Jump to content

lew+lew


rirra

Recommended Posts

Guest truskawka

Oboje lubicie znajdować się w centrum uwagi i nie macie ochoty dzielić się pierwszeństwem z partnerem. Najlepiej czujecie się w indywidualnej i twórczej pracy. Albo stworzycie idealny związek, albo będziecie prowadzić nieustającą wojnę. Rozwiązanie pośrednie raczej nie wchodzi w grę.

 

To wyjątkowo piękna para. Często okazuje się, że dwa Lwy w jednym miejscu to o jedną gwiazdę za dużo. Na początku muszą ustalić, kto będzie rządzić, a kto słuchać poleceń. Jeśli każdy znajdzie dziedzinę, w której jest choć trochę lepszy od drugiego, wtedy oba Lwy potrafią znakomicie uzupełniać się i współdziałać. Dwa Lwy przede wszystkim chcą się wspólnie bawić. Małżeństwo dwóch Lwów jest dobrze dobrane i nie ma w nim nudy. Potrafią też znakomicie radzić sobie w obliczu wspólnego niebezpieczeństwa. Lwy otoczone są zawsze wieloma krewnymi i przyjaciółmi. Bardzo dbają o swoje dzieci, wspólnie przeżywają ich sukcesy i nawet kosztem swoich zachcianek inwestują w ich edukację.

 

Źródło - Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski i Horoskop partnerski

Link to comment
Share on other sites

to zbyt ogólne pytanie z kim lew ...nie należy się za bardzo sugerować i przejmować tymi horoskopami może lepiej poczytać horoskop urodzinowy numerologię dat urodzenia ale może ze strzelcem tak ogólnie podpowiem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...