Skocz do zawartości

Prośba o wróżbę KatiJo


samantaruda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Bardzo proszę o pomoc o wskazówki urodziłam się 6.9.1956r o godz.9,15 urodziłam się w czepku :) ale coś moje życie wskazuje ,że ten czepek nic dobrego mi nie dał.

Mam 3 nieudane małżeństwa a starałam się.

Teraz poznaję panów ale za każdym razem to nie jest to:( niby im się podobam ale po spotkaniu już się nie odzywają albo otrzymuję deklaracje bez pokrycia bo panowie są nieuczciwi.

Z pracą też mam problemy i z tego powodu problemy finansowe .

Chyba do niczego się nie nadaję :(:(:(:( nie raz nachodzą mnie myśli po co ja tu jeszcze jestem :(

Proszę o pomoc .

Pozdrawia Jagoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana - zwracałaś się do mnie już 2 października z tą samą kwestią...

W którym wątku mam odpowiadać?

Proszę o konkretne pytania do kart - wróżb ogólnych na forum nie robię.

Pozdrawiam

KatiJo

Bardzo przepraszam nie otrzymałam odpowiedzi i już nie wiem jak sobie poradzić:(

Ciekawi mnie :

1. Czy spotkam kogoś z kim będę mogła dzielić radości i smutki ?

2.Czy moje problemy finansowe się skończą ?

3. Czy zdrowie się ustabilizuje ?

$. Czy szukać pracy za granicą?

5. Czy mój tata pobędzie jeszcze ze mną?

...to mój jedyny przyjaciel i mnie utrzymuje,wstyd mi bo to ja powinnam zaopiekować się nim.

Bardzo proszę o pomoc i z góry bardzo serdecznie dziękuję.

Mam problemy z poruszaniem się tu na tym portalu :(

Pozdrawiam ciepło.

Jagoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limit regulaminowy wynosi 3 pytania na tydzień Jagódko kochana...

To darmowe wróżby i poświęcamy nasz prywatny czas... Dlatego tak być musi...

Udzielam również wróżb płatnych - tam przy pełnej wróżbie jest limit jedynie czasowy - 1 godzina. Od jakiegoś czasu robię to również poprzez skype.

Jeśli Cię to interesuje - zapraszam do kontaktu poprzez mojego bloga - link w stopce.

Jeśli pragniesz ograniczyć się do forumowej wróżby darmowej - musisz się dostosować do regulaminu...

Wybrać trzy najważniejsze szczegółowe pytania... I tutaj niestety nie obiecuję kiedy odpowiem, bowiem mój czas jest dość cenny...

Jak pisałam w swej informacji - tutaj - byłam kilka dni przeziębiona mocno - stąd te zaległości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limit regulaminowy wynosi 3 pytania na tydzień Jagódko kochana...

To darmowe wróżby i poświęcamy nasz prywatny czas... Dlatego tak być musi...

Udzielam również wróżb płatnych - tam przy pełnej wróżbie jest limit jedynie czasowy - 1 godzina. Od jakiegoś czasu robię to również poprzez skype.

Jeśli Cię to interesuje - zapraszam do kontaktu poprzez mojego bloga - link w stopce.

Jeśli pragniesz ograniczyć się do forumowej wróżby darmowej - musisz się dostosować do regulaminu...

Wybrać trzy najważniejsze szczegółowe pytania... I tutaj niestety nie obiecuję kiedy odpowiem, bowiem mój czas jest dość cenny...

Jak pisałam w swej informacji - tutaj - byłam kilka dni przeziębiona mocno - stąd te zaległości...

Jak mogę to na razie proszę o odp. tutaj ja nie potrafię sobie dobrze radzić z kompem. Ważne jest dla mnie miłość,pieniądze i ojciec.

Życzę Ci dużo zdrowia i wiem co to znaczy pomagać z serca robię to prawie całe życie ,szkoda,że coś nie coś nie wraa do mnie:( ale niech tam.

Wracaj Kochana Nasza Wróżko do szybkiego zdrowia!!!!

Dziękuję za czas i serce..

Jagoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj Jagódko kochana - pogubiona jesteś dokumentnie...

Jeśli chodzi o uczucia - przywiązujesz do nich zbyt wielką wagę... Ty po prostu nie potrafisz być sama, za szybko się angażujesz, za szybko dochodzi do spotkań w sferze intymnej... Potem pozostają tylko rozczarowania...

