Skocz do zawartości

Prośba o wróżbę .. ( blisko śmierci )


user12

Rekomendowane odpowiedzi

od roku przeżywam ciężki okres w moim życiu, mimo że jestem w nastoletnim wieku to wiele psychicznie przeszłam, od roku okaleczam się, miewałam mysli samobójcze, jednak to znowu do mnie powraca, kilka dni temu otarłam się o śmierć , podcięłam sobie żyły jednak nieudolnie .

w moim życiu nic nie pokojącego się nie dzieję, mam problem ze samą sobą .

Dostałam dziś propozycje od mojego taty , chodzi o wyjazd na stałe za granicę, gdzie mój tata mieszka już 10 lat, wyjechać miałabym ja z mamą .. w moim życiu wiele się zaczęło dziać .

 

Proste pytanie - jak powinnam postąpić, czy wszystko się ułozy, co będzie dla mnie lepsze ? czy szczęśliwie się w końcu zakocham , czy pokonam moją chęć śmierci ?

 

monika, 16.09.1996 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisiu nie wiem jak tu jest z osobami nieletnimi czy wolno wrózyc , bo nigdzie nie doczytałam , żeby nie było wolno.Ja naogół nie wróżę niepełnoletnim , ale w twoim przypadku patrząc na numerologię to rzeczywiscie potrzebujesz wsparcia i pomocy, ponieważ cykl 9 daje Ci sporo przeżyc , które się wokół Ciebie dzieją , a Ty nie nadązasz za tym wszystkim ponieważ 9 jest wibracja konca , a Ty jestes dopiero na poczatku, dlatego cięzko jest Ci się przystosowac i dlatego buntujesz sie przeciwko warunkom zewnetrznym.

W tej chwili jestes osobą bardzo emocjonalna , nadwrazliwa i płaczliwa , ale o głębokim wnetrzu .Prowadzisz głębokie zycie wewnetrzne , masz umysł obserwacji i analizy , a także krytycznie podchodzisz do otoczenia, mozesz miec trudnosci z dostosowaniem sie do otoczenia i współzycia z innymi.

ja myslę że jestes mądrą dziewczynką i pokonasz swoje pesymistyczne mysli ponieważ skoro przyszłas na ten swiat to masz do wypełnienia jakąś misję , a nie zeby jeszcze tego zycia nie zaznac juz go sobie odbierac.skoro jestes cała i zdrowa to dziekowac za to Bogu i starac się pokononywc trudnosci , bo zycie jest piekne , ale nie łatwe.Pomyśl ile ludzi , dzieci jest chorych , którzy walcza o przezycie , a Ty chcesz sobie je odbierac .Tam nie warto się pchac samemu do Nieba dostaje się zaproszenie.Samobójstwo warto zostawic na czarna godzinę , a lepiej przyjrzec się temu co jest na Ziemi.

Mam wnuczki w twoim wieku i bardzo się cieszę jak je widzę i myslę , że tez masz kogos starszego z kim mogłabys porozmawiac o swoich problemach .

Obecnie masz dobry okres na naukę i jezeli sie postarasz mozesz wysoko zjść , ale droga indywidualna i z własnej inicjatywy .Masz zdolnosci do badań naukowych , ale to na przyszłośc.Także sporo przed Tobą, to czas nauki , poszukiwan , wyciagania wniosków i doskonalenia się.

Kart nie stawiałam napisałam z twojej daty urodzenia i jezeli chodzi o wyjazd za granice to masz taki okres , gdzie cykl 9 daje podróże i wyjazdy zagraniczne , a weszłas teraz w 1 rok osobisty więc moze się rozpocząc nowy etap w twoim zyciu .Pozdrawiam i życzę powodzenia.Głowa do góry jestes fajna dziewczyą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika psychiatra ci potrzebny nie wrozby.

Wiem jak to brzmi oj mój Boże psychiatra!!!! To jest lekarz jak

każdy inny leczy serce dusze i umysł. Musi ci coś poradzić. Może masz po prostu wyciek serotoniny z mózgu

który powoduje ze tracisz kontrole nad sobą nad ciałem. Nie masz czasem tak ze

ręka ci chodzi a mózg myśli dlaczego ta ręka chodzi??

