Skocz do zawartości

gorąca prośba o wróżbę.


nemo-omen

Rekomendowane odpowiedzi

gorąca prośba o wróżbę.

nie wiem co mam robić. mam masę długów i nie wiem czy sobie poradzimy z żoną. proszę, błagam o wróżbę czy podołamy i gdzie szukać ratunku- może lotto? sam już nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie jestescie w karcie 10 mieczy wiec nie widzicie wyjscia z sytuacjii pomimo , że lyczycie troche na łaskawośc losu .Nie widzę az takiego całkowitego załamania i pomimo , ze bedziecie na takim rozdrozu i podejmowaniu róznych decyzji to jaos bedziecie dawali rade.Wystapił mi tu mężczyzna Król denarów to ktos dosyc usytuowany więc mysle , ze bedziecie liczyc na jego pomoc.

To co nie sprzyja to nie pogrążac sie jeszcze w wiekszej biedzie i długach czyli powiedziałabym , ze nie brac wiecej kredytów .

To co sprzyja to analiza tego co spowodowało , ze zaistniała taka sytuacje w kkórej obecnie jestescie i macie leki czy sytacja ma wyjscie czy ulegnie podorszeniu.

karty wskazują , ze to co macie zrobic to wykazac sie cierpliwoscia , bo ona wam bedzie potrzebna poniewaz sprawy moga utknac w martwym punkcie , a takze wiele spraw mozecie załatwiac po kilka razy co będzie wymagało cierpliwosci. Kartą radą jest karta Siły więc siła i moc jak w was jest pozwoli na rozwiazanie sytuacji.to karta szczerych i otwartych relacji , ale tez mówi o zadanie swojego ciała i stanu fizycznego , oraz kierowaniu sie intuicją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie jestescie w karcie 10 mieczy wiec nie widzicie wyjscia z sytuacjii pomimo , że lyczycie troche na łaskawośc losu .Nie widzę az takiego całkowitego załamania i pomimo , ze bedziecie na takim rozdrozu i podejmowaniu róznych decyzji to jaos bedziecie dawali rade.Wystapił mi tu mężczyzna Król denarów to ktos dosyc usytuowany więc mysle , ze bedziecie liczyc na jego pomoc.

To co nie sprzyja to nie pogrążac sie jeszcze w wiekszej biedzie i długach czyli powiedziałabym , ze nie brac wiecej kredytów .

To co sprzyja to analiza tego co spowodowało , ze zaistniała taka sytuacje w kkórej obecnie jestescie i macie leki czy sytacja ma wyjscie czy ulegnie podorszeniu.

karty wskazują , ze to co macie zrobic to wykazac sie cierpliwoscia , bo ona wam bedzie potrzebna poniewaz sprawy moga utknac w martwym punkcie , a takze wiele spraw mozecie załatwiac po kilka razy co będzie wymagało cierpliwosci. Kartą radą jest karta Siły więc siła i moc jak w was jest pozwoli na rozwiazanie sytuacji.to karta szczerych i otwartych relacji , ale tez mówi o zadanie swojego ciała i stanu fizycznego , oraz kierowaniu sie intuicją.

 

wielkie dzięki za tak szybką odpowiedź. przyznam, że borykamy się strasznie- na własną prośbę. myślę, że sam nie miałem zbyt wielkiego wpływu na przebieg zdarzeń,lecz to i tak nie zmniejsza naszych kłopotów. nasze życie układało sie bardzo różnie. po tylu latach zawirowań w naszym życiu wreszcie chyba byśmy mieli szanse na normalny dom i zrozumienie i wspólne szczęście. ostatnymi czasy to chyba ja dawałem powody do problemów, lecz teraz chciałbym abyśmy wszystko poukładali i chciałbym żyć z żoną dalej. chciałbym aby była szczęśliwa. no to przyszło to co przyszło. proszę wyjaśnij co znaczy (to karta szczerych i otwartych relacji , ale tez mówi o "zadanie swojego ciała i stanu fizycznego" oraz kierowaniu sie intuicją). mam nadzieję, że damy radę i wzmocnimy nasz związek i może wreszcie po 30 latach małżeństwa będziemy szczerzy, lojalni i oddani wobec siebie. proszę, bardzo proszę o jakiś odpis. tak bardzo potrzebuję kontaktu bo tak bardzo się boję. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta Siły jak się Wam pojawiła jako rada , a pojawia sie ona w wyjatkowo ciężkich sytuacjach , oznacza czas przetrwania .To znaczy , że dzięki pracy nad sobą mozecie czerpac siłę tak fizyczna jak i duchowa i dzię ki temu pokonacie trudnosci i rozwiązecie problemy.Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...