Skocz do zawartości

Prośba do KatiJo


iwonix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :_usmiech:

Od dawna nosiłam się z zamiarem poproszenia o wróżbę właśnie Ciebie droga KatiJo, wreszcie się zdecydowałam. Nie potrafię wyjaśnić dlaczego właśnie Ciebie... Jestem czytelniczką tego forum zwłaszcza działu z tarotem i tak jakoś czułam :_usmiech:

Chciałam Cię poprosić o wróżbę dotyczącą mojego związku z mężczyzną. Właściwie nie wiem czy to jeszcze związek czy tylko jakaś relacja, znajomość. Ja wogóle nic nie wiem... i o to właśnie chodzi. Mieszkamy daleko od siebie, ale spotykaliśmy się i stworzyliśmy całkiem niezły związek, przynajmniej tak mi się wydawało. Od 9 miesięcy coś się zmieniło, jakby wszystko zostało odwieszone na kołku. Mężczyzna rzadko się do mnie odzywa ale odzywa i niby mówi, że nic się w jego uczuciach nie zmieniło, ale ja mam przeczucie, że nie jest szczery. Czasem odnoszę wrażenie, że on zachowuje się jak pies ogrodnika, nie da o sobie zapomnieć a z drugiej strony nie jest zainteresowany kontynuowaniem związku. Od 10 miesięcy nie spotkaliśmy się.

 

Czy mogę mu ufać, a właściwie zaufać ponownie, czy jest wobec mnie szczery i jaka przyszłość przed nami, jeżeli jeszcze o jakiejś przyszłości może być mowa...?

 

Ja - Iwona 07.07.1970

On - Mariusz 18.04.1960

 

Pozdrawiam serdecznie :_usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko kochana - 9 października było przedwczoraj...

Umieściłam w swym wątku informacyjnym wyjaśnienia na temat mojej choroby i związanego z tym przestoju - http://www.ezoforum.pl/prosby-o-wrozb%EA/52096-dla-wszystkich-proszacych-o-wrozb%EA-katijo.html#post428969.

Wcześniej pisałam również o zasadach wróżb darmowych i związaną z tym cierpliwością - http://www.ezoforum.pl/prosby-o-wrozb%EA/52096-dla-wszystkich-proszacych-o-wrozb%EA-katijo.html#post414217

Niektórzy czekają ponad tydzień...

Wpisy w profilu z pretensjami po upływie zaledwie dwóch dni są co najmniej nie na miejscu...

Zależy Ci na czasie - zapraszam po wróżby odpłatne. Niekoniecznie do mnie, do jakiejkolwiek wróżki, której ufasz...

Przykro mi, ale na takie dictum - nie powróżę...

Poproś kogoś innego.

Pozdrawiam

KatiJo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłaś odpowiedzieć tutaj tak jak zrobiłam to ja...

Wpisy w profilu to nie jest miejsce na prowadzenie korespondencji...

Piszesz, że złamałaś zasadę o jakiej nie wiedziałaś? Cóż - takt, dobre wychowanie, poszanowanie cudzego czasu prywatnego i docenianie, iż ktoś robi coś charytatywnie - to są odwieczne i ponadczasowe zasady... Nie muszą być nigdzie zapisywane...

Zrozum i uszanuj moją decyzję...

Poproś o karty kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...