach przeprowadzona była ta rozmowa?Paz mieczy,4 buław,król kielichów,3 denarów -gdzieś w pomieszczeniu związanym z pracą lub nauką, może na uczelni.

3.Czego dotyczyła?Śmierć, 4 mieczy,Paz kielichów,6 buław -zostałas poinformowana o pewnych zmianach,ktore zaszły od momentu kiedy widzieliście sie ostatni raz, a dotyczą spraw rodzinnych.

4.Jak zareagowałam na nią?(rozmowę oczywiscie)Gwiazda, Paz kielichow,Śmierć- ucieszyłas sie ,pełna nadziei i ufności,że ta rozmowa moze przynieść zakończenie jakichś nieporozumień między wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Z kim rozmawiałam (mężczyzna ,kobieta, dziecko, chłopak, dziewczyna)- 9 buław , papież, 8 denarów - jak dla mnie to z mężczyzną, z Twoim przełozonym albo jakimś przewodnikiem duchowym ;)

2.W jakich miejscu , okolicznościach przeprowadzona była ta rozmowa - królowa buław, rycerz kielichów, eremita - w firmie ( bądź szkole, uczelni), w odosobnionym miejscu , było dosc emocjonalnie

3.Czego dotyczyła.- królowa denarów, 10 denarów, 9 kielichów - zdecydowanie pieniędzy , poprawy sytuacji finansowej - może jakas podwyzka :)

4.Jak zareagowałam na nią.(rozmowę oczywiście)- 3 denary, cesarz, cesarzowa - poczułas się doceniona i zadowolona , dumna z siebie

 

Tak patrzę i patrze na te karty i cos mi mówi że może to wcale jednak nie sprawy zawodowe a wręcz przeciwnie - rozmawiałaś z jakims mężczyzną o sprawach osobistych , planowaniu rodziny i wesela a te denary co powychodziły to w ramach dobrobytu ale mówiące o powiekszenia rodziny ;) Ale zosteje przy pierwszej opcji bo jak zaczynam kombinowac to nigdy nic z tego dobrego nie wychodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Z kim rozmawiałam (mężczyzna ,kobieta, dziecko, chłopak, dziewczyna)- Król Kielichów na pewno ktoś z rodziny, dorosłe dziecko, raczej chłop czy syn

2.W jakich miejscu , okolicznościach przeprowadzona była ta rozmowa - Sprawiedliwość - rozmowa na temat wymierzenia sprawiedliwości i osądu czyjegoś postępowania - dociągnąłem 5 Monet by powiedzieć, że odbyła się na zewnątrz, na dworze i w ruchu

3.Czego dotyczyła - 3 Mieczy - chodziło o zadany ból i poczucie krzywdy

4.Jak zareagowałam na nią.(rozmowę oczywiście) - 4 Mieczy - rozmowa dała wiele do myślenia więc musiałas to przetrawić i poukładać w głowie, udałaś się na odpoczynek

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tak, lecimy póki mam wenę :D

 

 

1.Z kim rozmawiałam (mężczyzna ,kobieta, dziecko, chłopak, dziewczyna)-Królowa monet-As buław

Kobieta, po 30, zadbana, ciemne proste włosy.

 

Co łączy tą kobietę i Ciebie? 7 kielichów-Kochankowie-As mieczy

7 pucharów przedstawia nam marzenia, plany, cele oraz dążenia, po drugiej stronie karta czystej kalkulacji As mieczy, a środku kochankowie. Wydaję mi się i na pewno się mylę..ale stawiam na kobietę,która zadzwoniła do Ciebie w sprawie jej męża. Nie wiem jaki miała interes..może była zazdrosna, poprosiła Ciebie o coś. Stawiam,że wdałaś się w romans :D

 

2.W jakich miejscu , okolicznościach przeprowadzona była ta rozmowa?Pustelnik-10 mieczy

Dobre pytanie, myślę że na odległość.

 

3.Czego dotyczyła?2 monet-Wieża-Cesarz

Cały czas pojawiają się karty wyboru..chodziło o jakąś sprawę w której ty lub ta druga strona musiała dokładnie wszystko przemyśleć i podjąć decyzję. Rozmowa została przeprowadzona na temat czegoś co siedzi w Tobie cały czas..Myślę,że chodzi o jakieś Twoje marzenie z przeszłości, być może mężczyznę, który na pewno jest w to zamieszany. Wymiana informacji, rady, przekazywane wiadomości. Dostałaś nagłego olśnienia, twoje stare autorytety padły, coś się skruszyło..jakaś mała cząstka Ciebie.

