Jump to content
Gwiazdologia

Dla "singielek" i "singli" - Andrzejki

Recommended Posts

Gwiazdologia

Ja wiem, że nie jest to kącik ogłoszeń, ale ... uznałem, że ezoteryczne Andrzejki organizowane dla singli i singielek powinny znaleźć się w tym miejscu. Mam nadzieję, że ta propozycja spotka się z aprobatą osób tu zgromadzonych, a być może niektóre osoby uznają, że warto przyjść.

 

Oczywiście nie zabraknie tam mojej osoby, która będzie mówiła, co w horoskopie jest do przepracowania, aby związek mógł się udać, i kiedy jest najlepszy moment na to. Jeśli ktoś "nie wierzy" w astrologię, to zapraszam na tym forum do zakładki "Astrologia -> prośba o kosmogram".

 

Dziękuję za uwagę i zapraszam. Andrzejki 2011 w Magicznym Miejscu . Jeśli administracja portalu uzna mój post za spamowanie, szanownie proszę o przesunięcie ogłoszenia w odpowiednie miejsce. Jednakże mi się wydaje, że obecność w tym miejscu właśnie ("Kącik złamanych serc") jest idealnym miejscem - właśnie na tego typu propozycje.

 

Pozdrawiam !

Share this post


Link to post
Share on other sites
protina

Szkoda, że tak daleko ode mnie...Bardzo żałuję, bo chętnie bym się wybrała, mimo, że nie singielka;)(szczególnie na warsztaty)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...