Skocz do zawartości

co zrobić?? proszę o pomoc.


kleopatra00

Rekomendowane odpowiedzi

chłopak, na którym mi zależy,odezwał się do mnie po paru miesiącach (ok 2) nie pisania...zaczęłam już powoli zapominać i nie rozpamiętywać,a on akurat teraz napisał i wszystko wróciło.. pisał zupełni inaczej niż zwykle, prawił komplementy itp. Stąd moje pytanie czy powinnam 'kuc żelazo póki gorące" i odezwać się teraz 1 do niego? czy olać sprawę i czekać na jego ruch?

Ewelina 27,09,1988

Daniel 15,11,1989

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro się odezwał to znaczy , ze zatęsknił .Karty wskazują , że chce wyjasnic sytuacje i powrócic do układu , chociaz teraz już raczej podejdzie racjonalnie i bedzie się kierował rozsadkiem.

Jednak ty masz dylemat i sama nie wiesz co bys chciała .jedna połowa mówi oddzywaj się druga zas nie i takie masz wahania .W głowie tez nie widzisz bardzo wyjscia i twoje mysli sa raczej pesymistycze , a serce rozczarowane , jednak chciałabys powrócic .Podstawą waszego zwiazku jest karta Sprawiedliwosci więc jak sobie załuzycie tak bedziecie mieli , ale to jest kierowanie się rozsądkiem i podchodzenie na chłodno .

Karty wskazują , że bedziecie sie konatktowac i może to byc związek oparty bardziej jak narazie na zasadach niz na miłosci , jednak pózniej sieto zmieni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana,dziękuję za odpowiedź. Masz rację, ja się bardzo waham co do niego. Myśmy nie byli parą, ale zawrócił mi w głowie. Spotykaliśmy się, później kontakt się urwał. I mam dylemat czy napisać do niego, bo nie wiem jak on to teraz odbierze, żeby nie wyszło,że jestem natrętna... czy widzisz w kartach w ogóle szanse na związek, tzn inaczej - czy uda mi się zdobyć jego serce i czy warto napisać? ;)

dziękuję raz jeszcze, masz dużo racji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...