 

4.Jak zareagowałam na nią.(rozmowę oczywiście)2 pucharów-9 mieczy

Dostałaś przysłowiowego liścia od życia.. Nie była to rozmowa,która będzie zaliczana do najmilszych, ale długo zagości w twojej pamięci.Walczyłaś o swoje racje, starałaś się nie podnosić głosu. Na pewno Cię poruszyła i wywołała skrajne emocje,ale cieszysz się,że masz ją już za sobą bo dała Ci sporo do myślenia.

 

Chciałabym zobaczyć Twoją minę gdy to czytasz, bo zauważyłam,że osoby wyżej poszły w zupełnie innym kierunku niż ja :) Dziękuję za ćwiczonko ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja jeszcze wezme udzial :)

 

1.Z kim rozmawiałam (mężczyzna ,kobieta, dziecko, chłopak, dziewczyna) Krol Bulaw - Mezczyna, sie wie :)

2.W jakich miejscu , okolicznościach przeprowadzona była ta rozmowa Gwiazda - jest wiele mozliwosci ale stawiam na jakas galerie sztuki, jakas ruina...klimatyczna kafejka hmmm

3.Czego dotyczyła Pustelnik, 2 kielichow, Kaplanka pierwsze co mi przyszlo na mysl to to, ze spotkalas sie ze znajomym, on oswiadczyl Tobie, ze zrywa ze swoja kobieta co Ciebie tak wlasciwie ucieszylo.

4.Jak zareagowałam na nią.(rozmowę oczywiście) 10 kielichow wlasnie ta ukryta radosc i nadzieje na przyszlosc z nim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Wasze interpretację.Ćwiczenie było naprawdę trudne.

 

Może zacznę od opisu . Mam wnuczkę .W czerwcu skończyła 3 lata. Jest archetypowa Bliźniaczka jak babka.:_kwadr:Od września chodzi do przedszkola.Parę tygodni syn z wnukiem i z wnuczka przyjechali do mnie,by wyciągnąć mnie na spacer.Wracając ze spaceru zaczęłam rozmawiać z wnuczka .Spytałam.-Marysiu jak Ci się podoba w przedszkolu?Odpowiedziała mi -fajnie babciu.Masz już koleżanki. Mam,po czym zaczęła mówić dalej.Wiesz,jedna to taka Hanka rozrabianka.Tak ?Dlaczego ją tak nazywacie?No bo wiesz babciu ona jest bardzo niegrzeczna,gryzie szczypie i ciągnie za włosy .Co ty powiesz,Ciebie tez ciągnęła?Tak, gryzła i szczypała,ale powiedziałam jej , ze jak jeszcze raz to zrobi to jej tak prz..ebie,ze rodzice jej będą musieli plasterek na głowę kupić.Już mnie nie zaczepia.Babka zaniemówiła, potem się rozdziawiła i zapowietrzyła,choć była z szokowana tym co usłyszała to ledwo powstrzymywała się od śmiechu.

 

Jutro odniosę się do Waszych interpretacji. Pozdrawiam

Edytowane przez miriam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miriam, do mojej nie musisz sie odnosic :) Totalnie poleglam :)

