Skocz do zawartości

Gorąca Prośba Do Syla3


SokZzuka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałabym prosić o wróżbę

Od krótkiego czasu spotykam się z pewnym mężczyzną, który mi się podoba ale nie jestem pewna jego uczuć a w szczególności zamiarów co do mojej osoby...

Chciałabym zapytać czy on chciałby ze mną czegoś poważnego czy o tym myśli? A może wprost przeciwnie chciałby się tylko mną zabawić? Czy on jest mi pisany?

Nie chciałbym sie kolejny raz rozczarować i cierpieć.... Kaśka 27 luty 1984 on Jacek 1978

Gorąco proszę o wróżbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to zbyt krótko się znacie i wsze energie sa jeszcze nie uformowane ponieważ Jacej jest tez po jakims rozstaniu i jeszcze jest w karcie Śmierci czyli transformacji i pomimo , że chce juz tych zmian to jednak jeszcze mysli o przeszłosci i zubozeniu uczuciowym , jaki go spotkało .Chce zmian poniewaz czuje sie samotnie i poszukuje swojej drogi .

ty równiez potrzebujesz zmian i karta Sadu mówi o takim obudzeniu sie do zycia jakie wnosisz do tego partnerstaw z Jackiem.jednak jedno i drugi nie jest jeszcze otwrte i mało sie znacie , zeby juz mówic o przyszłosci .Podstawą waszego związku jest karta 9 buław czyli kazde z Was jest ostrozne po poprzednich przezyciach i tworzycie jak narazie taka postawę sparzonego na błedach.

Tu potrzeba czasu , zaufania , rozmów i dopiero czas pokaże co sie wyklaruje z tych waszych relacji, a jak narazie beda one na planie mentalnym.Jednak kazde z Was potrzebuje uczuc i drugiej osoby.

Życze powodzenia i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za wróżbę :) Tak to wszystko prawda spotykamy się krótko,on jest po rozstaniu i dlatego mam takie wątpliwości...nie chciałabym się zaangażować bo on mi się

podoba (obawiam się że będę dla niego tylko odskocznią, zabawką odreagowaniem ;(

Jeszcze raz gorąco dziękuję za odpowiedz, może za jakiś czas ponowie pytanie (jeśli wszystko potoczy się dobrze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...