Skocz do zawartości

Prośba o wróżbę :)


sen89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ostatnio poznałam faceta, spotkaliśmy się kilka razy, jest mi z nim dobrze, jestem nim bardzo zauroczona. Pytanie: Co wyniknie z tej znajomości? Czy on odwzajemni moje uczucia?

Ja Justyna 26.09.1989

On : Michał 15.02.1988

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tajemniczy , magnetyczny ,pełen uroku chłopak .No i jeszcze potrafi słuchać , więc nie dziwię się, że jesteś nim zauroczona.Ty mimo swojego wieku jesteś bardzo dojrzała i gotowa na stały zwiazek.Myślisz o nim ciepło,a nawet powiedziałabym,ze myślisz o wspólnym życiu z nim.U niego w głowie powrót do tego co było,do przeszłości . Jak na razie nie ma w nim gorącego uczucia do Ciebie. Jest przyglądanie się Tobie. Ukrywa przed Tobą ,albo odejście, albo to, ze będzie musiał wyjechać.Mozliwe,że emigrować do innego kraju .Może już tam mieszka? Ty ukrywasz przed nim obawę ,ze ta znajomość może się zakończ. Pragniesz tego chłopaka. Karty na przyszłość wasza są fajne ,bo zapowiadają coś trwałego i solidnego .Pokazują ,że Ty albo sama , albo z nim wyjedziesz i stworzysz solidna ,pełna miłości rodzinę.Życzę wszystkiego dobrego.

Przesłanie anielskie dla Ciebie.

 

Akceptacja

 

„Spójrz na siebie i innych ludzi oczami Aniołów, z bezwarunkową miłością i akceptacją.

W ten sposób inspirujesz i wyzwalasz w każdym człowieku jego najwyższy potencjał.”

 

Ta karta ma pomóc ci w relacjach z samym sobą i z innymi. Następnym razem, kiedy poczujesz pokusę, żeby surowo ocenić siebie lub kogoś innego, zamiast tego pomódl się o wasze zdrowie i szczęście. Idąc drogą pozytywnego myślenia i działania, tworzysz poczucie własnej wartości i harmonii, a także uzdrawiasz relacje.

 

Dodatkowe znaczenie tej karty:

 

Zauważ, o ile lepiej się czujesz , kiedy myślisz pozytywnie o sobie i innych.

Nie próbuj kontrolować ani zmieniać innych.

Porzuć skłonności do wymuszania zdarzeń, a pożądany (lub jeszcze lepszy) rezultat osiągniesz w łagodniejszy sposób.

Kiedy zamykają się jedne drzwi, otwierają się inne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci Miriam za bardzo dobrą wróżbę :)

 

Mam jeszcze jeden problem, odnośnie moich studiów, gdybyś mogła zajrzeć w karty byłabym bardzo wdzięczna. A mianowicie: czy jest sens kontynuowania obecnych? Czy może jednak zacząć nowy kierunek? Czuję, że ten obecny jest moim powołaniem, drugi poniekąd także. Ale nie chciałabym zawiesc rodzciów, którzy mnie utrzymują....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiem Ci że wasze imiona pasują do siebie. KARTY MÓWIĄ, ŻE JESTEŚCIE SOBIE PRZEZNACZENI!!!!!! Widać, że droga w Waszym związku nie zawsze jest prost, usłana różami... jednak widzę białe róże, welon, piękną aksamitną suknie... Walcz o tę miłość:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że wasze imiona pasują do siebie. KARTY MÓWIĄ, ŻE JESTEŚCIE SOBIE PRZEZNACZENI!!!!!! Widać, że droga w Waszym związku nie zawsze jest prost, usłana różami... jednak widzę białe róże, welon, piękną aksamitną suknie... Walcz o tę miłość:)

 

merlove !Dzięki za pomoc , ale po pierwsze ja juz odpowiedziałam na wróżbę sen 89 , a po drugie u nas nie ma zwyczaju , ze wchodzi się do wątku , gdzie odpowiedź już padła. Radzę Ci zapoznać sie z regulaminem , żebyś znała zasady forum. Jeszcze jedno.Fajnie , że chcesz pomagać. Pomoc jest zawsze potrzebna. Proponuję więc byś założyła swój watek. Tam do Ciebie będą się zwracały osoby potrzebujące wróżb. Pozdrawiam.

Edytowane przez miriam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merlove ale zasady tarocistow są takie ze dwa razy nie powinno się kłaść na te Sam problem. Miriam już odp a nie rozumiem wtracania swoje 3 grosze.

Poza tym jaka z Ciebie wrozka albo wrozb nie wiem, ze prosisz o szczegóły. To karty maja ci pokazać co i jak a nie ktoś ma ci wyjaśniać. Sorry to poco kłaść karty jak ci osoba wszystko poda na tacy.

Poza tym radzę szukać klijentow na Allegro a nie na forum.

Miriam chyba wspomniala to nie zgodne z regolaminem wtracac się w wątek gdzie już jest wrozba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...