Dlaczego uważasz, że bez partnera jesteś nic niewarta? Jest dokładnie odwrotnie... Twoim powołaniem jest rozwijać się duchowo, czerpać radość i szczęście z tego rozwoju, z możliwości realizowania siebie...

Nieco idealizujesz związek... Wydaje Ci się, że będzie jak w bajce - a potem wzięli ślub i żyli długo i szczęśliwie... W życiu tak nie jest kochana - trzeba nad związkiem pracować non stop... Ale pracować muszą obie strony... Ty zanadto się poświęcasz, oddajesz całą siebie... Mężczyźni nie mają skrupułów by brać kochana...

Musisz starać się być bardziej tajemnicza, niedostępna - bynajmniej nie zimna królowa śniegu, ale i nie nadmierna kokietka... Złoty środek...

W najbliższym czasie nie ma Pana na horyzoncie... Wykorzystaj ten czas na rozwijanie siebie... Pamiętaj, że nie każdy napotkany facet musi być potencjalnym partnerem... Doceń relacje oparte na przyjaźni, koleżeństwie... Nie obawiaj się wchodzić w nowe towarzystwo, ale celem nawiązania ciekawych kontaktów i spędzania miło czasu, a nie poszukiwania mężczyzny... Kiedy zapomnisz o tych poszukiwaniach i zaczniesz lubić siebie i swoje życie takim, jakie jest - wszystko się zmieni... Możliwe, że pojawi się i odpowiedni Pan...

Praca - czy obecnie pracujesz? Karty pokazują, że nie jest tak źle, nie wiem czy to zasługa pracy własnej, czy Twojego Taty? Pokazałaś się bowiem jako Królowa Denarów, a to kobieta luksusowa, opływająca w dostatki, szczęśliwa... Jeśli tak nie jest - może taką chciałabyś być? Pieniądze ułatwiają życie, ale nie są gwarantem szczęścia... Spróbuj może zrewidować nieco swoje oczekiwania... Swoje potrzeby należy podzielić na te, które są konieczne, a które zbyteczne... Jedzenie jest konieczne, ubranie, odpoczynek... Nie musi być to jednak szynka parmeńska, Dior i Wyspy Kanaryjskie... Może być krakowska sucha, second hand lub jakaś tania sieciówka i wypad do znajomych na wieś... Wyjazd za granicę odbije się na finansach negatywnie, karty Ci to odradzają... Powinnaś pozostać tam, gdzie jesteś i jedynie na miejscu starać się coś zmienić...

Tata jeszcze pobędzie... Może jednak być to krócej niż się spodziewasz... Karty radzą, abyś wykorzystała każdą chwilę na bycie z Nim, rozmowę, wspólne posiłki... Karty mówią też, że Tata trochę nadto Cię rozpieszcza... Może stąd Twoje problemy, wiesz, że zawsze Ci pomoże...

Spróbuj może mniej od Niego brać, a więcej mu dawać... Chodzi właśnie o to zainteresowanie, bytowanie...

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego...

KatiJo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj Jagódko kochana - pogubiona jesteś dokumentnie...

Jeśli chodzi o uczucia - przywiązujesz do nich zbyt wielką wagę... Ty po prostu nie potrafisz być sama, za szybko się angażujesz, za szybko dochodzi do spotkań w sferze intymnej... Potem pozostają tylko rozczarowania...

Dlaczego uważasz, że bez partnera jesteś nic niewarta? Jest dokładnie odwrotnie... Twoim powołaniem jest rozwijać się duchowo, czerpać radość i szczęście z tego rozwoju, z możliwości realizowania siebie...

Nieco idealizujesz związek... Wydaje Ci się, że będzie jak w bajce - a potem wzięli ślub i żyli długo i szczęśliwie... W życiu tak nie jest kochana - trzeba nad związkiem pracować non stop... Ale pracować muszą obie strony... Ty zanadto się poświęcasz, oddajesz całą siebie... Mężczyźni nie mają skrupułów by brać kochana...

Musisz starać się być bardziej tajemnicza, niedostępna - bynajmniej nie zimna królowa śniegu, ale i nie nadmierna kokietka... Złoty środek...

