Skocz do zawartości

tak pilnie i szybko potrzebuje.przepraszam ale to taka nagła prosba.do syla3


madzia4004

Rekomendowane odpowiedzi

mam taka bardzo szybka prośbę - tzn zalezy mi na takiej szybciutkiej odpowiedzi bo to nagła sprawa.nieźle pokłóciłam się ze swoim partnerem (mieszkamy razem)ale to on jest nadąsany na mnie i jak napsał w sms nie chce mnie widzieć. nie wiem co bedzie jak wrócimy z pracy :( nie wiem jak sie zachować bo jest bardzo zły i przeciw mnie !

 

prosze postaw karty na ten problem długo będzie nieugięty? czemu taki jest? powtarza na okragło ze mnie kocha a teraz tak sie zachowuje

kiedy mu przejdzie , mam nadzieje ze nie bedzie jakiejs kolejnej awantury ?? długo bedzie taki niesmak? bardzo cie prosze o pomoc.

 

pozdrawiam i bardzo na ciebie licze

magda 5,4,1978,

marcin 7,6,1984

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co sie pokłóciliscie , ale jednemu i drugiemu nie ując zaborczosci i zazdrosci.jedno i drugie nie przebiera w słowach i potem takie skutki.

Marcin jest władczy i moze byc egoistyczny , a obecnie jest poprostu zły na Ciebie.wogóle mysli o samotnosci i pozostaniu samemu , zeby przemyslec jaki sens ma wasz zwiazek i czy nie jest to zwiazek , który jestb dal niego uwiezieniem i uzależnieniem poniewaz wystapiła karta Diabła więc to co wnosi do zwiazku to uzaleznienia nie tylko od seksu , ale i nnych spraw , które powodują , że tak własciwie czuje sie wygodnie.

U ciebie smutek i strach , a takze rozczarowanie emocjonalne.To co wnosisz do zwiazku to karta Księżyca więc jakies ukryte i nie jasne sprawy .To iluzje , ale w głowie masz Króla buław wiec twoje mysli sa skierowane na jakiegos mężczyznę , serce w stosunku do Marcina w 5 kielichach czyli smutek po zwiazku.Jednak podstawą waszego zwiazku jest As buław więc nie tylko łączy was seks , ale i realizacja celów .Karty wskazuja że się pogodzicie i pomimo przeciwnosci losu jakie sie wam przytrafija będzie to związe oparty na zasadach .Czyli wiecej tu wyrachowania niz spraw uczuciowych.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze syla -nie daje mi spokoju to co napisałaś :

u niego wystapiła karta Diabła więc to co wnosi do zwiazku to uzaleznienia nie tylko od seksu , ale i nnych spraw , które powodują , że tak własciwie czuje sie wygodnie.

troszke nie rozumiem chyba.on wnosi do zwiazku uzaleznienia? czyli to ze ja jestem uzalezniona od niego? i z tym mu wygodnie? i to jest powód dla którego ze mna jest?

a czy jestes w stanie powiedzieć ile jeszcze ten zwiazek potrwa?

piszesz o mni:

ale w głowie masz Króla buław wiec twoje mysli sa skierowane na jakiegos mężczyznę

chodzi o jekiegos innego? - na razie nie mysle o kims innym :) ale nie wiem co moze sie zdarzyć jest mi pisany ktos inny? nie zostane z marcinem juz na zawsze?

 

wiem ze znów zadaje pytania - jesli nie masz ochoty nie odpowiadaj na nie i tak bardzo ci dziekuje za tamtą odpowiedż - usspokoiłaś mnie choć takrze zaskoczyłaś pisząc ze miedzy nami wyrachowanie a nie miłosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro karta wystapiła po jego stronie czyli w miejscu co wnosi do zwiazku DIABEŁ-tzn , ze on jest uzależniony , ale diabeł to toksycznosc i cięzko się z tego wyrwac .

Łączy Was seks , silne przyciaganie erotyczne , a poniewaz wasze wibracje tez sa ogniste i namietne i jeszcze do tego wspólna liczba też jest 6/15-więc zwiazek oparty na silnym przyciaganiu erotycznym.

Takie związki przewaznie trwaja pomimo kłótni , czasami i zdrad .

jezeli chodzi o Króla buław to wystapił w twojej głowie skoro mówisz , że nie masz innego na mysli to mysli twoje moga byc skierowane na wspólna realizację planów z Marcinem, ale nie sa one jasno postawione i okreslone poniewaz to co wnosisz do zwiazku to karta Księzyca , więc widzisz to nizbyt jasno i przejrzyscie , a raczej watpliwosci , które już się zrodziły w tobie i wtwoim sercu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...