Skocz do zawartości

potrzebuje pomocy


Grabek

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pewien problem otoz niedaleko mnie mieszka wampir energetyczny.Kiedy jest w poblizu czuje sie slabo brak mi checi zycia i ogarnia mnie jakies dolujace uczucie.Trudno jest mi go unikac ze wzgledu na zamieszkanie i to ze chodzimy do tej samej klasy.Wyczytalem ze mozna za pomoca psi balla stworzyc wokol siebie taka jakby "banke" ktora bedzie mnie chronic przed jego atakami od dzisiaj zaczynam lecz czy to dziala? zobaczymy, moze ktos ma jakies wlasne doswiadczenia na ten temat?Chetnie poczytam

 

Druga sprawa.Wyczytalem rownierz ze te objawy moga byc spowodowane uszkodzeniem aury.Autor radzil wykonac skan, wiec zrobilem wszystko zgodnie ze wskazowkami i wyczulem wyniszczenia w okolicach brzucha(czy to moze miec zwiazek ze slabym zoladkiem tzn. latwo moge zwymiotowac). Przystapilem wiec do oczysczania sie ze zlej energi odnawiania aury wyobrazilem sobie ze w moim brzuchu jest moja dobra aura(biale promienie swiatla) i zla energia(czarny dym).Dymek wylatywal z promieni swiatla i poza mna sie niszczyl lecz o dziwo uzyskalem odwrotny efekt oslabilo mnie to ze az mi sie slabo zrobilo dlaczego?

 

czy wy tez macie czasem takie uczucie: czujecie ze macie ogromna energie ktora moglibyscie robic wszystko lecz ta energia musi byc odpowiednio "odblokowana"? bo ostatnio cos takiego czesto mnie ogarnia np. jadac autobusem wydaje mi sie ze mam tyle energii ze moglbym go wysadzic w powietrze

 

troche dziwnie to brzmi lecz kto inny mnie zrozumie jak nie wy dziekuje bardzo wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczulem wyniszczenia w okolicach brzucha(czy to moze miec zwiazek ze slabym zoladkiem tzn. latwo moge zwymiotowac)

Oczywiscie, ze moze miec to zwiazek. Narysuj sobie siebie jakos prostego czlowieczka, potem obrysuj go okregiem, a ten jeszcze jednym. Teraz masz trzy plaszczyzny/poziomy: fizyczny, emocjonalmy i duchowy. I z tego sie skladasz, ze tak powiem. Kazda z plaszczyzn wplywa na pozostale dwie. Czyli np jesli w wyniku jakichs wydarzen ucierpiala plaszczyzna emocjonalna, to "na wysokosci" tego uszkodzenia zaczna pojawiac sie efekty na plaszczyznie fizycznej jak i duchowej. I tak samo w druga strone, jesli np zlamiesz noge, to odbicie tego bedzie widoczne na dwoch pozostalych plaszczyznach :)

 

 

uzyskalem odwrotny efekt oslabilo mnie to ze az mi sie slabo zrobilo dlaczego?

Czesto przy uleczaniu roznych problemow, uszkodzen na poczatku pojawiaja sie takie symptomy "odwrotne", wszelkie zanieczyszczenia itp musza wyjsc z nas, nie zamieniaja sie po prostu w nicosc, wiec jakas reakcja nastepuje :)

 

za pomoca psi balla

Szczerze przyznam, ze nie wiem co to... ale mozemy sobie, rano najlepiej wizualizowac siebie w bance/jajku jasnego, czystego swiatla, ktore nas bedzie chronilo, mozna brzegi "wyposazyc" w powierzchnie lustrzana, mozna nosic amulety, czy stosowac wiele innych technik, w zaleznosci w co wierzymy i co nam bardziej pasuje :)

 

czy wy tez macie czasem takie uczucie: czujecie ze macie ogromna energie ktora moglibyscie robic wszystko lecz ta energia musi byc odpowiednio "odblokowana"? bo ostatnio cos takiego czesto mnie ogarnia np. jadac autobusem wydaje mi sie ze mam tyle energii ze moglbym go wysadzic w powietrze

hehehe, takie uczucie mysle ze przydarza sie wielu czasem :)

 

Pozdrawiam najserdeczniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za szybką pomoc :bukiet: ale nadal mnie interesują wszelkie wzmianki na temat tego przeczucia.Czy może podobne rzeczy są znane w historii?

