Skocz do zawartości

Prośba o rozłożenie kart - praca zawodowa - do Miriam1


Gość Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Mam na imię Iwona Aneta (używam obu imion równocześnie..., zaznaczam, że to nie mój pomysł...) urodziłam się: 02.06.1978.

Proszę o rozłożenie kart na moje życie zawodowe. Jestem zatrudniona na stałe, ale nie jest to praca, którą chciałabym wykonywać na dłuższą metę. Mam swoje pasje takie jak fotografia i pisanie (piszę fotobloga). Chciałabym się w tym kierunku rozwijać, jednak doskwiera mi brak środków finansowych...

Marzę, aby zmienić pracę na bardziej twórczą - marketing społeczny może w połączeniu z jakąś formą pisania i właśnie fotografią.

Złożyłam nawet swoją aplikację na takie ogłoszenie - na razie cisza....

Moje pytanie jest następujące: czy mam szansę znalezienia takiej pracy?

 

Bardzo dziękuję

Iwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Jestes w roku osobistym 3 . Tej wibracji przyporządkowana jest planeta Jowisz ,zwana przez astrologów planeta wielkiego szczęścia.Zostało Ci jeszcze pare miesięcy, żeby wykorzystać ten czas dobrze.Pamiętaj tylko, by nie przesadzić i nie iść w druga stronę.Postaraj sie nie zmarnować swoich pomysłów.Jesteś w tym roku artysta we wszystkim co robisz. Dlatego tak widoczna jest potrzeba wyrażania siebie. Musisz jednak bardzo uważać na to co mówisz i robisz,a osiągniesz wielki sukces.Stoisz teraz na rozdrożu nie wiesz w jakim kierunku masz iść. Karty pokazały , ze Ty jesteś stworzona do takiej pracy, działalności. Problemem może być brak stabilności finansowej . Jeślibyś zrezygnował z dotychczasowej pracy i założyła działalność to brakowałoby Ci środków materialnych na przeżycie.Również jakiś mężczyzna , który jest Ci bliski Twój tato , partner nie jest zachwycony tym pomysłem.Ty jednak słuchaj swojej intuicji , bo masz ja ogromna.Jeśli ona podpowiada Ci ,ze ta działalność będzie dobra dla Ciebie to składać aplikacje , gdzie tylko możesz.Wykorzystaj swoje kontakty towarzyskie.To jest to co powinnaś robić. Na początku nie będzie Ci łatwo, będziesz jedynie" uczniem ", ale z czasem staniesz się mistrzem nie tylko dla siebie , ale i dla innych.Życzę Ci spełnienia.Powodzenia.

 

Przesłanie anielskie dla Ciebie

Niewinność

Ukochany, w rzeczywistości każdy jest niewinny, bo nikt nie może zniweczyć doskonałości dzieła Bożego. Przekaż nam swoje jarzm, a złagodzimy jego ciężar. Przekaż nam swoje poczucie winy, złość i wstyd, zaciemniające twój obraz świata i znowu ciesz się spokojem serca.”

 

Wylosowana karta stanowi zapewnienie o niewinności samej sytuacji, jak i zaangażowanych w nią ludzi. Jeżeli trapi cię poczucie winy, powierz ją aniołom. Ze wszystkich uczuć poczucie winy ma najniższe wibracje, więc przyciąga to, co negatywne. Jeżeli kogoś o coś obwiniasz, ta karta przypomina, że dla uzdrowienia sytuacji powinieneś dostrzec wewnętrzną boskość tej osoby (nie musisz podtrzymywać relacji z kimś, komu nie ufasz, ale dla własnego dobra musisz oczyścić się z toksycznych myśli i emocji). Anioły proszą, żebyś uznał, iż wszystkie nieporozumienia były jedynie niewinnym błędem.

 

Dodatkowe znaczenia tej karty:

Dostrzeż inny punkt widzenia.

Przebacz sobie i porzuć żal.

Przyczyną kłótni może być nieporozumienie.

Szanuj wewnętrzne dziecko w sobie i w innych.

Wyjdz poza pozory i złudzenia, by dostrzec prawdę duchową o doskonałości boskiego porządku.

 

 

Iwko bardzo przepraszam za opóźnienie , ale czasami tak jest , ze karty nie chcą gadać.I czasami wróżki, tez maja gorsze dni :)Pozdrawiam cieplutko

Edytowane przez miriam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Miriam

 

bardzo, ale to bardzo Ci dziękuję, jesteś kochana:slonko_na:

 

Wnioskuję z rozkładu, że jeżeli będę szukać i rozsyłać aplikacje/wici, to może się uda...

Trzymaj kciuki!

 

Dziękuję

Iwka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...