Skocz do zawartości

Prośba o wróżbę do Syla3.


Gość szarlotka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Bardzo chciałabym prosić Panią o wróżbę. Niedawno rozstałam się z chłopakiem. Niestety w dalszym ciągu mi na nim zależy i chciałabym z nim być. On mi powiedział, że nie umie pogodzić studiów ze mną. Jesteśmy razem w grupie i traktuje mnie jak powietrze co mnie bardzo boli. Chciałabym się dowiedzieć jak potoczy sie moje zycie uczuciowe w najbliższym czasie? Czy zejdę się z byłym chłopakiem i czy on coś jeszcze do mnie czuje?

Dane wysłałam na priv.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pomylsnych wiadomosci .On poprostu jest nastawiony jak narazie na nauke , a to jest nawet zgodne z jego numerologią poniewaz jest 9 więc 9 sa nastawione na nauke i nieustanne naprawianie swiata.

Jak narazie chce pobyc sam i zajac sie sprawami zdobycia jakiegos sukcesu , który będzie dawał mu w przyszłosci awans do osiagniecia zdobycia spraw materialnych.

Wobec Ciebie tworzy taka postawe obronną i jedynie może byc miły jako do kolezanki , ale nic wiecej.

Myslę , że On nie jest gotowy na zwiazek , nie dojrzał na tyle zeby brac juz na siebie odpowiedzialnosc .To miły i sypatyczny chłopak i umie zagadac i oczarowac dziewczynę , ale nie czuje jeszcze takiej potrzeby wiazania sie z kims na stałe.On jako 9 to mistyk i filozof , a TY jako 4 praktyczna i racjonalna i ciezko bedzie wam dojsc do porozumienia.Karty nie wskazują tu na porozumienie , a raczej na odejscie .

Znajdziesz nowa miłośc.Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...