A moze wnusia ze wzgledu na taki charakterek pojawila sie w Krolu bulaw u mnie :D Dziewczyna przynajmniej potrafi sobie dac rade w zyciu i sie bronic przed Hankami rozrabiarkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczenie było naprawdę trudne.Jeszcze raz dzięki Wam ,ze wzięliście w nim udział.Chce Wam powiedzieć, ze w domu mego syna dzieci się nie bije i nie krzyczy na nie. To nie znaczy , ze są wychowywane bezstresowo. Musze przyznać , ze jestem pełna podziwu dla synowej i syna ,ze mając trojkę dzieci tak świetnie radzą sobie z ich wychowaniem. To młodzi ludzie przed 30 hehe.Czasami ja, jak to babka robię coś poza plecami dzieci.Wnuk ma 5,5 roku wnuczka 3 a najmłodszy 1,5 roku . Kiedy są u mnie , to te starsze bardzo lubią same chodzić do sklepu. Mieszkam na osiedlu domków, a sklepik osiedlowy mam dwa domy dalej , wiec nie ma niebezpieczeństwa , ze idą same.Mam je na oku.:wesoly:Nie tak dawno wysłałam ich do sklepu.Dałam starszemu pieniądze. Wnuczce wręczyłam koszyczek i mowie, ze za resztę kupcie sobie coś słodkiego.Wnuk patrzy mi w oczy i pyta Babciu , a jaki dzisiaj mamy dzień.?Odpowiadam, ze piątek, a dlaczego pytasz?Mały na to - ooo szkoda,nie będziemy kupować, bo my tylko w soboty możemy jeść słodycze. Ja na to- Jesteście dziś u babci to możecie zjeść dzisiaj. Dodałam, ze to będzie nasza tajemnica, bardzooo pedagogicznie nie powiem . :)Ale jakiego siarczystego buziaka dostałam od nich i tulaka , ze ho ,ho warto było :usmiech:

 

Gratulacje Olkacool Twoja interpretacja jest bardzo trafna Wyjasniam , ze Olkacool wysłala mi ja na PW.

Nie gniewajcie się , ze nie będę po kolei wklejać waszych interpretacji i je opisywać.Nie dlatego, ze nie chce, ale dlatego , ze mam strasznie duzo zaległosci nie tylko we wrozbach i czas mi nie pozwala.Chyba najblizej był Zibko jemu i Olkacool przyznaje pukcik reputacji.

 

Zibko

 

1.Z kim rozmawiałam (mężczyzna ,kobieta, dziecko, chłopak, dziewczyna)- Król Kielichów na pewno ktoś z rodziny, dorosłe dziecko, raczej chłop czy syn

2.W jakich miejscu , okolicznościach przeprowadzona była ta rozmowa - Sprawiedliwość - rozmowa na temat wymierzenia sprawiedliwości i osądu czyjegoś postępowania - dociągnąłem 5 Monet by powiedzieć, że odbyła się na zewnątrz, na dworze i w ruchu

3.Czego dotyczyła - 3 Mieczy - chodziło o zadany ból i poczucie krzywdy

4.Jak zareagowałam na nią.(rozmowę oczywiście) - 4 Mieczy - rozmowa dała wiele do myślenia więc musiałas to przetrawić i poukładać w głowie, udałaś się na odpoczynek

No ,wiedźminie jestem pod wrażeniem:usmiech:Może to dlatego , ze avatar na lwa zamieniłes ?:jezyk_oko:Gratuluje!

 

Olkacool gratulacje !

1.Z kim rozmawiałam

kto 6 Buław ktoś ci bliski, meżczyzna lub chłopiec .. tu akurat wnuczka, na mojej nowej talii dziewczynka, ale ja często na Waita patrzę ;)

 

osoba Umiarkowane coś was łączy, dom, więzy rodzinne praca.. stykacie się od czasu do czasu

 

kim jest dla Ciebie paź Monet uczysz tę osobę jesteś bardziej doświadczona pokazujesz jej rożne rzeczy.. po tych karatach stawiam na młodszą osóbkę, może nawet bliskie ci dziecko lub młodzież..

 

2.W jakich miejscu , okolicznościach przeprowadzona była ta rozmowa

miejsce 2 kielichy rozpoczęła się w budynku raczej, a na pewno oko w oko..

okoliczności Głupiec hehe, mi się kojarzy że odebrałaś kogoś ze szkoły i w drodze do domu.. albo jakiś spacerek z pieskiem ;)lub dzieckiem.. ewentualnie jakaś impreza lub spotkanie zapoczątkowało rozmowę..

 

3.Czego dotyczyła. 7 kielichów rycerz buław marzeń... o podróżach, poznawaniu świata, czyimś zachowaniu ;P dzisiaj post na forum o rym rycerzu umieściłam, on potrafi za skórę zajść..

4.Jak zareagowałam na nią.(rozmowę oczywiście) Paź Kielichów 4 Buław bardzo emocjonalnie, może śmiech przez łzy :)rozbawiało cię, raczej pozytywne emocje były

 

Mam nadzieje, ze nikogo nie ominęłam.Nadmienię,ze karty jakie ciągnęłyście były trafne .Teraz jak się wie o co chodzi, to jest już bardzo łatwo dopasować je.Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez miriam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...