Skocz do zawartości

Moj pierwszy rozklad.. proszę o weryfikacje


EdittAniess

Rekomendowane odpowiedzi

Osmieliłam się:) na moj pierwszy rozklad kart. Ponieważ sprawa dotyczy mnie bezposrednio, prosze kogos doswiadczonego w interpretowaniu kart o ocene chlodnym okiem, bo moge przekoloryzowac..

 

# 4,6,8 - dotyczą osoby wróżącej (As Karo,Krol Pik,10 Trefl)

# 5,7,9 - mówią o uczuciach pana x (As Trefl,10 Kier,Król Kier)

# 1,2,3 - pokazują,co was łączy lub dzieli i sugerują,co warto zrobić,by się do siebie zbliżyć (Dama Kier,9 Karo, 10 Karo).

 

 

Więc:

zaskoczy mnie jakas pozytywna wiadomosc. Na polu zawodowym dzieje sie cos o czym mowi K Pik (awans?) 10 trefl zwiastuje trudnosci ze zdrowiem, ale i jakies dzialania podnoszace standrd życia, przypływ gotowki, stbilizację materialną, ruch w interesach, jakies podroze?

pan x to facet nastawiony na karierę i kasę, fortuna mu sprzyja w finansach,(otoczenie 10 i bliskie sasiedztwo K pik) ma tlent do interesow ale w relacji z kobietami moze miec problemy (10 Trefl) , 10Kier+K kier wskazuje mi na umiłowanie do przyjemnego sposobu spedzania czasu, jakies imprezy, rauty?? As trefl mowi o jakims naglym wydarzeniu, ktore nastapi z jego udzialem i zmieni bieg spraw

łaczy nas podejscie do pieniądza, a dzieli jakaś zazdrosna kobieta/rywalka (Dama kier)??

 

Jak Wy to widzicie?

 

 

A karo+ A trefl zwiastuja nowe wydarzenia, pozytywne zmiany, ale nie wiem, czy pan X bedzie bral w nich udział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...