Skocz do zawartości

prośba do Syla3


krakowianka

Rekomendowane odpowiedzi

To cięzkie sprawy do roztrzygniecia i raczej do konca roku sprawa jeszcze sie nie rozstrzygnie , chociaz jest taka szansa , ale w dominacie jest karta 7 denarów czyli oczekiwania i to pewnie na to orzeczenie w sprawie dziecka i jezeli by ono przyszło to sprawa by się zakonczyła.twój mąż wymysla wszystko i donosi , żeby poprostu Cie załamac i , zeby wina była z twojej strony.Poprostu wyweira na ciebie presję , zebys była jemu podporzadkowana i chyba to osiagnie, poniewaz jest karta Cesarza na koncu rozkładu . Nie dobrze , ze dziecko jest waszym przetargiem w sprawach rozwodu , bo to może sie odbic na jego psychice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ci Syla za odpowiedź, czyli tak jak myślałam do końca roku nie ma na co liczyć. Wiem, że on kłamie i plotkuje o mnie ale całe szczęście że nie mieszkamy razem więc jego wpływ na mnie nie jest duży. Co do jego dominacji to udaje mu sie to dlatego że właśnie przedłuża sprawy w sądzie i dlatego nie mogę tak na prawdę rozpocząć życia na nowo jak bym chciała, no ale co się odwlecze to nie uciecze. W końcu kiedyś ten rozwód dostanę. Co do dziecka jako karty przetargowej to masz oczywiście rację ale przecież nie oddam jej pod opiekę psychicznie chorego faceta a on nie ustąpi więc niestety sprawę musi rozstrzygnąć sąd. Dobrze jednak że mała mieszka ze mną. Wydaje mi się, że jest jeszcze za wcześnie żeby pytać o ostateczne rozwiązanie bo nie mam nawet daty kolejnej roprawy ale jak już będę wiedziała to pozwolisz że spytam cię drugi raz może będzie coś więcej widać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Syla3, wczoraj byłam na badaniach psychologicznych z dzieckiem, robili nam testy przez 4 godziny tzn. mi, mężowi i dziecku. Psycholog nic nie chciała powiedzieć, tylko że wyśle opinię do sądu i że ma już pogląd na tą sprawę. Boję się że mąż coś namieszał bo to straszny kłamca. Możesz sprawdzić czy opinia dot. opieki nad dzieckiem będzie pozytywna dla mnie czy jednak dla niego? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wiem, że on manipuluje i kłamie, we wszystkich rozkładach z nim związanych wychodzi diabeł. Mam nadzieję, że jednak te testy psychologiczne i doświadczenie psychologów pozwoli na wykrycie jego manipulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...