Skocz do zawartości

prosze o wróżbę :P proszę o pomoc !


mari177

Rekomendowane odpowiedzi

mój chłopak pytał się mnie czy pozwolę spotkać mu się ze swoja przyjaciółka na kawę, bo dawno jej nie widział a ona chce go wyciągnac na spotkanie... pytał się mnie więc o zdanie co o tym sądzę ... pomyślałam,że nie będę mu zabraniać i się zgodziłam

 

na poczekaniu powiedziałam, że ja też chce się spotkać z kolegą... ale nie wiem czy jeszcze pójdę...

a on bez problemu się zgodził po czym po chwili zaczął mi mówić jak zawsze ,,a może kolega bedzie lepszy ode mnie, może bedziesz miala z nim lepiej', ja jestem dla Ciebie za stary, za daleko mieszkam itp.''

zawsze tak mi mowi co mnie okropnie od niego odtrąca...

 

 

czy ten związek ma jakikolwiek sens jesli on wmawia mi ze mam poszukac sobie kogos innego.

 

Marlena 02.10.1990

Paweł 16.04.1980

 

 

Prosze o odp.

Z góry dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wahadełko:

 

Dopasowanie ogólne: 58%

 

No źle nie jest, dogadujecie się czasami, ale w późniejszym czasie mogłoby być ostro. Wiele kłótni mogło by się między wami narodziło, choć mogłoby być zupełnie inaczej gdyż przeciwieństwa się przyciągają.

 

 

Teraz tarot:

 

Oj w centalu Wieża... Aktualnie wiele wątpliwości oboje macie co do tego związku, w was obu są jakieś wizje jak to będzie wyglądać w przyszłosci, ale są one pełne obaw. Najbliższa przyszłość pokazuje, że jakieś tam ciepłe uczucia się odrodzą i będzie to rzutować na dalszą przyszłość, która zapowiada taki bardziej stabilny okres, ale chyba tylko jako znajomi, bo związek się prawdopodobnie rozpadnie...

 

Karty pokazują przyszłość na chwilę obecną i tak jak napisałem ona wygląda teraz. Przyszłość jest cholernie zmienna - to należy mieć na uwadze.

Zapytałem jakie on uczucia do Ciebie żywi:

 

Wiele w jego sercu wątpliwości co on sam tak naprawdę do Ciebie czuje. Z dnia na dzień wątpliwości rosną, on ciągle analizuje różne sytuacje, wasz związek oraz perspektywy jakie ma, gdybyście się rozstali..

Edytowane przez Weles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...