Skocz do zawartości

Prośba do Goyi


klara.b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, przyznam się, że pierwszy raz kieruję pytanie do Pani. Wcześniej pytania kierowałam do Bagheery (alathea), ale obecnie nie mogę Jej znaleźć, coś się pewnie zmieniło, a ja na bieżąco nie jestem, bo z porad wróżek korzystam w skrajnych przypadkach...

Gdyby więc mogła mi Pani pomóc byłabym bardzo wdzięczna. Chodzi mi o moją pracę, w tej kwestii nigdy nie było dobrze i zawsze dostawałam po...głowie. Od czerwca mam pracy, poprzedni pracodawca coś tam obiecywał, zapewniał, ale nic z tego nie wychodziło...i tylko mnie tak wodził za nos. We wrześniu zdałam na aplikacje, trzeba przecież coś robić ze swoim życiem...Wysłałam z 40 CV i nic, idę na rozmowę assesor magluje mnie przez 50 min z przepisów prawnych, mówi, że super, bingo, że się powie szefowi i się odezwą, po czym dzwoni i mówi, że szef miał koncepcje zatrudnić mężczyznę...Inny miał zatrudnić od października, ale, że z przyczyn niezależnych jest zmuszony wstrzymać się z etatem do odwołania. Jestem na skraju załamania i wyczerpania tym czekaniem i czekaniem, które się później okazuje, że liczyłam na gruszki na wierzbie.

Czy nade mną jest jakieś fatum? Co będzie dalej...

Gdyby zechciała się Pani zając się moim beznadziejnym przypadkiem, byłabym bardzo wdzięczna.

Klara, 12/08/1985

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bagheera (Alathea) bywa na forum Ezodar...

Czasami rozkłada karty....

Co do pytania...

Klaro, jakkolwiek dziwacznie to zabrzmi - przyczyna niepowodzeń tkwi w Tobie.

W podejściu do życia, do zadań, sposobie autoprezentacji...

Jesteś jakby... zbyt ostra, zbyt obcesowa, zbyt...???

I jeśli będziesz postępowała cały czas wg aktualnego schematu, realizacja Twoich planów będzie się odwlekała...

Ta konieczność "korekty" zachowań kilkukrotnie mi się pokazuje, musi wiec coś w tym być.

Nie znam Ciebie, więc nie pokażę palcem...

Musisz sama to przeanalizować i przemyśleć.

Jest w Tobie zbyt wiele negatywnego myślenia.

W przyszłości sprawy będą się miały dobrze ale zawsze będziesz stawiana przed koniecznością wybieranie "pomiędzy" i ćwiczenia cnoty cierpliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...