Skocz do zawartości

Bardzo proszę o wróżbę w sprawie pracy, rozmowa w poniedziałek


maria82

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o wróżbę, w poniedziałek idę na rozmowę o pracę, nie ukrywam, że zależy mi na tym stanowisku, chciałabym jak najlepiej się przygotować i jak najlepiej się zaprezentować.

 

moje pytanie:

czego mogę się spodziewać na rozmowie i czy dostanę tą pracę?

 

Bardzo proszę o pomoc. Maria 19. 06. 1982

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty wskazują że strasznie sie wachasz i nie jestes pewna siebie .to co sprzyja to pokaz sie jak znajlepszej strony , czyli , ze jestes osobą kreatywna , przedsiębiorcza i komunikatywna , a takze pewna siebie i zaradna .Ale to co niesprzyja to nie reaguj zbyt emocjonalnie , a takze zniechecajaco , że spodziewasz się złych wiadomosci i jest ci wszystko jedno.

powinnas dostac te pracę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej to nie w ten sposób nie mysl że nie dasz rady tylko badz pewna , ze dasz rade .Zmien nastawienie na optymistyczne .Może powtarzaj sobie słowa :Jestem pewna siebie , dobrze przygotowana i dostane tę pracę.Życze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jak obiecałam daje znać jak było na rozmowie... na dzień dobry dostałam "egzamin z wiadomości" co mnie sparaliżowało, w sumie 2 razy wychodziłam z biura, ale kochana pani sekretarka mnie zatrzymywała i jak miałam drugi raz wyjść przypomniałam sobie co karty powiedziały. w końcu zdecydowałam się na rozmowę z panią dyrektor, uważam że rozmowa mogłaby pójść mi lepiej, a nawet dużo lepiej.mimo to dostałam "zadanie domowe", dzisiaj wysłałam zadanie i czekam do poniedziałku.

czy mogłabym prosić o spojrzenie w karty czy będzie dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama nie wiem jak Ci powiedziec w kazdym bądz razie odpowiedz dostaniesz i karta Maga , który jest za i powinna miec pozytywny rezultat , ale przeciw jest 3 denary , czyli nie bedzie awansu , tak jakby tu czegos zabrakło , zebys została zauwazona i wynikiem sa 5 kielichów karta smutku.

dorzuciłam jeszcze karte i to As buław więc cos nowego powinnas rozpocząc , ale czy to będzie to co oczekiwałas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, nie dostałam tej pracy, nie zadzwonili. trudno. czy mogę ci zadać pytanie na PW dotyczącej pracy? w sumie mogę tutaj napisać, jeśli nie muszę podawać konkretnego swojego zawodu. bo mam pytanie, kiedy znajdę pracę i czy będzie ona w moim zawodzie, czy będzie powrót do tej w której pracowałam do tej pory ( mam przerwę od lutego, bo byłam na macierzyńskim ) a może wyjadę do francjii i dołączę z dziećmi do partnera ( Piotr 17.06.78 )? wielkie dzięki, zawód czy jakiekolwiek informacje pomocnicze mogę przesłać na meila.

Edytowane przez maria82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...