Skocz do zawartości

Prośba do kart Miriam


Cerera66

Rekomendowane odpowiedzi

Droga Miriam,

 

Jeśli będziesz miała chwilę proszę zajrzyj w karty dla mnie.

Staram się o nową pracę w innym kraju, na razie z rozmów wstępnych nic nie wynika.

Czy uda mi się w najbliższym czasie? Wyjadę tam? Czuję podświadomie, że to dobry kierunek.

 

Magdalena, 29.09.1985

 

Dziękuję za poświęcony czas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Magdaleno miesiąc październik i listopad są u Ciebie miesiącami pustki. Nawet jeśli byś teraz otrzymała propozycje pracy mogłabyś nie utrzymać jej na dłużej. Karty pokazują , ze Ty już masz dość takiej bezczynności i chciałabyś coś zmienić w swoim życiu. Ostatnio napotykasz same trudności.Ta sytuacja bardzo Cie meczy.Jest duże prawdopodobieństwo,że załatwisz sobie prace.Karty podpowiadają byś poprosiła kogoś o pomoc Jeśli otrzymasz propozycje zatrudnienia powinnaś ja bardzo dobrze rozważyć i sprawdzić dokładnie co to jest za praca.Nie jedź w ciemno.!!!Nawet jeśli będzie przez agencje sprawdź wszystko dokładnie. Pozdrawiam. Powodzenia

 

 

Dla ciebie afirmacja

Przyciągam sytuacje i ludzi którzy prowadzą mnie do pełnej realizacji pracy mojego życia

 

Przesłanie od Aniołów.

 

Amor

„Napełniamy twe serce i umysł miłością, budząc w tobie miłość do samego życia. Zródłem tego przebudzenia stała się twoja decyzja, żeby otworzyć się na miłość i cieszyć się nią. Pozwól sobie na spontaniczna celebracje wszelkich przejawów miłości.”

 

Ta karta oznacza że Anioły widza twoje pragnienie zakochania się. Zamiast zajmować się twoim życiem miłosnym w świecie zewnętrznym, swoją pomoc kierują wprost do twego wnętrza. Anioły twierdzą, że aby doświadczać miłości z drugim człowiekiem, trzeba najpierw zakochać się w samym życiu. Kiedy pozwolisz im rozbudzić w sobie tę miłość, będziesz w naturalny sposób przyciągał i doświadczał więcej miłości w swoich związkach.

 

Dodatkowe znaczenie tej karty:

Otaczaj się romantycznym pięknem, na przykład różami i świecami.

Przekaż swoje miłosne cierpienie Aniołom.

Poproś Archanioła Michała o pomoc w pozbyciu się bolesnych więzów z dawnymi lub obecnymi partnerami.

Jasno określ, czego pragniesz w swoim życiu miłosnym.

Afirmuj: „Kocham i jestem kochany, a miłość jest dla mnie bezpieczna”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...