Skocz do zawartości

Andrzejki


Kot

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Pewnego razu bodajże w październiku za namową znajomych pojechałem do takiej starszej pani co przelewała wosk nad człowiekiem i mówiła o przeszłości, przyszłości itp. Nie podchodziłem do tego na poważnie, ale powiedziała mi że jeśli chodzi o mój związek z dziewczyną to wszytko okaże sie w marcu. I sie okazało, zerwaliśmy ze sobą i dopiero wtedy sobie przypomniałem co ta pani mówiła bo całkiem o tym zapomniałem. Po tej całej sytuacji też do niej pojechałem i od razu zauważyła z wosku że jestem w silnym stresie. Przypomniałem jej co mówiła prawie pół roku temu, i powiedziała że ta moja była jeszcze do mnie wróci i będzie mnie przepraszać. Co do tego to już zdążyłem usłyszeć od niej przeprosiny ale po tym co mi zrobiła to do niej nie wróce, z resztą chyba ma już innego. Czy to wszytko to jest zbieg okoliczności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, to nie jest zbieg okoliczności, w styczniu przeczytałam horoskop, w którym było napisane "uwikłasz sie w układ, z którego ciężko będzie ci się wyplątać" i sie natychmiast uwiklałam i ciężko mie isę wyplątać, chociaż wiem, że powinnam i co to też zbiego okoliczności. Uważam, że wszystko w życiu dzieje się po coś i wszelkie przypadki nie są przypadkowe

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

A mi się takie rzeczy (horoskopy) nie sprawdzają.

Co do lania wosku to nie wiem,co Ci doradzić. Sama w andrzejki albo i później sama sobie leję wosk i sprawdza się!

Moja ostatnia "figurka" przedstawiała profil mężczyzny, spotkałam takiego mężczyznę. Wosk ma coś w sobie ;) albo jak do wszystkiego trzeba mieć ten "dryg".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

lanie wosku, wrozba ze szpilkami, wrozba z imionami pod poduche, tarot wtedy i inne karty bardzo sie sprawdzaja a wrozy sie w wigile andrzejek czyli jutro

instrukcje znajdziesz jak wpiszesz w google wrozby andrzejkowe;)

Pozdrawiam i zycze miłej zabawy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...