Jump to content

Pani WODNIK i Pan BLIZNIAK


julcia0907

Recommended Posts

Guest truskawka

To bardzo dobrana para. Oboje szybko znajdą wspólną pasję i temat do rozmów. Oboje lubią zmiany i niespodzianki. Wspólne podróże i życie towarzyskie będą sprzyjać rozwojowi tego związku. Pan Bliźnięta będzie mógł wykazać się swoją spostrzegawczością i umiejętnością wynajdywania atrakcyjnych rozrywek. Pani Wodnik z podziwem spoglądać będzie na zaradnego partnera. Jako że żadne z nich nie przywiązuje wagi do przestrzegania terminów i zobowiązań, nie będą mieli do siebie żadnych pretensji o głupstwa. Trudno im będzie stworzyć dom i rodzinę w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Jeśli się rozstaną, to i tak zostaną przyjaciółmi na długie lata. Aby związek przetrwał długo, Pani Wodnik musi wziąć na siebie choć część odpowiedzialności za codzienne sprawy i obowiązki.

 

To bardzo ciekawy układ - pobudzacie się wzajemnie do większej aktywności i lubicie podrzucać sobie nowe pomysły. Więź emocjonalna i fizyczna nie jest między Wami tak istotna jak kontakt intelektualny - zainteresowania, twórcza działalność czy wspólny punkt widzenia na różne sprawy. Możecie czuć się jak para sprawdzonych przyjaciół, gdy łączą Was sprawy inne niż uczuciowe.

 

źródło - Horoskop partnerski i Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 8 months later...

tak to zawsze ładnie wygląda w "horoskopach";), ale do zbadania całości dynamiki przydałoby się jeszcze uwględnić dekady, ascendenty i w ogóle zrobić pełen kosmogram; nie mówiąc już o innych systemach komparatystycznych oraz psychologii "stosowanej"; poza tym jest jeszcze jednen aspekt podstawowy: wodnik to znak stały, bliźnięta - zmienny i to jest dość silna oś, wokół której powstają zaiwirowania;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...