Skocz do zawartości

Żenśka cześc populacji Sprawdza nas Tarotem panowie Jak się bronić???


Agnar219

Rekomendowane odpowiedzi

Z mojego nie-męskiego doświadczenia wynika, że jak jest związek (tzn taki prawdziwy, wiesz, budowany na zaufaniu) to się nikogo i nic nie sprawdza, bo nie ma takiej potrzeby. Lustruje się tylko potencjalnych kandydatów, ew otoczenie, coby się dowiedzieć czy Pan chce relacji, czy ino puknąć.

Jeśli Ci to przeszkadza to możesz sobie walnąć tarczę, btw nie każda laska jest tarocistką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was , większość kobiet zaczyna sprawdzać nas Tarotem Panowie.

 

Co robić??? by nic nie wiedziały??

 

raczej co robic zeby zwiekszyc zaufanie w zzwiazku I OBUSTRONNA SZCZEROSC,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracaj do domu na noc, odbieraj telefony, odpisuj na smsy, z pracy wracaj w spoconej koszuli...a nie w pachnącej damskimi perfumami - wtedy nikt cię nie będzie sprawdzał ;)

i co to za słowo ZACZYNA? toż to proceder stary jest ;) ....odkryłeś amerykę ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej gdy ktos wywrozy to co chce zobaczyc i skrzywdzi bezpodstawnie druga strone.

Uwazalbym na takie powszechne wrozenie na temat zwiazkow. Mozna sie zasugeorwac opinia tarocistki i stracic cos waznego ,a jesli ta osoba sie pomyli?. Tu widzialbym zagrozenie wieksze niz to ze ktos o nas wie wszystko w zwiazku

Edytowane przez tos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was , większość kobiet zaczyna sprawdzać nas Tarotem Panowie.

 

Co robić??? by nic nie wiedziały??

 

A co faceci tego nie robia?? My po prostu robimy to otwarcie :P a wiekszosc facetow jeszcze sie skrada, utrzymuje to w tajemnicy ;)

Oczywiscie przewazaja kobiety, ale faceci nie sa lepsi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robicie gdy jakas wrozka powie wam ze to nie jest czlowiek dla was? Ze was oszukuje?

 

Rezygnujecie?

 

1.

To by oznaczalo ze ktos wami manipuluje. bo powie cos na temat innego clzowieka a wy od razu rezygnujecie.

 

2.

Natomiast jesli nadal z nim jestescie to macie ogromne uprzedzenia bo te slowa zostaja w pamieci i moga powodowac, inicjowac problemy w zwiazku.

 

Osobiscie zajmuje sie tarotem, pomimo rad ze podobno nie nalezy sobie rozkladac tarota bo mozna zafalszowac nauczylem sie tego unikac i powiem am ze on zawsze sie sprawdza na mojej osobie. Ufam teraz tylko sobie. Gdyl udzie mnie prosza o zajrzenie w karty dla nich, robie to bardzo ostroznie i dlugo (oraz za darmo). To zbyt powazne tematy. Dzieki bogu do tej pory kazdy po kilku miesiacach gdy ich zapytam moia ze sprawdzilo sie to co mowilem o przyszlosci. Jednak to naprawde jest meczaca praktyka dla mnie. To nie wyglada jak w tv i u wrozek ze rozkaldaja karty i mowia wedlug znaczen. tak zbyt latwo o pomylke!

 

 

Natomiast powiem wam ze kazdy tarocista i kazda wrozka ktora pytalem o wrozbe 'wrozac' mi zawsze mijala sie z prawda. ZAWSZE. Nic sie nie sprawdzało. Kompletnie nic. Nawet tak zwane profesjonalne wrozki ktore braly pieniadze.moje intencje do ich 'wrozb' byly szczere a mimo to kazdy sie pomylil.

 

Czy to uczucia czy inne aspekty zycia. Dlatego uwazajcie na wrozby bo ktos moze naprawde wam bardziej zaszkodzic niz pomoc.

Edytowane przez tos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Używając magii żywiołów, czasami korzystałem z rytuału magii wody na wyostrzenie intuicji.

Jednak jest tak, że jak ktoś nauczy się leczyć za pomocą magii, szybko dojdzie do tego jak sprowadzać choroby.

 

Ten rytuał wystarczyło przekształcić i teraz blokuje on intuicję danej osoby nie pozwalając zobaczyć nic.

 

Jednak jest też kilka innych sposobów, jak zabezpieczyć się przed ciekawskimi jasnowidzami czy wróżkami.

Jeśli dziołszka sprawdza Cię magicznie mój kolego - sam postaw na magię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co faceci tego nie robia?? My po prostu robimy to otwarcie :P a wiekszosc facetow jeszcze sie skrada, utrzymuje to w tajemnicy ;)

Oczywiscie przewazaja kobiety, ale faceci nie sa lepsi :P

 

 

Oczywiście ,że to robimy :).Tylko ja wole sobie sprawdzać :) a sam się ukrywać :).To taka gra:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...