Skocz do zawartości

Prośba o wróżbę


Aalice86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, chciałabym aby ktoś mi rozłożył karty dotyczące dwóch mężczyzn w moim życiu, którzy dziś mają dla mnie znaczenie i nie wiem co mam z nimi począć.

Mariusz 14.02.1981

Grzegorz 25.09.1976

Alicja 29.09.1986

 

Jeśli mam napisać jakieś dodatkowe informacje o nich to proszę powiedzieć!

 

Proszę bardzo o interpretacje tych związków bo to dla mnie bardzo ważne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brałam pod uwagę dat urodzenia. Pomyślałam sobie Pan pierwszy (czyli u Ciebie Mariusz):

8 mieczy (Siła VIII) Cesarz (IV) Królowa kielichów(Wisielec XII) ===> kapłanka (II)

---------------Wisielec XII---------Wieża (XVI)---------Umiarkowanie (XIV)

--------------------------Kochankowie (VI)-----Moc (VIII)-----

-------------------------------------Umiarkowanie (XIV)-------------

Powiem szczerze, że Mariusz to ktoś często miewiał rozterki problemy ale to go wzmocniło, że stał się Cesarzem myślę, że mogłlibyście stworzyć związek oparty na namiętnosci i chyba stąd tyle przyestojów potem wieża a potem cierpliwość i powrót do kochanów i mocy takie huśtawki trochę. Jesteś bardzo emocjonalna? Jak Ty czujesz, który wg Ciebie jest bardziej odpowiedni. Wiem, ze pytasz to mozesz się wachasz ale napewno któregoś Ci podpowiada serce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz

Rydwan (VII) Głupiec (0) Królowa Mieczy (Sprawiedliwość XI) ==>Księżyc (XVIII)

----Rydwan VII----Sprawiedliwość XI-------------------Rydwan VII

-------------Księżyc (XVIII)----------Księżyc (XVIII)

-------------------------Umiarkowanie XIV------------------

Ja bym powiedziała tak Grzegorz może być niedojrzały stąd ten głupiec o dużym temperamencie (Rydwan) a Ty jakbyś była była bardziej opanowana przy nim ale Wasz zwiazek jest osnuty tajemnicą ( czy ona ma żonę?) Dużo u Was pośpiechu ganiania ale jest też sprawiedliwość sprawy sądowe? Dużo ukrytych rzeczy a na końcu umarkowanie tylko nie widzę tutaj miłości za bardzo nawet jak na romans zero seksu choć księżyc też mówi o zmysłowości ale ukrytej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.... Mariusza poznałam jako pierwszego i od samego początku zrobił na mnie wrażenie.... jest całkowicie w moim typie..... tylko że on ma żonę z którą jest w separacji i podjęli już decyzję o rozwodzie tylko nie mają czasu aby to załatwić.... oczywiście już dawno nie mieszkają razem ale mają córkę która o niczym nie wie, dlatego przed nią jeszcze udawają rodzinę w weekendy.

Spotkaliśmy się kilka razy i było na prawdę miło.... ale on ciągle zapracowany nie miał czasu dla mnie tyle ile ja bym chciała...

W sumie to poznaliśmy się przez jego brata i jego narzeczoną którzy brali ślub.... bardzo chciałam iść z nim na tem ślub wiedząc że on nie ma z kim iść i ja też nie.... zaproponowałam mu to ale on stwierdził że na ślubie będzie miał córkę która ciągle będzie przy nim, dlatego mam sobie zaprosić kogoś innego abym nie siedziała na tym weselu..... może miał racje.... ale od tego czasu już się do mnie odezwał...

poprosiłam wiec narzeczonych aby poszukali mi partnera na ten ślub i zaprosili mi Grzegorza który okazał się bardzo fajnym mężczyzną.... zaczęliśmy się spotykać, byliśmy razem na tym ślubie i do tej pory mamy ze sobą świetny kontakt.... bardzo miło nam się spędza ze sobą czas....

Mariusz był bardzo zazdrosny na ślubie że byłam z innym ale tak wybrał.... niestety po ślubie też się nie odezwał do mnie.... a Grzegorz jest cały czas.... Grzegorz bardzo mi się podoba i też robi na mnie ogromne wrażenie ale nie wiem jakie ma zamiary wobec mnie, czy tylko wypełnia swój wolny czas czy rzeczywiście coś z tego może być więcej....

Grzegorz ma 35 lat jest właśnie po rozstaniu ale nie jest rozwodnikiem.

Jestem osobą bardzo emocjonalną ..... w moim odczuciu ciągnie mnie bardziej do Mariusza ale Grzegorz jest dla mnie całym sobą w każdej chwili a o Mariusza to ciągle musiałabym zabiegać i nie wiem czy by to miało sens....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie chciałam wiedzieć co mówią karty na temat każdego z nich w powiązaniu z moją osoba.... co mnie z nimi czeka... na dzień dzisiejszy wybrałam Grzegorza ale myślami cofam się do Mariusza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...