Skocz do zawartości

Sen mojej mamy


Murky_Dun

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś z rana zadzwoniła do mnie zaniepokojana mama. Ona w Warszawie, ja w Londynie.

Oto treść snu:

Jestem z mamą w domu, w pokoju na parterze. Okna otwarte, rozmawiamy. Pod dom zajeżdza autobus, a z niego wychodzą wychudzone, zagłodzone dzieci (mama określiła jako "rumuńskie") i podchodzą do okien namolnie domagając się jedzenia. Mama przestraszona zamyka ona i prosi mnie abym je, jeszcze trzymał. W tym czasie idzie do kuchni bo ktoś tam jest, jakaś znajoma. Chwilę potem wraca, a w pokoju bałagan, mnie nie ma, okna wygladają jak by je ktoś wyważył. Dzieci też nie ma.

Matula krzyczy moje imie i to ją budzi...

 

Jak by ktoś mądry mi wyjaśnił to był bym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sen to troska o Ciebie Twojej mamy :). Jak zaznaczyłeś, Ty mieszkasz w Londynie,a Twoja mam w Polsce. Zagłodzone dzieci to zapewne wdimo Ciebie,bo pewnie nie jesz pełnych posiłków, masz złą dietę i chodzisz niedożywiony i na pewno nie jest Ci tak dobrze jak u mamusi. Zamknięcie okna to tak jakby ona "zamykała" tą myśl, bo tłumaczy się,że jesteś dorosły i umiesz o siebie zadbać. Trzymasz to okno i znikasz bo to była wizja Twojej mamy jako Ciebie tam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłodzony to nie jestem. Wprost przeciwnie.

Ja się troszkę tego snu mamy przestraszyłem. Z regóły wierzę w sny i traktuję je jako drogowskaz. Fakt, że kobieta czuje się winna tego, że wyjechałem, ale czuję się w tym śnie jako dodatek a nie podmiot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się czujesz ty, ale sen NIGDY w 100% nie oddawał pełnego sensu znaczenia, każde nasze tłumaczenia to po prostu odgadywanie na podstawie poszczególnych znaków jego znaczenia, ale i tak nie jest to pełne znaczenie. Ja wymyśliłem swoją teorię że tylko ten co np. wyśnił coś ciekawego wie czego naprawdę znaczy sen, a dlatego że dla tej osoby wszystko może się kojarzyć inaczej, np.: musztarda to ketchup, a ketchup to majonez :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...