W najbliższym czasie nie ma Pana na horyzoncie... Wykorzystaj ten czas na rozwijanie siebie... Pamiętaj, że nie każdy napotkany facet musi być potencjalnym partnerem... Doceń relacje oparte na przyjaźni, koleżeństwie... Nie obawiaj się wchodzić w nowe towarzystwo, ale celem nawiązania ciekawych kontaktów i spędzania miło czasu, a nie poszukiwania mężczyzny... Kiedy zapomnisz o tych poszukiwaniach i zaczniesz lubić siebie i swoje życie takim, jakie jest - wszystko się zmieni... Możliwe, że pojawi się i odpowiedni Pan...

Praca - czy obecnie pracujesz? Karty pokazują, że nie jest tak źle, nie wiem czy to zasługa pracy własnej, czy Twojego Taty? Pokazałaś się bowiem jako Królowa Denarów, a to kobieta luksusowa, opływająca w dostatki, szczęśliwa... Jeśli tak nie jest - może taką chciałabyś być? Pieniądze ułatwiają życie, ale nie są gwarantem szczęścia... Spróbuj może zrewidować nieco swoje oczekiwania... Swoje potrzeby należy podzielić na te, które są konieczne, a które zbyteczne... Jedzenie jest konieczne, ubranie, odpoczynek... Nie musi być to jednak szynka parmeńska, Dior i Wyspy Kanaryjskie... Może być krakowska sucha, second hand lub jakaś tania sieciówka i wypad do znajomych na wieś... Wyjazd za granicę odbije się na finansach negatywnie, karty Ci to odradzają... Powinnaś pozostać tam, gdzie jesteś i jedynie na miejscu starać się coś zmienić...

Tata jeszcze pobędzie... Może jednak być to krócej niż się spodziewasz... Karty radzą, abyś wykorzystała każdą chwilę na bycie z Nim, rozmowę, wspólne posiłki... Karty mówią też, że Tata trochę nadto Cię rozpieszcza... Może stąd Twoje problemy, wiesz, że zawsze Ci pomoże...

Spróbuj może mniej od Niego brać, a więcej mu dawać... Chodzi właśnie o to zainteresowanie, bytowanie...

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego...

KatiJo

Witam i gorąco dziękuję ,że mimo wielu chętnych i potrzebujących dałaś mi odpowiedź. Stokrotne dzięki.!!!!

Bardzo dużo się zgadza w tym jak mnie opisałaś ,jesteś Super Wróżką !!!!!!!!

Od dziecka nie byłam kochana nie czułam tej miłości, bita,karana za byle co.

Urodziłam się jako niepełnosprawne dziecko ,któro miało zbyt długo nie żyć,dlatego może to poszukiwanie miłości,ciepła i czułości.

Dlaczego szybko dochodzi do kontaktów intymnych? ....bo zawsze miałam wrażenie,że muszę na wszystko czymś zapracować.!!!

Znam swoją wartość wiem ile jestem warta ale ....zastanawiam się ,że jak już nie pracuję to inni już myślą inaczej.

Jestem mimo wieku zadbana i nikt nie daje mi więcej jak 43-45 lat ale faceci widzą we mnie przedmiot seksu :(

Mam za sobą trzy nieudane małżeństwa zdrada,wódka,i znów bicie :(

Nie żyję luksusowo chleb margaryna jakiś serek byle nie być głodnym.

Zawsze pomagałam ludziom a wielu z nich mnie krzywdziło.

Fakt nie potafię być sama stale brakuje mi bliskości ,ciepła ,miłosci bo nigdy tego nie miałam.

Jestem po ciężkiej depresji po próbach samobójczych ale to było ...dźwignełam się poszłam dalej się uczyć i z b.dobrym efektem pracowałam kilka lat w pracy miałam w jednym roku dwa wypadki i się mnie pozbyli ,teraz nie mogę znaleźć pracy i nie mam do niej zdrowia .

Mam dzieci ale one albo mnie krzywdzą albo nie myślą o mnie,

Tata wynagradza mi dzieciństwo ale jest bardzo chory a ja żyję dzięki niemu mówię mu to ,mówię że jest moim jedynym przyjacielem.

Matka zawsze była zimna a teraz ma mi za złe ,że tata jest u mnie ....""wydziedziczyła ""mnie.

Jestem Ci bardzo wdzięczna ,i z całego swego serca Ci dziękuję. Mam nadzieję,że już doszłaś do zdrowia czego życzę.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za tę wróżbę.

Jagoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagódko - sama na siebie ściągasz te wszystkie złe rzeczy... W Twoich kartach i numerologii nie ma żadnych problemów... Musisz sobie pomóc, zmienić nastawienie...

