Skocz do zawartości

ogromna prośba!


bajka_88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Piszę z prośbą o powróżenie z kart Tarota lub innych.

Ostatnio moja sytuacja zawodowa diametralnie uległa zmianie i zastanawiam się czy wszystko idzie w dobrym kierunku.

Chciałabym się dowiedzieć jak w najbliższym czasie i dalekiej przyszłości będzie wyglądała moja sytuacja zawodowa?

Dodam jeszcze, ze moje życie zostało postawione do góry nogami i mam nadzieję, że moje starania zaprocentują w przyszłości.

Za odpowiedź będę bardzo wdzięczna.

Izabela

ur. 17 stycznia 1988 r.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Iza oaktualny stan zawodowy

10 denarow czyli maximum zadowolenia z posiadanych pieniędzy. Chyba ci się dobra podwyżka szykuje do tego oblewanie 3 pucharów. Strasznie dużo się aktualnie będzie działo w twoim życiu zawodowym bo jeszcze mam rycerza bulaw. Słuchaj na dzień dzisiejszy lepszych kart nie wyobrażam aż sama zazdroszcze ;)

no z dalsza przyszłością jest tak sobie karty ostrzegają żebyś nie spoczywala na laurach żebyś ciagle przyjmowała wyzwania bo 4 denarow to mieć a nic z tym nie robić przy niej wisielec

to nawet groźba utraty pracy do tego as buław który mówi żebyś zawsze działała.

Jeszcze jedno mi się nasunelo do głowy. Czy ty jesteś w ciąży??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w ciąży... albo może o czymś nie wiem :) W sierpniu wyszłam za mąż i nie ukrywam, że trochę rozmyślam o zajściu w ciążę, ale nie wiem kiedy byłby odpowiedni czas. Tak jak mówiłam moje życie zawodowe się rozkręca, także nie wiem kiedy mogłabym sobie na dziecko pozwolić. Poza tym został mi jeszcze rok studiów i nie chciałabym aby termin porodu kolidował z terminem obrony magisterki ;P

Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?? :)

A odnośnie zawodu - studiuję prawo, trafiłam do kancelarii prawniczej na razie na staż (to był kompletny przypadek - wiem, ze bardzo ciężko bez znajomości otrzymać taką szansę), z czasem ma to być umowa o pracę. I tak się zastanawiam czy życie szykuje "wysłanie" mnie na aplikację, co powiem szczerze mnie trochę przeraża i nie wiem czy czuję się na siłach. Dlatego myślałam o zrobieniu doktoratu. I to jest dla mnie totalne rozdarcie.

Tak jak powiedziałaś: obym nie spoczęła na laurach. I ja również tego nie chcę. Ale wiem, ze życie zawodowe (kiedy będę po aplikacji) moze baaardzo kolidować z życiem osobistym/rodzinnym. I tego właśnie się obawiam.

Czy mogłabyś powiedzieć coś na ten temat??

Dziękuję za poświęcony czas.

Iza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jak robiłam już cały opis wrozby to pomyślałam ze te

karty na prace jakie wypadły świadczą tez o powiekszeniu rodziny. Mimo teg

ze pytanie było o prace i wypadło 10 denarow ale 10 denarow to

tez rodzina ród a dotego 3 pucharów świadczy o zaplodnieniu. Ale skoro

nie jesteś w ciąży to zdecydowanie chodziło o prace..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę Ci powiedzieć że mimo wszystko zaintrygował mnie ten wątek... :)

Bo w ciąży nie planowałam- a wiadomo jak to czasem bywa. Możliwe, że nie jeszcze o niej nie wiem. Nie chcę dopisywać do tego jakiejś ideologii, ale mam wrażenie, ze jednak moja ciąża będzie dla mnie totalną niespodzianką. I już od jakiegoś czasu chodzą mi po głowie przeczucia i różne myśli.

No ale zobaczymy jak to będzie. Rozumiem, ze na razie powinnam się skupić na pracy i cieszyć z sukcesów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...