Skocz do zawartości

Prośba o wróżbę do Zib


Shadow77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Chciałabym bardzo poprosić o rozłozenie kart Od jakiegoś czasu jestem w "smutnej" sytuacji |wolnilam się z pracy, gdyż na dniach miałam otwprzyć swoja małą działalność (jednak sa duze problemy, nie wunikające z mojej winy, podnajmuję od kogoś miejsce i ten ktoś nie moze otworzyć, prze co ja tez stoję, ponocdo dwóch miesięcy tak ma być) tak więc jestem, bez pracy do tego w poczatku ciąży i nie wiem co dalej. Są male zgrzyty między tymi osobami z którymi mam otworzyć działalnośc i nie wiem czy pchac sie w to dalej Może powinnam pracy poszukać, choć z drugiej strony nie wiem czy ktoś mnie zatrudni jak w ciązy jestem Do tego wszystkiego coraz bardziej rośnie brak zaufania do mojego partnera, gdyż on ciągle cos ukrywa przede mna a jak się dowiem to tłumaczy że to dlatego, żeby mnie nie zdenerwować Sama już nie wiem, czy ciągnąc taki związek Milość miłością, dziecko dzieckiem ale ja chce ciepły, kochający się dom a z nim coraz czarniej to wyglada powili poddaję się i przestaje wierzyć, że zacznie mnie traktować jak partnera i ufać Zaczynam się bać, że mnie zdradza ;-( Proszę pomóż mi troszkę, bo jestem w bardzo kiepskiej sytuacji i nie wiem co zrobić czy go zostawić... boje się że nie poradze sobie z dzieckiem ;-( z góry dziękuję za poświęcony mi czas... i pozdrawiam cieplutko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dear Shadow77,

Przy wyciąganiu kart pomaga znajomość Twojego (a także partnera jeśli pytasz o sprawy waszej relacji) prawdziwego imienia oraz daty urodzenia. Możesz wysłać to na PW a wtedy popatrzymy co karty zechcą opowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałaś sporo tych pytań i odkładałem je na później, bo sam jestem ostatnio zajęty. Odpowiem dzisiaj na pytanie o przyszłość planowanego biznesu, a sprawy partnerstwa zostawimy na potem.

Karty pokazały się całkiem niezłe. Co prawda obecnie sprawy zależą od dojrzałego mężczyzny, kogoś majętnego, biznesmena a przeszkodą są konieczne decyzje. Zgodne to z tym co powiedziałaś na temat planowanej działalności, ale pewnie z tym dokonywaniem wyborów to może także chodzić o twoje rozterki, wątpliwości odnośnie innych osób zaangażowanych w sprawę. Ja przecież nie mogę za nikogo ręczyć, ale patrząc tylko na karty to ta określająca tego mężczyznę wskazuje na osobę cieszącą się dobrą opinią i szacunkiem społecznym. Te wspomniane wcześniej rozterki i decyzje pokazały się w sensie konfliktu, przeszkody do pokonania. Nie opieraj proszę swojej ostatecznej decyzji o wejściu w biznes na kartach. Jeśli możesz sprawdzić jakoś, wyjaśnić powody tych zgrzytów to lepiej zrób to, aby oprzeć współpracę na zaufaniu i wierze w dobre intencje.

Pomocne są twoje kwalifikacje, zdolności i przedsiębiorczość. Odnoszę to do Ciebie - chociaż ze wstępnego opisu sytuacji widzę, że twoja wiara w siebie słabnie - ale możliwe też, że może chodzić o inną kobietę związaną z biznesem. Jako odpowiedź określającą przyszłość planowanego biznesu dostałem Asa Monet - kartę wskazującą możliwość zmaterializowania twoich pomysłów. Lepszej karty jako odpowiedzi na twoje pytanie nie ma w talii niż ta sugerująca możliwości finansowe do rozwinięcia. Powodzenia i pomyślności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za pomoc... wiesz zupełnie nie wiem o jakiego mężczyznę chodzi bo w te sprawy wciągnięte są dwie kobiety ;-( nie nie jest zależne od płci meskiej więc nie wiem co dalej.... co do wejścia w biznes to obawa więcej przed ciążą, czy pozwoli mi pracować, bo w tej chwili czuję się bardzo źle a mdłości i migreny nie bardzo pozwolą mi na pracę stylistki paznokci ;-( a jeśli nawet to ile miesięcy popracuję? Zastanawiam się czy nie lepiej poszukać normalnej pracy ale czy warto? sama nie wiem dużo rozterek mam ;-( co do słabnięcia woli, to masz rację dzięki jednej ze wspólniczek slabnie ale z tym raczej poradzę sobie Czekam na podpowiedź w związku, bo na tym bardziej mi zależy niż na pracy ;-) dziękuję bardzo Pozdrawiam serdecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Obecnie - chociaż nie jest to prawnie, formalnie usankcjonowane - jesteście rodziną. Ty obawiasz się, że uczucie umiera, że partner nie spełni się jako mąż i ojciec. Pomocne jest tu uświadomienie sobie, że zaczęliście już budowanie rodziny - zaczęliście z dużym przyspieszeniem, a wynikło to przecież z wzajemnych uczuć. Dziecko jest już w drodze i potrzebuje domu. Dostaliście wspaniały prezent od losu, prezent na który wiele par czeka długo i czasem bezskutecznie. Naturalnym rezultatem powinna być ochrona tego co było przyczyną obecnej sytuacji, czyli wzajemnej atrakcji, wzajemnych uczuć. Karta która określa wynik, przyszłość partnerstwa to ktos solidny i na kim można polegać. Ktoś kto się nie spieszy, działa wg. własnego porządku i tempa, dbający jednak o sprawy materialne. Oznacza to powolne zmiany w życiu, mające na celu wzajemne dostosowanie się. Karty sugerują aby nie tracić nadzieji na pomyślny rozwój związku. Życzę pomyślności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...