Skocz do zawartości

Do kogos stawia na zwiazki uczucia partnerstwo-bardzo prosze bo tak mi jakoś zle


madzia4004

Rekomendowane odpowiedzi

eh nie mam już siły użerać się,gdy odpuszczam tez nie jest dobrze bo niczego nie osiągam nic sie nie zmienia i czuje sie w tym zle ,kłócić sie na prawdę nie mam ochoty-zwłaszcza ze to zawsze zle sie kończy.

Ale jak jest dobrze - to jest cudownie jak z nikim...

 

tak bym chciała prosić o wróżbę, taką hmm... nie wiem jak zapytać ... chodzi o to czy powinniśmy byc razem,czy sie nadajemy do siebie.czy sie dogadamy kiedykolwiek ( bo często sie kłócimy)

czy po prostu nasz związek ma jakąś przyszłość? czy powinniśmy walczyć?

proszę o nasze uczucia do siebie , nasze charakterki.jakie on ma odczucia i oczekiwania i co mu sie podoba a co nie.Po prostu o to nasze partnerstwo,w stanie obecnym i przyszłości-kiedys marzył o slubie teraz chyba trochę mniej ...jak to sie ta nasza znajomość skończy

 

Wiem ze to długa wróżba która pewnie będzie wymagała czasu i trochę pisania - ale moze rozwiała by moje wątpliwości ,czasem czuje sie taka bezsilna.bardzo mi na niej zależy.

 

tak sie zastanawiam- bo akurat teraz jesteśmy pokłóceni i to tak dość mocno - nie wiem czy to nie wpłynie negatywnie i nieprawdziwie na wróżbę? na to co on do mnie czuje? bo na pewno jest naładowany złością :(

 

Magda 5,4,1978,

Marcin 7,6,1984

 

DZIĘKUJE BARDZO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem-przecież to pytanie to co innego

chciała bym wróżby jak napisałam na zgodność naszego związku czy nadajemy sie i czy wogule powinniśmy byc razem , nigdy nie pytałam o to nigdy nie dostaóła odpowiedzi jak w kartach wychodzimy jako para

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wkoło Macieju dopiero pytałas mnie i znowu uwazasz ze ktos powie tak jak CI pasuje i podejmnie z aCiebie decyzje .

wiesz że nie wolno ciagle zadawac tego samego pytania , a potem dostajemy ostrzezenie ze wrózymy tym samym osobom na to samo pytanie.

W rózby nic nie pomoga jak sama ni bedziesz zdecydowana czy partner Ci odpowiada czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem ze jestem taka sierota i nie potrafie sama dac sobie rady , ale prawda jest taka ze mimo iz prosiłam o to zeby ktos napisał czy on mnie kocha nie odpisał nikt... dostawałam ospowiedzi ze jest mna zafascynowany ze uwielbia ze sie złości itd ale kocha czy nie ??? nie wiem

a druga kwestia to prosilam wielokrotnie zeby ktos napisał czy skończy sie to czyms powaznym np ślubem tez nic... chciałam wiedzieć nawet jesli odpowedż miała by mnie zmartwić

ale nic, i tak Wam bardzo dziekuje , bardzo bardzo

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...