Czy po próbach samobójczych byłaś pod opieką psychologa... Dobra terapia plus leki mogą zdziałać cuda, wierz mi... Skoro wstałaś - zrób wszystko by już nie upaść... Dziś jest pierwszy dzień z reszty Twojego życia - przeżyj je jak najpiękniej...

Skup się na sobie, kochaj siebie i pamiętaj, że na miłość nie trzeba zapracowywać... Nigdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagódko - sama na siebie ściągasz te wszystkie złe rzeczy... W Twoich kartach i numerologii nie ma żadnych problemów... Musisz sobie pomóc, zmienić nastawienie...

Czy po próbach samobójczych byłaś pod opieką psychologa... Dobra terapia plus leki mogą zdziałać cuda, wierz mi... Skoro wstałaś - zrób wszystko by już nie upaść... Dziś jest pierwszy dzień z reszty Twojego życia - przeżyj je jak najpiękniej...

Skup się na sobie, kochaj siebie i pamiętaj, że na miłość nie trzeba zapracowywać... Nigdy...

Witam najcieplej jak tylko mogę:)

Masz rację w większości przypadków ja jestem winna ,moja naiwność,łatwowierność zbyt duża dobroć jest wykorzystywana.

Zawsze nie chcę kogoś urazić a potem okazuje się ,że inni nie mają skrupułów.

Po próbach samobójczych--po ostatniej bo byłam już dorosła poszłam sama do psychiatry a potem chodziłam na terapie i to dzięki niej się ""podniosłam"ale widzę,że jeszcze mało we mnie jest asertywności!!!

Nie za bardzo zrozumiałam Twe słowa cytuję : ..Dziś jest pierwszy dzień z reszty Twojego życia - przeżyj je jak najpiękniej... ?

Wiesz nie spotkałam tak mądrej i dobrej ""istoty" jak TY,masz w sobie tyle mądrości i dobroci.

Zmienić nastawienie ? muszę nad tym się głęboko zastanowić jak to mam zrobić ????

Wiem,że muszę bo to jak do tej pory postępuję a staram się czynić dobro-pomagać ,mnie samą ""niszczy""

KatiJo dziękuję raz jeszcze,za Twoje wspaniałe rady z tego co piszesz to jak byś mnie znała od samego początku:)

Zastanawiam się czy aby nie znasz mnie lepiej niż ja sama ?

Życzę Ci wszystkiego co najlepsze w życiu może być dla Ciebie!!!

DZIĘKUJĘ,BARDZO GORĄCO CI DZIĘKUJĘ brak mi słów aby wyrazić moją wdzięczność.

Jagoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dziś jest pierwszy dzień z reszty Twojego życia - przeżyj je jak najpiękniej" - znaczy tyle, iż nie warto oglądać się do tyłu, bo to nic nie da... Nie rozpaczać z powodu błędów i przeszłych nieudanych rzeczy, tylko patrzeć do przodu... Jedyne co możesz zrobić ze swoim życiem to zmieniać je od zaraz... Aby nie zmarnować ani chwili z jego reszty... Wstecz się nie da... Do przodu tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dziś jest pierwszy dzień z reszty Twojego życia - przeżyj je jak najpiękniej" - znaczy tyle, iż nie warto oglądać się do tyłu, bo to nic nie da... Nie rozpaczać z powodu błędów i przeszłych nieudanych rzeczy, tylko patrzeć do przodu... Jedyne co możesz zrobić ze swoim życiem to zmieniać je od zaraz... Aby nie zmarnować ani chwili z jego reszty... Wstecz się nie da... Do przodu tak :)

Tak zawsze myślę ...iść i patrzeć do przodu ale jak człowiek niedoskonały nie raz jakiś błąd powoduje ,że zaczynam analizę i wtedy wracam :(

To co było już się nie wróci i tego się już nie zmieni,....tak nawet mówiłam swoim pacjentkom ,bo potem na psychiatrii pracowałam i nawet prowadziłam terapię w zakresie szerszym i to z powodzeniem .

Po stracie pracy coś się we mnie załamało i krzywdy za moje dobro za które będę płacić bardzo długo...komornik..

Ale wiem,że się nie mogę poddać ,...

Pozdrawiam Cię jak pozwolisz czasem się odezwę do Ciebie WIELKA DOBRA MOJA WRÓŻKO..!!!

jAGODA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...