Skocz do zawartości

Bardzo proszę o wróżbę kogokolwiek.


Zatruta Przez Czas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałabym zapytać kart, jak dalej rozwinie się moja znajomość z Dawidem (16.08.89)? Czy jest szansa, że zostaniemy parą?

Jeśli nie, to kiedy będę z kimś w związku i kto to będzie? (opis wyglądu?)

 

Pozdrawiam,

Agnieszka (25.07.91)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co a czy ten chłopak przypadkiem nie spotkał dawnej miłości?

Wyszedł król kielichów szóstka kielichów i 2 mieczy tak jakby pojawił się ktoś z przeszłości w jego życiu a on teraz na chłodno kalkuluje co zrobić. Czy może Ty jesteś z jego przeszłosci?

Suma tych kart to Cesarz

Król kielichów (Siła VIII) 6 kielichów (Wieża XVI) 2 mieczy (kapłanka) ==> Cesarz IV

--------------------kapłanka II---------------Księżyc XVIII-------Kochankowie VI

--------------------------------Sąd XX--------------------Kapłanka II

-----------------------------------------Głupiec 0------------------

Tak wygląda jak by go łączył z kapłanką romans potem znów sąd ostateczny kochanka i rozpoczęcie nowego etapu hmmm no nie wiem mnie się wydaje że nie będziecie razem ciekawe czy jeszcze ktoś się ustosunkuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co a czy ten chłopak przypadkiem nie spotkał dawnej miłości?

Wyszedł król kielichów szóstka kielichów i 2 mieczy tak jakby pojawił się ktoś z przeszłości w jego życiu a on teraz na chłodno kalkuluje co zrobić. Czy może Ty jesteś z jego przeszłosci?

Suma tych kart to Cesarz

Król kielichów (Siła VIII) 6 kielichów (Wieża XVI) 2 mieczy (kapłanka) ==> Cesarz IV

--------------------kapłanka II---------------Księżyc XVIII-------Kochankowie VI

--------------------------------Sąd XX--------------------Kapłanka II

-----------------------------------------Głupiec 0------------------

Tak wygląda jak by go łączył z kapłanką romans potem znów sąd ostateczny kochanka i rozpoczęcie nowego etapu hmmm no nie wiem mnie się wydaje że nie będziecie razem ciekawe czy jeszcze ktoś się ustosunkuje

 

Hmm... dziwne, bo wiem, ze jest mną zainteresowany, że bardzo mu się podobam i że mnie polubił. Nie jestem z jego przeszłości, poznaliśmy się miesiąc temu. Jutro mamy się spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może się myle i niech tak zosanie :) jeśli warto to trzeba dać chłopakowi szansę

 

Mimo wszystko dziękuję za poświęcony czas :)

 

Może ktoś jeszcze mógłby rozłożyć karty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...