Skocz do zawartości

Do Goyi prosba :)


Nieśka

Rekomendowane odpowiedzi

Goyu,mam serdeczna prosbe... jesli znajdziesz czas odpowiedz mi prosze :)

Staram sie w gminie o mieszkanie komunalne dla mnie i moich dzieci. Na chwile obecna moj wniosek zostal rozpatrzony pozytywnie,po wielkich trudach...czekam na odrebne pismo z wiadomoscia o umieszczeniu mnie na liscie oczekujacych.

Chcialam zapytac,jak widzisz tą sytuacje,w jakim czasie otrzymam wlasne mieszkanie?

Goyu reszte szczegółów wysle na priv.

Z gory dziekuje Aga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal serce ściska...:pocieszacz:

 

Niesiu, finanse kiepskie do wiosny, potem oddech i wczesną jesienią powinno się coś poprostować...

Mieszkanie będzie, ale na dzień dzisiejszy nie widzę tego tak optymistycznie czasowo...

Tzn 2013 widzi mi się bardziej realistycznie niż przyszły rok...

Brat?

Rzuciłam I CHINGA...

I zwróciło moją uwagę takie zdanie z wyroczni:

"To zawstydza jego przeciwników i prowadzi do intryg i pomówień z ich strony."

Jakby w nielicznych chwilach jasnego myślenia uświadamiał sobie, jak kiepsko wypada na Twoim tle...

Choć żadna to pociecha...

 

Życzę Ci wytrwałości w oczekiwaniu na lepsze dni...

I ślę DUŻO Dobrej Energii:_buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech Goya Kochana dziekuje za dobre słowo i dobrą energie :przytul:

Mysle czasem ile jeszcze wytrzymam....:_zalamka:

Ciagle sama ze wszystkim... brakuje czasem drugiej polowki,zeby choc polowe ze mnie zdjeła ...

A moj brat...rzeczywiscie czasem mam wrazenie jakby był zazdrosny o cos co wogole nie istnieje,co nigdy przenigdy nie mialo miejsca...ja nigdy nie bylam i nie chcialam byc lepsza od niego.... i tak jakby robil wszystko,aby mnie zniszczyc,osmieszyc,poniżyc,upokorzyć,zebym juz miala wszystkiego dość i sama coś(tylko co?) z tym zrobila...uciekac nie mam dokąd :(

teraz to i mi zal serce scisnął :(

 

w oczekiwaniu na lepsze dni...tylko ile jeszcze tego oczekiwania,a dam ja radę oczekiwac ;)

a jeszcze dzisiaj sypnela mi sie jedna z dodatkowych prac,a w zwiazku z tym mniej pieniazkow bedzie :(

 

Z serca całego dziekuje :)

Edytowane przez Nieśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...