Skocz do zawartości

Prośba o wróżbę


radkom90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym się zapytać o związek, ostatnio rozstaliśmy z powodu, że się zmieniłem, zatraciłem swoje ambicje, rozleniwiłem. Czy wrócimy do siebie?

Radosław 19 styczeń 1990

Paulina 06 czerwca 1993

Drugie: Mam pewną nie przyjemną sprawę w sądzie i bardzo ona siedzi mi na głowie, a juz trwa prawie rok;/ Jak się ona zakończy?

Trzecie: Chodzi o pracę czy znajdę w najbliższym czasie i jak finansowo w przyszłości będzie wszystko wyglądać?

Z góry bardzo dziekuję, bardzo mi to pomoże w uporządkowaniu myśli. Jeszcze raz dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty wskazują , że jak narazie nie widac waszego powrotu do siebie z Pauliną.

Jezelichodzi o sprawę to nie wiem o co sie toczy , ale wystapiła karta Diabła więc chodzi o jakies uzywki tak przypuszczam .Ty obecnie boisz sie wyniku i zarywasz nieprzespane noce mysląc o tym.

Niestety wystapiła tez karta Sprawiedliwosci i na co zasłużyłes tak cie ocenią, a masz niesprzyjajacego sędziego , który jest surowy i obiektywny.

To co sprzyja to musisz dobrze się bronic i przygotowac argumenty , bo tam jest jakas tez rywalizacja , wiec chyba nie jestes w tym wszystkim sam.

powinno się zakonczyc pozytywnie tzn pomimo przeszkód jakos z tego wybrniesz , ale nie wiem czy nie bedzie jakiegos kuratora , lub kogos kto będzie starał sie w jakiejs mierze Ci pomóc.

Z praca zapytałam czy do konca roku znajdziesz i tu może byc gorzej , ale jest szansa , ze znajdziesz tylko nie wiem czy nie będziesz musiał iść jeszcze na jakies kursy , szkolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...