Skocz do zawartości

prośba do Goyi


k-awe

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę, czy mogłabyś zerknąć jak i kiedy mi się w końcu wyjaśni coś z pracą? Cały czas szukam, rozesłałam mnóstwo papierów i ciągle nic. Pieniądze się kończą, siły na wyczerpaniu, nic tylko sobie w łeb strzelić. Nie mam już siły, Ewa 28.12.79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłam I CHINGA...

54. KUEI-MEI. Dziewczyna Wychodząca za Mąż (Posłuszeństwo, Zależność, Podporządkowanie, Służba)

 

"Nasza sytuacja zależy zupełnie od opinii, woli i decyzji wyżej postawionych osób. Przysługuje nam rola np. asystenta, kogoś pełniącego służbę, pracownika usługowego, lub urzędnika, który spełnia polecenia szefa, nie mając prawa głosu, czy własnego wyboru. Podporządkowanie się zależnościom może z czasem przynieść pewien sukces, o ile nie zapragniemy przejąć władzy decyzyjnej. To nie my wybieramy, ale nas wybierają, a tak naprawdę zależy nam na byciu wybranym, choć jesteśmy kimś szarym i niewiele znaczącym. Możliwa do zdobycia jest jedynie pozycja wiernego sługi, cierpliwie i perfekcyjnie spełniającego wyznaczone mu obowiązki."

 

No może to nie najszczęśliwiej brzmi...

Ale popatrz na to tak - widocznie NA TEN MOMENT, trzeba poprzestać na czymś mniejszym, może mniej ambitnym, mniej satysfakcjonującym ale łatwiejszym do "złapania"?

I mając wróbla w garści bez stresów zapolować na gołąbka?:usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłam I CHINGA...

54. KUEI-MEI. Dziewczyna Wychodząca za Mąż (Posłuszeństwo, Zależność, Podporządkowanie, Służba)

 

"Nasza sytuacja zależy zupełnie od opinii, woli i decyzji wyżej postawionych osób. Przysługuje nam rola np. asystenta, kogoś pełniącego służbę, pracownika usługowego, lub urzędnika, który spełnia polecenia szefa, nie mając prawa głosu, czy własnego wyboru. Podporządkowanie się zależnościom może z czasem przynieść pewien sukces, o ile nie zapragniemy przejąć władzy decyzyjnej. To nie my wybieramy, ale nas wybierają, a tak naprawdę zależy nam na byciu wybranym, choć jesteśmy kimś szarym i niewiele znaczącym. Możliwa do zdobycia jest jedynie pozycja wiernego sługi, cierpliwie i perfekcyjnie spełniającego wyznaczone mu obowiązki."

 

No może to nie najszczęśliwiej brzmi...

Ale popatrz na to tak - widocznie NA TEN MOMENT, trzeba poprzestać na czymś mniejszym, może mniej ambitnym, mniej satysfakcjonującym ale łatwiejszym do "złapania"?

I mając wróbla w garści bez stresów zapolować na gołąbka?:usmiech:

 

Dziękuję :) Walczę o pracę, która wymaga podporządkowania osobom postawionym wyżej. Chciałabym jednak zostać wybraną i móc ją wykonywać, gdyż w perspektywie daje szansę na pewną niezależność. Czy Twoje przesłanie może znaczyć, że ją dostanę, tylko stanowisko będzie wymagało ode mnie wykonywania poleceń? I czy była by szansa na określenie czasu kiedy podjęłbym pracę?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę bardziej jako podjęcie trochę … gorszej pracy niż się spodziewałaś, planowałaś…

Nie powinnaś ustawać w poszukiwaniach i składać kolejne CV…

Nic sprecyzowanego na temat czasu….

Bardziej jest to związane z ..następstwem zdarzeń niż konkretnymi terminami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...