Skocz do zawartości

Prośba o wróżbę do Zib


Tika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Zib!:)

 

Mam ogromną prośbę- czy mógłbyś zapytać kart o moją pracę?otóż boję się troche braku obiektywizmu z mojej strony- bo wiadomo chciałabym żeby wszystko dobrze poszło...

 

Pytanie brzmi: czy dostanę stałą umowę o pracę w Tui? w ciągu pól roku..?

 

Od razu przyznaję, ze pytałam już jedna osobę o to samo na forum, ale mogłam źle sformułować pytanie, bo sytuacja jest troszkę skomplikowana.. Będę bardzo wdzieczna za odpowiedz:)

 

T. 13.02.1986

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję też twoje prawdziwe Imię - musimy działać według regulaminu działu.

PS. Dostałem już na PW, dzięki. Popatrzę w karty jak tylko znajdę wolną chwilę

Edytowane przez Zib
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obecnie jesteś trochę rozczarowana, głównie dlatego, że koncentrujesz się na negatywnych aspektach swojej sytuacji. Nie widzisz tych pozytywnych a przecież istnieją. Nie jestem pewien czy masz potrzebne kwalifikacje i wymagane doświadczenie do uzyskania tej stałej umowy o pracę - są to przeszkody wskazane przez karty. Pomocne jest to, że wiesz czego chcesz, jesteś energiczna, wierzysz w siebie. W sumie masz szansę na stałą umowę, twoja siła przebicia i wiara będą bardzo pomocne. Powodzenia

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Zib!

Bardzo dziękuję Ci za poświecony czas i wróżbę!

Rzeczywiście jestem obecnie troche rozczarowana, ponieważ już w listopadzie miałam mieć rozmowę o pracę na cały etat a tu niestety okazuje sie, że poki co sie na to nie zanosi. Ukończyłam studia kierunkowe ale tu ważne jest doświadczenie i wiedza praktyczna, dlatego też uczę sie pilnie żeby zwiększyć swoje szanse, a jestem też zdeterminowana więc może może się uda:) więc jak widzisz wygląda na to, że póki co wszystko pokrywa się z rzeczywistością.

 

Dziękuję jeszcze raz bardzo i szczęścia życzę!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...