Skocz do zawartości

Prośba o wróżbę do kogokolwiek. Bardzo pilne. Proszę


oliwkaaa1

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o wróżbę. Chodzi o sylwestra, co mówią karty. Ciężko mi podjąć decyzję, czy lepiej zostać dłużej w Polsce czy wrócić z powrotem po świętach do kraju, w którym obecnie mieszkam. Co jest dla mnie lepsze, czy dłuższy pobyt w Polsce czy lepiej szybciej wrócić i tu witać Nowy Rok. Chciałabym wiedzieć, gdzie będę bardziej szczęśliwa i zadowolona. W poprzednim roku nie było ciekawie i źle to wspominam. Chcę inaczej zacząć ten rok, z uśmiechem na twarzy. Także proszę o postawienie karty na uczucia,

Edytowane przez oliwkaaa1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umię Ci dzis odpowiedziec poprostu nie wiem co bedzie dla ciebie lepsze .

łukasz ma lepsze karty w stosunku do Ciebie niz ty .

Ty masz w sercu 7 mieczy nie jestes szczera w stosunku do niego i poprostu chcesz wyjechac bo taka nadaza Ci sie okazja , a przy tym szukasz czegos lepszego.

Taj jakby chcesz wymierzyc jemu sprawiedliwosc za to , że nie jestes z niego zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, tak to prawda, mam do niego żal. Jestem szczera, wszystko mu powiedziałam, co myślałam i co leżało mi na sercu. Nie wiem czy warto się dla niego poświęcać, by ponownie nie cierpieć. Czy on mnie nadal kocha? a decyzję już podjęłam, że jednak wrócę wcześniej;) Jeszcze raz dziękuję;)

Edytowane przez oliwkaaa1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi powiedział, że będzie się cieszyć gdy wylecę i jeszcze bardziej jeśli nigdy już nie wrócę. Dziwni są mężczyźni....A to, że mam gorsze karty, oznacza, że jestem złą osobą? Tak, nie bardzo mu wierzę i nie widzę wspólnych celów. Wolę mieć rodzinę, on nie myśli o tym. Chce mieć biznes i nie myśli o mnie poważnie, bo czułam się jak przejściowa dziewczyna. Dziękuję i życzę miłego dnia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE nie jestes złą osoba tylko tak jak piszesz nie wierzysz jemu i ta 7 mieczy w twoim sercu moze oznaczac że czujesz sie oszukana.

W złosci różne słowa sie mówi i mysle , ze on nie umie wyrazac swoich uczuc tylko trzyma je na wodzy i w chwilach złosci więcej rani słowami .

To 9 numerologiczna to ciezkie charaktery , których trudno jest zrozumiec.

nie widzę konca tego związku , ale odpoczynek moze dobrze Wam zrobi .pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...