Skocz do zawartości

Asmodeus próba i efekt


Adren

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę dokładnie opisywał ze względu na efekt , jako że nie byłem w stanie mieć złotego symbolu Asmodeusa wszystko wynikło ze spotaniczności (główną role grały czarne i złote świecę) a więc mam teraz pytanie , po całym rytuale przeprowadzonego wczoraj (wraz z 2 osobami dla przepływu myśli i energii) nic ie zwykłego się tak naprawdę nie stało lecz pozostaje jedna nei pewna rzecz :

 

Wysoki poziom Adrenaliny co jestem sam wyczuć (rozpierająca energia po prostu) do tego uczucie niepokoju wewnętrznego oraz skurcze mięśni na tle nerwowym(tak zwane trzęsiawki)

i do tego co mnie nie pokoi głównie to brak ochoty na sen , uśmiech na twarzy (co się po prostu nei zdarza ze względu że jestem człowiekiem obojętym ogarnięty apatią)

 

 

Z tego piszę a żeby się spytać czy z tego może wyniknąć gorsza rzecz czy też jest to tylko chwilowy stan umysły a szczerze mówiąc to nic straszniejszego w życiu nie zrobiłem i dlatego nei wiem czy czegoś się spodziewac po 2 próbię czy też jest to tylko chwilowy stan umysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego piszę a żeby się spytać czy z tego może wyniknąć gorsza rzecz czy też jest to tylko chwilowy stan umysły a szczerze mówiąc to nic straszniejszego w życiu nie zrobiłem i dlatego nei wiem czy czegoś się spodziewac po 2 próbię czy też jest to tylko chwilowy stan umysłu

 

W mojej ocenie jest to zwykły stan umysu do którego sami się wprowadziliście, adrealina zawsze występuje w niebezpiecznych sytuacjach (wydziela się), a że sam piszesz, że w waszej świadomości jest to coś niebezpiecznego to masz już odpowiedź czemu się wydziela. Ekscytacja, że coś nowego się robi niezależnie od tego czy się powiedzie czy nie. Zadowolenie, że w ogóle coś się zrobiło.

 

Z czego wzieliście ten rytuał?

 

O jakich innych efektach piszesz? W ogólen wystąpiły jakieś zewnętrzne efekty? Tak prawde rzekłszy w mojej wstępnej ocenie rytuał nie miał u was jakiegokolwiek skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Czy używałeś magicznego głosu?(to specyficzny głos, którego używasz podczas rytuałów).

 

 

Specyficzna tonacja głosu ;) gwoli ścisłości.

Poza tym w ceremonialnej rzadko zaklina się żywioły by pomagały przy rytuale, bo czasami to przeszkadza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle co wydźwięk, wybacz użyłem nieodpowiedniego słowa.

Głos jest wtedy mocny, jednolity, wyzbyty emocji takich jak niepewność, strach itd.

 

Oddaje honor ;)

Edytowane przez Weles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wysoki poziom Adrenaliny co jestem sam wyczuć (rozpierająca energia po prostu) do tego uczucie niepokoju wewnętrznego oraz skurcze mięśni na tle nerwowym(tak zwane trzęsiawki)

i do tego co mnie nie pokoi głównie to brak ochoty na sen , uśmiech na twarzy (co się po prostu nei zdarza ze względu że jestem człowiekiem obojętym ogarnięty apatią)

 

 

Z tego piszę a żeby się spytać czy z tego może wyniknąć gorsza rzecz czy też jest to tylko chwilowy stan umysły a szczerze mówiąc to nic straszniejszego w życiu nie zrobiłem i dlatego nei wiem czy czegoś się spodziewac po 2 próbię czy też jest to tylko chwilowy stan umysłu

 

Może być i chwilowy jak i długotrwały w zależności czy masz czas do dalszego praktykowania. Sam miałem podobne stany. Byś nie odczuwał dyskomfortu na tle nerwowym popracuj troszkę dodatkowo nad energią i przepływem jej w sobie. Co do braku ochoty na sen to jest normalne w momencie kiedy coś praktykujesz a zwłaszcza z ceremonialnej. Jeżeli mam czas urlopu lub w pracy nie ma za dużo do roboty w przeciągu paru dni to zawsze w taki tryb wchodzę. W ciągu doby śpię max do 4 godzin a raz w tygodniu w ogóle przy czym jestem normalnie wyspany (jeżeli jestem przesycony energią a akurat nie robię nic by się jej pozbyć, lecz by zwiększyć, to nie śpię nawet do 3-ch dni). Co do innych to są zrozumiałem, dziwne uśmieszki, zmniejszone odczucia bólu, lepsze odczuwanie zmysłowe jak i ponadzmysłowe itd.

 

.

Poza tym w ceremonialnej rzadko zaklina się żywioły by pomagały przy rytuale, bo czasami to przeszkadza ;)

 

Wiedz, że częściej niż ci się zdaje.

Edytowane przez Thoth
Dopowiedzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zoroastrianizmie Aszma-dewa (Asmodeus) jest wodzem wszystkich dewów (demonów), podległym jedynie Angra Mainju – zasadzie zła. Jest nieprzyjacielem sury (anioła) Sraosza, który służy Ahura Mazdzie – zasadzie dobra. Powołaniem tego złego ducha jest napełnianie serc ludzi złością i mściwością oraz sprawstwo całego zła na Ziemi. Powoduje on, że ludzie opuszczają ścieżkę dobra i wkraczają na drogę zła. Jednak nie udało się dowieść, że był on również demonem pokus cielesnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu doby śpię max do 4 godzin a raz w tygodniu w ogóle przy czym jestem normalnie wyspany (jeżeli jestem przesycony energią a akurat nie robię nic by się jej pozbyć, lecz by zwiększyć, to nie śpię nawet do 3-ch dni).

nie masz w takich wypadkach problemow z oczami? u mnie po codziennym dlugim treningu rowniez mocno spada zapotrzebowanie na sen, cialo i umysl sa wypoczete, czego niestety nie moge powiedziec o oczach - w takich dniach mam przekrwione.

zreszta z moich obserwacji wynika ze zapotrzebowanie na sen drastycznie sie zmniejsza podczas praktyk ktore przyciagaja i pobudzaja energie np srodkowy filar, wiekszy pentagram co generalnie jest logiczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...