Jump to content

proszę o pomoc


uncredible

Recommended Posts

miałam dziś okropny sen, śniło mi się że byłam w jakiejś oborze stałam na płycie betonowej wszędzie było pełno gnoju dosłownie wylewał się spod tej płyty, byłam z dzieckiem chciałam je stamtąd zabrać, złapałam się jakiejś rurki czułam że jest ubrudzona tym gnojem szybko znalazłam kawalek suchego miejsca leżały tam odchody ,obok były drzwi otworzylam je i wyskoczył duży pies który zaczął strasznie szczekać na mnie ledwo uciekłam ten pies wybiegł za mną i dalej szczekał pomóżcie bo jutro mam wybrać się w podróż z kimś z rodziny za kim nie przepadam bo jest strasznym plotkarzem i zastanawiam czy warto sobie nerwy psuć

Link to comment
Share on other sites

uncredible, jeśli czujesz, że ten sen odnosi się do Twojej wycieczki, to rozumiałabym go na zasadzie twoich obaw, że ktoś Ci narobi wokół Ciebie i Twojej rodziny przysłowiowy gnój (zwłaszcza, jeśli we śnie czułaś się przezeń otoczona, osaczona). Szczekający pies w takim przypadku jest symbolem właśnie takiej wyszczekanej osoby.

Z drugiej jednak strony ten sen nie musi mieć takiego odniesienia. Obora i nawóz są symbolami szczęścia i dobrobytu, szczekający pies sugeruje jednak ostrożność w działaniu.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...