Na to są po prostu proszki od których się nie umiera. Wręcz przeciwnie. Na regresing za młoda jesteś ale spróbuj sobie przypomnieć jak to się stało ze jesteś nieszczęsliwa?? Co sprawia ze jesteś nieszczesliwa.

Słuchaj jak będziesz chciała nauczyć się medytacji napisz

do mnie na priv podam ci mój nick na Skype. Pomedytujemy. Pokaże ci jak to się robi i jakie to rzynosi super rezultaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika psychiatra ci potrzebny nie wrozby.

Wiem jak to brzmi oj mój Boże psychiatra!!!! To jest lekarz jak

każdy inny leczy serce dusze i umysł. Musi ci coś poradzić. Może masz po prostu wyciek serotoniny z mózgu

który powoduje ze tracisz kontrole nad sobą nad ciałem. Nie masz czasem tak ze

ręka ci chodzi a mózg myśli dlaczego ta ręka chodzi??

Na to są po prostu proszki od których się nie umiera. Wręcz przeciwnie. Na regresing za młoda jesteś ale spróbuj sobie przypomnieć jak to się stało ze jesteś nieszczęsliwa?? Co sprawia ze jesteś nieszczesliwa.

Słuchaj jak będziesz chciała nauczyć się medytacji napisz

do mnie na priv podam ci mój nick na Skype. Pomedytujemy. Pokaże ci jak to się robi i jakie to rzynosi super rezultaty.

Po co tak ostro to dziewczę ma dopiero 15 lat i skoro szuka pomocy to nie bez przyczyny.Jest zbyt młoda i niedoswiadczona zeby od razu na nia wskakiwac.

myslę , że potrzebuje ciepłych i przyjaznych słów , a nie odtracania .to jeszcze dziecko nie dorosła osoba , której mozna powiedziec idz do psychiatry bo z toba cos nie tak .Napewno zdaje sobie z tego sprawę skoro prosi o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie syla takie zasciankowe światopoglądy sprawiają ze ludzie boja się psychiatrow. A to bardzo zle. Bo to tylko lekarz i ma doświadczenie większe niż ty

czy ja niż kto kolwiek. Nie ma ani nic złego ani wstydu iść

do psychiatry. Szczególnie ze to obca osoba można się wygadac

powiedzieć o rzeczach które bolą a na dodatek to taka osoba która potrafi naprowadzic

na problem. Ja uważam ze osoba która próbuje popełnić samobójstwo potrzebuje pomocy profesjonalisty anie nas. Sorry ale ja wole żeby dziewczyna żyła i znalazła sens ze warto bo ma ledwo 15 lat i kupę fajnych rzeczy przed nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jej potrzebny jest lekarz, który oceni czy jest potrzebny psycholog czy coś

zupełnie innego. Nikt dziewczyny nie zamknie zaraz w zakładzie takie rzeczy monisiu o których piszesz jest

na codzień wiele. Jest mnóstwo portali gdzie również się wypowiadają lekarze. Musisz jedynie pojąć

ze sama nie jesteś nie zależnie co inni bedą mówić.

Powiem coś ci monisiu bo tu do Ciebie przedewszystkim piszemy nie ze miedzy sobą i tak naprawdę

nie nam oceniać gdzie z kim i jak. Przedewszystkim musisz ty dojzec do tego, ze chcesz pomocy i

zwrócić się do specjalisty. My możemy jak te kury na grzedach siedzieć i tu kokoko...ale to tylko rady nie pomoc. To ty musisz pomoc sama sobie. I uwierz mi mimo całego tego syfu jaki widzisz życie jest tak mega zaskakujące i piękne ze szok. Jest tyle pięknych miejsc na ziemi, ze warto pomyśleć czy nie warto przeżyć

dzień a potem kolejny i kolejny żeby moc pojechać i

te miejsca zobaczyć. Wyznacz sobie cel i daz do niego i niezniechecaj się jak coś pójdzie nie tak.

Cytując Paulo Coelho "alchemika" - "jeżeli czegoś pragniesz to wszechświat potajemnie sprzyja Twojemu pragnieniu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...