 

Jeszcze jedno zna ktoś może jakieś stronki na temat dziedziczenia zdolności/darów paranormalnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyla - psi ball to kulka energii, którą można "wywizualizować". Można ją poczuć w rękach, naładować energią i komuś wysłać, rzucić tym etc. Ponoć można wytworzyć widzialne psi balle, ale to wyższa szkoła jazdy. Większość ezo-dzieci z forów paranormalnych się bawi psi (kojarzy się im z Dragon Ballem pewnie...), a balle to taki najzwyklejszy bajer, chociaż można go wykorzystywać na fajne sposoby (wysyłanie pozytywnej energii). Mnie się średnio udawało takie "cuś" stworzyć, czułam, że coś przerzucam z ręki do ręki.

W każdym razie pierwszy raz słyszę o tworzeniu tarczy ochronnej psi ballem O.o

Edytowane przez Reina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prace w przemysle oddam po 1 miesiacu jak dobrze przemysle albo inaczej pożyczcie mi tylko 50 drugie 50 będziecie mi winni ...w sumie ja też będę wam winny 50 więc właściwie będziemy kwita ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno zna ktoś może jakieś stronki na temat dziedziczenia zdolności/darów paranormalnych?

 

Niestety nie znam tych stronek.:_smutny:

Jedno wiem napewno dziedziczy się uzdolnienia po dziadkach omijane jest jedno pokolenie i z tego co zdążyłam się zorientować to uzdolnienia idą po jednej płci np. gdy jest to mężczyzna to wnuk dziedzicz po dziadku itd, natomiast gdy kobieta to wnuczka po babci.:_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałam o takiej prawidłowości.

 

Ale zastanawiam się, czy taka zależność może zachodzić co trzecie pokolenie, czyli np. po prababce lub pradziadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grabek - jak bedziesz czuł jakies ataki energetyczne w twoim kierunku to nie rob jakis tam psi balli tylko odrazu skup energie np. w okolicy brzucha, zgromadz jej duzo nastepnie wyobraź sobie że energia z tego miejsca rozprzeszczenia sie .... tak ze zakrywa cale cialo ... nastepnie wyobraź sobie jak ta energia od srodka kieruje się na zewnetrzne sciany tworzac otoczke energi wokołciebie , Tym mocniej scisniesz ta energie tym mniej przepuszczalna bedzie :) nastepnie musisz nadać jej wlasciwosci ( jakby zadanie ) np. myslac o tej oslonie z energi mów do siebie " Energio odbijaj nieprzyjazną energie z zewnatrz" chwile skup sie na tej mysli - dzieki temu tak jakby zaprogramujesz tą osłone :) Teraz jezeli chcesz by ta oslona byla na dłożej pasuje ją podlączyć do jakiegoś źrodla energi. Np. do siebie :) na krotką mete i slabszych przeciwników spokojnie wystarczy - tylko pamietaj by potem odlączyc tą oslone albo ją rozproszyć.

 

Osłanienia rzeczywiscie po akcjach leczniczych mogą zachodzić, zalezy jeszcze jakich :)

 

A z tą ogromna energią ... jak nie wiesz co z nią robić to wysylaj ją ludzią wokoł siebie, kiedyś ci się wzroci :)

 

A z tym dziedziczeniem zdolności ... wiecie co ? ja mam to gdzieś :P I tak bede kroczyl drogą którą wybiore sam i tak potknę sie nie raz - odkrycie samodzielnie nieznanego ... cos pięknego :) Nie myślcie co mogliście odziedziczyć tylko co macie w sobie :)

Edytowane przez Cadaveris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...